Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 185 of 360 FirstFirst ... 85 135 175 183 184 185 186 187 195 235 285 ... LastLast
Results 3,681 to 3,700 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #3681 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ca sa nu mai zica lumea ca nu a avut de unde alege, uite ce-a lasat acasa nea scolari;

    Diego Alves (Valencia), Neto (Fiorentina), Filipe Luis și Miranda (Atletico Madrid), Adriano Correia (Barcelona), Guilherme Siquiera (Benfica), Coutinho și Lucas Leiva (Liverpool), Sandro (Tottenham), Leandro Castan, Dodo și Michel Bastos (Roma), Rafinha (Bayern Munchen), Rafael (Manchester United), Lucas Moura și Alex (PSG), Kaka și Robinho (AC Milan), Fernando, Douglas Costa sau Luiz Adriano (Șahtior Donețk), Alexandre Pato (Sau Paulo), respectiv Ronaldinho (Atletico Mineiro).

    Nu ca i-ar fi luat pe toti, dar gasea o solutie pentru fred, hulk si cei care au tras echipa in jos.

    Comparatiile cu piturca si whatever, sunt apa de ploaie, ala chiar nu are de unde alege din pleava noastra de jucatori lol.
    Insa asta, comon sa zica merci ca a ajuns pana aici cu lotul respectiv, echipa nu a jucat nimic in niciun meci.
    Attached Images Attached Images asc.png

  2. #3682 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Eu, just for the fun of it, I-as fi luat in echipa pe Ronaldinho si Robinho

  3. #3683 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Ca sa nu mai zica lumea ca nu a avut de unde alege, uite ce-a lasat acasa nea scolari;

    Diego Alves (Valencia), Neto (Fiorentina), Filipe Luis și Miranda (Atletico Madrid), Adriano Correia (Barcelona), Guilherme Siquiera (Benfica), Coutinho și Lucas Leiva (Liverpool), Sandro (Tottenham), Leandro Castan, Dodo și Michel Bastos (Roma), Rafinha (Bayern Munchen), Rafael (Manchester United), Lucas Moura și Alex (PSG), Kaka și Robinho (AC Milan), Fernando, Douglas Costa sau Luiz Adriano (Șahtior Donețk), Alexandre Pato (Sau Paulo), respectiv Ronaldinho (Atletico Mineiro).

    Nu ca i-ar fi luat pe toti, dar gasea o solutie pentru fred, hulk si cei care au tras echipa in jos.
    Merci iry, m-ai scutit pe mine, am uitat de Lucas Moura, un jucator extraordinar

  4. #3684 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Imi place ca vezi partea plina a paharului. Dar nu cred ca multi gandesc ca tine. Toti il vor arata cu degetul ca fiind cel care a pierdut semifinala cu 7-1, nu cel care a ajuns pana acolo
    Asa e, dar eu condamn exagerarile alea lipsite de orice bun simt, in care se spuna ca Piturca e peste, si ca el e praf ca antrenor. In 2002 ii lingeau toti talpile, acum vor sa ii taie picioarele...that's the life I guess...

  5. #3685 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Comparatia cu Piturca sper ca e o gluma. Sa fim seriosi

  6. #3686 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Lasa manelistii in pace, exagereaza, dar pt infrangerea de ieri Scolari e de vina in primul rand, apoi jucatorii.

    ---------- Post added 09-07-2014 at 16:09 ----------

    Cine bate azi? Nu mai stiu ce scor am pus, mai incerc inca o data: Argentina - Olanda 2 - 4 (aet)

  7. #3687 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    7-1

  8. #3688 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A fost descoperit adevăratul antrenor după meciul de ieri seara
    uploadfromtaptalk1404912291245.jpg

  9. #3689 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu as merge ori pe 1-0 Argentina, ori pe 2-1 Olanda. Nu cred ca Argentina va da mai mult de 1 gol, cum nu cred nici ca vor da mai putin de 1 gol

  10. #3690 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    3-0 pentru Argentina

  11. #3691 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Exact ce spuneam...va lasati influentati de nr de goluri pana acum nimeni nu miza mai mult de 2-3 goluri pe intraga partida, acum na 2-4
    Nu cred ca se vor da prea multe

  12. #3692 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Cred ca se referea la loviturile de departajare.

  13. #3693 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Imi sustin in continuare 2-0 Argentina

  14. #3694 SP
    Senior Member Mihail's Avatar

  15. #3695 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Exact ce spuneam...va lasati influentati de nr de goluri pana acum nimeni nu miza mai mult de 2-3 goluri pe intraga partida, acum na 2-4
    Nu cred ca se vor da prea multe
    Eu am spus ieri 3 la 1 pt nemti, nu sunt eu de vina pt cele 6 minute in care s-au marcat 4 goluri

  16. #3696 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    "Not the first time Germans have sent a group of crying men to the showers."

    Asta-i cea mai dura pe care-am auzit-o pana acum

  17. #3697 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    5-1 Olanda 😈

  18. #3698 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    uploadfromtaptalk1404928747446.jpg

  19. #3699 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hai Argentina, Brazilia te asteapta in finala...mica !

  20. #3700 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    5-1 Olanda, nuff said.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts