Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 45 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 121 to 140 of 885

Thread: Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series

  1. #121 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Bravo bughy, imi place ce ei si faptul ca sunt originale in adevaratul sens al cuvantului. Si ca o mica paranteza, novi, tu simti ca ai colectie, cand ai doar discurile (si alea din pre-productie, probabil nu calitate finala)? Inteleg ca-s mai ieftine, dar nu se compara cu the real ****.
    Vezi tu viezure... este exact cum faci tu cu figurinele. In loc sa ti le iei complete de la mama lor, in cutia lor... sa simti placerea de a "mirosi" si pipai produsul complet/finit original... ti le iei pe bucati si "asamblezi" tu. La fel face si novi, cu filmele.

  2. #122 SP
    Member rappy777's Avatar
    proaspete ambele la 14 Ron din Diverta
    Attached Images Attached Images imag192.jpg imag193.jpg

  3. #123 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Vezi tu viezure... este exact cum faci tu cu figurinele. In loc sa ti le iei complete de la mama lor, in cutia lor... sa simti placerea de a "mirosi" si pipai produsul complet/finit original... ti le iei pe bucati si "asamblezi" tu. La fel face si novi, cu filmele.
    Ce fac eu se numesc customs, la novi cum se numeste? N-am nimic cu omu', doar am pus o intrebare.

  4. #124 SP
    Member rappy777's Avatar
    Novi le pune si coperta, dar nu o arata in poza lol

  5. #125 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Ce fac eu se numesc customs, la novi cum se numeste?
    Tot customs ?

  6. #126 SP
    Member viezure's Avatar
    Eh, asta imi aduce aminte de cei de pe okazii care-si vand colectia originala de filme in format cd.

  7. #127 SP
    Member klausn's Avatar
    tare asta

    Viezure te implor sa pui niste poze (minim 5) cu toata colectia ta de filme,claritate buna te rog,imi place sa iti savurez colectia,e impresionanta,fati timp 5 minute si pozeaza toata colectia pentru mine si altii.

    Multumesc !

  8. #128 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Discurile sunt varianta finala si au tot ce include o varianta finala!Sunt ORIGINALE!Inca nu le-am facut coperti la toate!Oricum la pretul la care le iau iti zic eu ca merita!Eu le iau pentru calitate!Un film blu ray original nu se compara cu nici un mkv de pe net!

  9. #129 SP
    Member viezure's Avatar
    Stiu, nu-i nevoie sa-mi faci cu ochiul Dar daca sunt varianta finala (banuiesc ca blu-ray double layer, printre altele), de ce pe unele scrie pre-production, sau test sample? Si de ce nu au grafica pe ele? Intreb doar, sa n-o iei in nume de rau.

  10. #130 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Pentru ca sunt discuri de test pt review-ri!Cu banii care ii dai pe un disc cu carcasa si artwork iei ~5 filme de-astea!

    Aici gasesti lista cu filmele care le am!

    PS:Revin astazi cu poze cu 3 FILME!TRANSFORMERS 2 IMAX EDITION este fenomenal!Scena de lupta dintre roboti este filmata IMAX!Ai senzatia ca roboitii ies din TV!!Merita din plin!

  11. #131 SP
    Member Bugghy's Avatar
    The Polar Express
    Attached Images Attached Images dsc03945.jpg

  12. #132 SP
    ocy
    Junior Member ocy's Avatar
    Quote Originally Posted by novi View Post
    Pentru ca sunt discuri de test pt review-ri!Cu banii care ii dai pe un disc cu carcasa si artwork iei ~5 filme de-astea!
    Sa inteleg ca tu dai pe un disc 10 lei.

  13. #133 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Quote Originally Posted by ocy View Post
    Sa inteleg ca tu dai pe un disc 10 lei.
    Cam dublu cu tot cu transport!

  14. #134 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Noutati!
    Attached Images Attached Images p1090736.jpg

  15. #135 SP
    Member Radoo's Avatar
    The Hangover - cam aiurea e h�rtia ataşată - reclamă la un concurs care tocmai a expirat ieri (c�nd eu debia am văzut filmul azi noapte).. Mnah, Rrom�nia... Bine măcar că filmul e bun.
    Attached Images Attached Images photo-4-.jpg photo-4-2.jpg

  16. #136 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    E foarte misto!Eu m-am ferit sa il iau versiunea in RO pentru ca nu stiu daca include si varianta UNRATED EDITION?

  17. #137 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Attached Images Attached Images 29122009389.jpg 29122009387.jpg 29122009388.jpg

  18. #138 SP
    Member Radoo's Avatar
    Quote Originally Posted by novi View Post
    E foarte misto!Eu m-am ferit sa il iau versiunea in RO pentru ca nu stiu daca include si varianta UNRATED EDITION?
    Tu te-ai ferit că şi-aşa iei Bluray-uri la preţuri foarte mici. Nu conţine UNRATED EDITION, conţine o serie de chestii bonus: comentarii ale actorilor �n timpul filmului şi mai multe filmuleţe şi poze extra.

    Offtopic: eşti acelaşi novi de pe xpc?

  19. #139 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Un moft de-al meu
    Thx bugghy!
    Attached Images Attached Images 100_0662.jpg

  20. #140 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Update blu ray!
    Attached Images Attached Images p1090824.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 45 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - console By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 22175 Last Post: 14-05-2024, 13:20
  2. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3238 Last Post: 23-04-2024, 18:52
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - music By RACHyyy in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 147 Last Post: 09-10-2021, 18:53
  5. Ce ne-am cumparat azi AMAZON EDITION By PumaS in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 20-08-2018, 11:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts