Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 184 of 360 FirstFirst ... 84 134 174 182 183 184 185 186 194 234 284 ... LastLast
Results 3,661 to 3,680 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #3661 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by andreiaka View Post
    Hahahahh , i-o tocat ca pe vinete pe imputitii.

    x

    De ce imputiti?

  2. #3662 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, fara rasism aici. Oameni suntem cu totii.

  3. #3663 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Unde vezi tu rasism? :/ Nu cred ca termenul de "imputit" poate fi aplicat doar unei anumite rase. Nici macar xenofobism nu e.

  4. #3664 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu e chiar asa, una e sa glumesti alta e sa jignești.
    @andreiaka mai lasa manelele si pune mana pe o carte!

  5. #3665 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A luat o pauza.

  6. #3666 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Romania sta prost cu scolarii, Brazilia cu Scolari.

  7. #3667 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Nu stiu cat de prost, avand in vedere ca le-a castigat ultima cupa mondiala. Mai citesc pe net discutii fara simtul realitatii, cum piturca e peste Scolari etc eu zic ca a facut maxim cu echipa pe care a avut-o la dispozitie. Cu portugalia a ajuns in finala europeana, nu e chiar prostul satului.

  8. #3668 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Putea sa incerce mai mult, probabil. Insa el a jucat cu hulk si fane mustata, are u kidding me . Nu e vina lui ca nu are jucatori de valoare, insa nici n-a fost asa inspirat cu echipa.

  9. #3669 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Si ce atacant ar fi trebuit sa aleaga?

  10. #3670 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Oricare altul, nu conteaza, dar nu-i poti tine pe aia doi in echipa cand atatea meciuri au fost total aerieni.

  11. #3671 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Nu stiu cat de prost, avand in vedere ca le-a castigat ultima cupa mondiala. Mai citesc pe net discutii fara simtul realitatii, cum piturca e peste Scolari etc eu zic ca a facut maxim cu echipa pe care a avut-o la dispozitie. Cu portugalia a ajuns in finala europeana, nu e chiar prostul satului.

    Ti se pare ca sta bine daca echipa lui tocmai a pierdut cu 7-1 o semifinala de campionat mondial? Lasa ce a facut in trecut. Si Steaua a castigat in '86 Cupa Campionilor, asta nu inseamna ca e cea mai buna echipa din Europa.


    LE: Eu nu stiu daca Brazilia are un atacat bun la ora actuala. Dar si Fred ala e mobil ca troleul 66

  12. #3672 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pai nu exista oricare altul, ai e problema. Brazilia cand nu avut un atacant de clasa, nu a rupt gura targului. Aceeasi problema a avut-o si pe timpul lui Zico. Cine era titular in 2010 la ei? Atacantul Sevillei, Luis Fabiano...ala era cel mai bun al lor.

  13. #3673 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    avand in vedere scorul de aseara, ca mai vine sa spuneti 1-2, 1-0 ...etc pt meciul de diseara ?

  14. #3674 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Ti se pare ca sta bine daca echipa lui tocmai a pierdut cu 7-1 o semifinala de campionat mondial? Lasa ce a facut in trecut. Si Steaua a castigat in '86 Cupa Campionilor, asta nu inseamna ca e cea mai buna echipa din Europa.
    Sta mai bine decat multi, da. Comparatia ta e atat de fortata ca nici nu merita comentata. Cati antrenori stii ce au in palmares cupa mondiala, si semifinale de cupa mondiala, si finala de europeana?

  15. #3675 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Sta mai bine decat multi, da. Comparatia ta e atat de fortata ca nici nu merita comentata. Cati antrenori stii ce au in palmares cupa mondiala, si semifinale de cupa mondiala, si finala de europeana?

    Cat de bine sta fata de ceilalti? Cati au pierdut o semifinala de campionat mondial cu 7-1?

  16. #3676 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Cati au ajuns pana acolo, sa o piarda la scorul asta?

  17. #3677 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Pai nu exista oricare altul, ai e problema. Brazilia cand nu avut un atacant de clasa, nu a rupt gura targului. Aceeasi problema a avut-o si pe timpul lui Zico. Cine era titular in 2010 la ei? Atacantul Sevillei, Luis Fabiano...ala era cel mai bun al lor.
    Pato? Sau chiar Ronaldo, asa gras cum e, cred ca e peste Fred sau Jo

    Chiar si cu Pato Brazilia nu avea sanse sa castige ceva, poate locul 3

  18. #3678 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pato...seriously?

  19. #3679 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Cati au ajuns pana acolo, sa o piarda la scorul asta?

    Imi place ca vezi partea plina a paharului. Dar nu cred ca multi gandesc ca tine. Toti il vor arata cu degetul ca fiind cel care a pierdut semifinala cu 7-1, nu cel care a ajuns pana acolo

  20. #3680 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Pato...seriously?
    E peste mustacios si JO, eu atacant mai slab nu am vazut in viata mea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts