Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Filme cu spargeri de banci

  1. #1 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar

    Filme cu spargeri de banci

    va rog sa imi ziceti si mie filme de acest gen inafara de italian job,bank job,thick as thieves,inside man,heat,how to rob a bank.
    caut in special unul in care la sfarsit el o intreaba pe ea in loc de ''vrei sa fi sotia mea??'' ii zice ''vrei sa jefuim o banca impreuna?''
    mersi

  2. #2 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Scuze de off topic...vrei sa spargi si tu o banca?si acum de documentezi??lollol

  3. #3 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    dupa ce am dat cca 7 massuri pe yahoo asta m-au mai intrebat cativa oameni

  4. #4 SP
    Member Devergo's Avatar
    Clasicul Reservoir Dogs.Un super film...Don't you think so Mister Pink?

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    @consol3: personal si mie imi plac le nebunie astfel de filme mai ales cand dovedesc meticulozitatea unui anumit personaj (de aceea indragesc personaje precum Agent 47 si Dexter).

  6. #6 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    @consol3: personal si mie imi plac le nebunie astfel de filme mai ales cand dovedesc meticulozitatea unui anumit personaj (de aceea indragesc personaje precum Agent 47 si Dexter).
    A fost o gluma,si mie imi plac genu asta de filme dar cand le gasesc la televizor nu stau sa le caut,am vazut de curand un film cu Luis de Funes cand isi aduce toata familia sa sape groapa direct catre bancalol...ce comedie pacat ca imi aduc aminte numele filmului

  7. #7 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    @consol3: personal si mie imi plac le nebunie astfel de filme mai ales cand dovedesc meticulozitatea unui anumit personaj (de aceea indragesc personaje precum Agent 47 si Dexter).
    eu sunt mare fan agent 47.terminate toate misiunile in SA.am vazut acum filmul 44 minutes si pot sa zic ca am ramas uimit cat de bine e faut dupa faptele reale

  8. #8 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Am vazut acum un film cu spargeri de banci care nu trebuie sa lipseasca din repertoriul fanilor de acest gen.RIDERS se numeste.

  9. #9 SP
    Member Solozaur's Avatar
    puteti incerca si Dobermann! Film de productie franceza.
    Nu mai tin minte mare lucru ca l-am vazut acum 2 ani(e din '97) pe HBO! E putin diferit de ce filme ati precizat pana acum dar e cu spargere de banca si stiu ca mi-a placut!

    Uite si un trailer, calitate mai buna decat asta n-am reusit sa gasesc

  10. #10 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    MS, am o adevarata pasiune pentru acest lucru.

  11. #11 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Dupa parerea mea cel mai bun film care ataca subiectul amintit de tine este acesta:

    Dog Day Afternoon (1975)

    - o experienta pe care nici un cinefil nu are voie s-o piarda

  12. #12 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Dupa parerea mea cel mai bun film care ataca subiectul amintit de tine este acesta:

    Dog Day Afternoon (1975)

    - o experienta pe care nici un cinefil nu are voie s-o piarda
    Vad ca are nota mare pe IMDB.Probabil o sa il vad si eu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Filme 3D By Teo in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4 Last Post: 15-06-2016, 12:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts