Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 36 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast
Results 441 to 460 of 714

Thread: Game of Thrones

  1. #441 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Tin cu imprevizibilitatea.

  2. #442 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    M-am trezit să văd primul episod din sezonul 6. Cea mai scurtă oră din viața mea, nici nu am apucat să respir. Foarte bun.

  3. #443 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Boring. Si foarte previzibil.

  4. #444 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au fost episoade mult mai plictisitoare dpmdv. Din păcate da, previzibil dar cel mai nasol e că asa o să fie întregul sezon. Dar cum sunt fanboy GoT, nu ma interesează, de-abia aștept și cartea Sezonul 5 a avut câteva episoade mult mai slabe decât ăsta, eh, fiecare cu părerea lui.


  5. #445 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si totusi.... HBO, WTF WAS THAT?!
    Attached Images Attached Images 11266765_10153507039186282_1321390029_n.gif

  6. #446 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Sincer sa fiu nu aveam asteptari foarte mari de la primul episod, insa a reusit totusi sa ma surprinda si sa ma dezamageasca in acelasi timp.

  7. #447 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pe mine m-a luat somnul pe la jumatatea lui aseara si acum n-am niciun chef sa il termin

  8. #448 SP
    Member eneea's Avatar
    Fiecare inceput de sezon a fost asa, building tension... Nu stiu la ce v-ati asteptat

  9. #449 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ultimul sezon nu prea mi-a placut, cred ca o sa astept sa se incheie asta si apoi poate ii dau o sansa urmarindu-l cap coada. Pana atunci, folositi si voi spoiler tags

  10. #450 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    L-am văzut și eu acum pe hbogo, curios cum o să continue povestea.

  11. #451 SP
    Member maudrunk5's Avatar
    mda... nu a fost cine stie ce, dar e abia inceputul sezonului, asta a fost asa de incalzire.


  12. #452 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Asta cred ca a fost episodul meu preferat. Pentru ca, din toate episoadele de pana acum, acesta e unic in prostia lui. Nu prost...plictisitor; au fost alte episoade in care nu se intampla nimic. Alea erau plictisitoare. Asta e prost... prost. Daca ar fi la gradinita, episodul asta ar fi copilul care mananca lipici. E amuzant, dar aproape jignitor, felul in care au reusit sa strice fiecare scena din acest episod. Nu e o singura faza care sa aiba, totusi, o mica noima. Te intrebi mereu "De ce (se intampla asta)?" si raspunsul e doar "Because **** you!". In FIECARE scena. Si trebuie sa ne gandim cat efort au depus. Pentru ca e usor sa scrii prost, dar imi imaginez ca e foarte greu sa scrii prost incontinuu. Uneori mintea umana mai cere, chiar daca involuntar, sens. Nu si in cazul celor care au facut episodul asta. Ei sunt "prea superiori" pentru asta

    10/10

  13. #453 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Lol, ma faci sa vreau sa ma uit la el

  14. #454 SP
    Member maudrunk5's Avatar
    Mi se pare mie sau Daenerys s-a ingrasat? Din toata scena, chestia asta mi-a atras atentia... in orice caz hype-ul a fost prea mare si ceea ce am primit a fost scurt ca intamplari si regizat mediocru cu niste greseli destul de mari.

  15. #455 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai ce, crezi ca a facut foamea in Mereen? Stai s-o vezi acum, in sezonul 7 o sa fie scoaba.

  16. #456 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  17. #457 SP
    Member enemigo's Avatar
    Nu-mi dau seama ce nu v-a placut la el, poate sunteti prea critici. Eu nici n-am realizat cat de repede a trecut ora, e perfect ca intro pt. sezonul nou. Sa vedem ce urmeaza saptamana viitoare.

  18. #458 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Credeam că suntem noi nebuni, eu cu amicii mei

  19. #459 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Hai ca l-am vazut si eu. Mi se pare ca a scazut calitatea scenariului si mai ales a dialogului extrem de mult fata de primele sezoane. Poate pentru ca nu mai respecta cartile si au luat-o pe alta cale s-a ajuns aici, dar incepand cu sezonul precedent mi s-a parut ca nu mai e la acelasi nivel. Si sa va spun ceva, nu v-a dat pe spate sfarsitul, ci doar prelungirea scenei finale v-a facut sa aveti impresia asta. Pentru ca nu pot spune ca am fost foarte surprins de treaba, dar lungirea scenei a avut un efect puternic. Chiar si mie mi-a fost

    In scena aia de final s-a vazut ca lucreaza o echipa foarte talentata la serial, doar un DP bun facea scena sa arate asa si cu atat de mult impact vizual. Oricum, a fost o scena rupta din The Shining a lui Kubrick, deci e doar o "copie", dar tot extrem de reusita.

  20. #460 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Nu Dant3 si mie mi-a placut foarte mult si aceiasi impresie am avut ca s-a terminat cam repede. Mi-a plăcut ca ne-a aratat cate putin din tot si nu trebuia sa asteptam episoade intregi sa aflam ce mai fac unele personaje .

    Sent from my D6503 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 36 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast

Similar Threads

  1. Game of Thrones By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 108 Last Post: 22-11-2015, 21:41
  2. Replies: 0 Last Post: 16-03-2012, 11:38
  3. Replies: 0 Last Post: 26-12-2011, 09:16
  4. Replies: 0 Last Post: 25-12-2011, 06:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts