Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 81 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 ... LastLast
Results 1,421 to 1,440 of 1605

Thread: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale

  1. #1421 SP
    Member theusher's Avatar
    Serialul nu reproduce cartea lui Crichton pentru ca ea nu exista . Filmul din anii '70 a fost intr-adevar scris si regizat de el, dar nu e o adaptare a vreunui roman.

  2. #1422 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Asa e, eu am facut confuzie, el fiind scriitor.

  3. #1423 SP
    Member theusher's Avatar
    The Leftovers season 3 in Aprilie 2017

    https://www.facebook.com/TheLeftover...0353677202719/

  4. #1424 SP
    Member chris diaz's Avatar
    A mai vazut cineva Aftermath? Din primele 3 episoade vizionate, aduce cu The Walking Dead, primul sezon. Daca se mentine si-n urmatoarele episoade la fel ca-n primele trei, il recomand tuturor.

  5. #1425 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    poti lasa un link pt el? ce am gasit eu pe imdb are 4.9

  6. #1426 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Mda, ala este, dar primele 3 episoade au fost mai mult decat ok. Recomand sa il vezi.

    Uite aici primul episod :


  7. #1427 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Azi au pus cei de la Netflix un serial nou, foarte interesantă ideea, The OA se numește.

  8. #1428 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am vazut trailer, parea interesant. Daca-l vede cineva, sa ne dea niste pareri.

  9. #1429 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Nu stiu cati va uitati dar recomand rick and morty ) sunt la episodul 6, azi am inceput. E pe Netflix. E de nota 10

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  10. #1430 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar

  11. #1431 SP
    Member Melo's Avatar
    M-am fortat sa vad patru episoade din The OA. Zici ca s-au intalnit Esmeralda si Oreste si au pus-o de-o telenovela ezoterica cu niste dialoguri parca scrise de Bobonete si "plot holes" cu duiumul. Tinand cont ca sunt doar 8 episoade probabil o sa ma chinui pana la final sa vad daca se va intampla ceva interesant, desi sunt slabe sanse. Astea 4 episoade pe care le-am vazut puteau fi sintetizate intr-un singur episod fara niciun fel de problema, dar trebuiau sa taie dialog cretinopat la greu, ceea ce probabil nu le-a convenit scriitorilor hipsteri.

  12. #1432 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am renunțat după 3 episoade, începuse bine

  13. #1433 SP
    Member theusher's Avatar
    Si eu tot patru episoade am rezistat. Am citit niste review-uri si am vazut dupa niste scene din ultimul episod and wow, cred ca n-am vazut scene mai cringeworthy in niciun serial.



  14. #1434 SP
    Member Melo's Avatar
    Quote Originally Posted by theusher View Post
    Si eu tot patru episoade am rezistat. Am citit niste review-uri si am vazut dupa niste scene din ultimul episod and wow, cred ca n-am vazut scene mai cringeworthy in niciun serial.




  15. #1435 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vai de...O sa-i dau o stea, deși americanii pe Twitter vad că cer sezonul 2...

    LE: Nu mai pun Spoiler, fugiți de mizeria asta

  16. #1436 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Cineva a stabilit un buget si a cheltuit bani cu chestia asta? Gen bani reali?

  17. #1437 SP
    Member theusher's Avatar
    Alternate ending scene :


  18. #1438 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Mi se pare genial faptul că l-au băgat pe Steven Ogg aka Trevor Phillips(gta5) în The Walking Dead

  19. #1439 SP
    Member eneea's Avatar
    De la ora 3 o s fiu in cocnediu. Cel putin pana luni nu am absolut niciun plan, merg la parintii mei si o sa stua in pat si ma uit la filme si seriale. AM pe lista Gotham, jumate din sezonul 2 (pe care vi-l recomand) si apoi prostiile astea cu alti supereroi (Flash, Arrow, Legends of Tomorrow). La Luke Cage s-a uitat careva? Comparatibul cu Daredevil si Jessica Jones pe unde se situeaza

  20. #1440 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie toate astea mi se par prostioare, but hey, fiecare cu ale lui.

    Am vazut intregul sezon din The OA de care s-a discutat mai sus, e o cretinitate absoluta si desi mai mult a mers in fundal am reusit sa il urmaresc pana la final si e un dezastru absolut. E o pierdere de timp cum rar mai gasesti, nici nu e o vrajeala dinaia cu super eroi unde poate stai pentru lore sau mai stiu eu ce chestii de genul, e o mizerie cap coada si nu merita vazut. Era un review pe imdb in care zicea omul ca sfarsitul e incredibil de cretin, si a fost unul dintre motivele pentru care l-am dus pana la capat, si e intradevar cea mai mare porcarie posibila, am ras de nu am mai putut cand am vazut cata cretinitate poate fi transpusa intr-un moment care dorea sa fie cat se poate de serios. O mizerie, nu recomand.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 81 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul film vizionat / Recomandari filme By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4861 Last Post: 30-12-2022, 02:04
  2. Canale /Seriale de Comedie By Alex Khan in forum Funny
    Replies: 2 Last Post: 24-11-2020, 17:56
  3. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  4. Variante cablu serial ? By Hitman in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 14-08-2014, 11:01
  5. Seriale de comedie By zinodaur in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 58 Last Post: 16-02-2014, 01:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts