Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 15 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 282

Thread: Desene animate

  1. #61 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105x View Post
    Dap Megas era bun ^^.

    Dar nu uita una din my old time favorites XD:

    YouTube - Swat Kats Season 2 Intro

    Astea erau pe vremea cand eu aveam doar 7 anisori. Stiu ca nu ratam nici un episod. Mersi ca mi-ai reamintit.

  2. #62 SP
    is the man! trickz's Avatar
    omg omg omg omg

    fat dog mendoza... daca are cineva link cu el, raman dator

  3. #63 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  4. #64 SP
    Member I-Ray's Avatar
    eu ma uitam inainte la aproape toate desenele de pe cn / cateva de pe jetix
    acum nu mai prind nici un program de desene, ca mi-am bagat b00m

  5. #65 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Nota catre sine nu baga veci boom

  6. #66 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    //offtopic:

    ...există receivere (cu linux) ce prind dolce + boom + digitv + orice (~ 300 �).

  7. #67 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    /offtopic 2: sau mai bine itzi iei o parabola si gata.

  8. #68 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105x View Post
    Dap Megas era bun ^^.

    Dar nu uita una din my old time favorites XD:

    YouTube - Swat Kats Season 2 Intro
    pfoai deci nu-mi vine sa cred ca am am aflat numele la desenele astea :X si mai erau unele cu niste pisici extraterestre,cu motoare,alien cats...daca stie careva cum se numesc?!?

    LE:2 stupid dogs ,damm cat de tari erau

  9. #69 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    tocmai m-am uitat la toate ep din swat cats de pe youtube :X :X . damn god memories . acuma cred ca o sa incep sa caut megas XLR sau time squad . ca si alea erau as funny as hell

  10. #70 SP
    Member taz@'s Avatar
    ziceti-mi pls cum se numeau desenele alea cu pisici care mergeau cu motoare...erau de pe alta planeta,aveau niste antene si erau brandoase lol

  11. #71 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Ai putea sa citesti celelalte posturi

  12. #72 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    ziceti-mi pls cum se numeau desenele alea cu pisici care mergeau cu motoare...erau de pe alta planeta,aveau niste antene si erau brandoase lol
    Suna cunoscut singura problema ii ca de ala de care stiu eu erau soareci nu pisici.


  13. #73 SP
    Member taz@'s Avatar
    [QUOTE=Strike105x;167265]Suna cunoscut singura problema ii ca de ala de care stiu eu erau soareci nu pisici.

    Asta e....cu soareci nu cu pisici....in sfarsit;ms mult de tot,sa traiesti 1000 de ani

  14. #74 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  15. #75 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Mie imi placea foarte mult Tick si gandacioii. Stie cineva de unde le-as putea downloada cumpara ?

  16. #76 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Lumee, lumee, in sfarsit am reusit si eu sa ma mai delectez cu calculatorul !
    Sunt organizator la Nijikon (un festival anime, cosplay, gaming, manga etc....) si as vrea sa va invit maine la Palatul Copiilor. Din pacate, maine e ultima zii. Intrarea va fii 8 lei (don't blame me, eu vroiam sa fie moca da de trebuie si noi sa dam niste premii la cosplay ). Va astept pe acolo.

    PS-> Eu voi fii tipul cu PS3 la bataie si care are in consola Naruto Storm (va uitati dupa unu mai inalt cu plete si imi ziceti CG-parola secreta -).
    -> Daca aveti Soul Calibur 4 sau Street Fighter 4 va rog sa aduceti ca nu avem decat o singura copie din fiecare da care e de 360.

  17. #77 SP
    Junior Member galapagos's Avatar
    Acuma am dat si eu peste topicul acesta..si ma uitam peste ce desene au scris unii..si nimeni nu s'a gandit la niste clasice precum:Teenage Mutant Ninja Turtles,Thundarr The Barbarian,Animaniacs,Help! It's The Hair Bear Bunch,Wacky Races,Pinky And The Brain,Snagglepuss,Captain Planet,Foghorn Leghorn, Freakazoid,Batman,Batman Beyond,The Flintstones,The Jetsons,Auggie Doggie And Doggie Daddy,Quick Draw McGraw,Snooper And Blabber,Wally Gator,Huckleberry Hound,Dingbat and The Creeps, si multe altele.

  18. #78 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar


    Cel mai bun episod cu 2 Stupid Dogs ever !

  19. #79 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Eu caut de mult desenele cu Tomato-Man dar n-am gasit nimic

    Ronan -sugestii?

    L.E. Ahahhah ascult intro-ul si il fredonez la munca cu 50 de oameni in jur. My Japanese skills suck.

  20. #80 SP
    Member AC DC's Avatar
    Era mai de muult, acu vreo 8 ani, un desen cu niste Mutanti si un profesor era bestial dar nu mai stiu cum se cheama ca eram mai mic ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 15 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Desene pe foaie, digitale si lucrari 3D By GeOKeR in forum Foto & Video
    Replies: 734 Last Post: 07-09-2021, 22:40
  2. GIF-uri animate de exceptie By MonkY in forum Foto & Video
    Replies: 41 Last Post: 07-10-2015, 22:04
  3. Desene animate By kitabatake12 in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 17-04-2014, 18:01
  4. Desene By zinodaur in forum Offtopic
    Replies: 23 Last Post: 11-09-2008, 00:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts