Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 360 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 ... LastLast
Results 2,301 to 2,320 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #2301 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ))) lol

  2. #2302 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  3. #2303 SP
    Member COD.221's Avatar
    wow . marca.es scrie :

    Karim Benzema & Franck Ribéry sunt judecati pentru prostitutie cu o minora. -clic-

    Fc Barcelona a platit pentru Neymar Da Silva Santos 95 mil.€ si nu 57 cum a declarat Sandro Rosell, -clic-
    Contractul a ajuns pe masa judecatorilor iar cifrele au iesit la iveala . era ceva putred la mijloc, doar e catalan am avut un mic discurs zilele trecute despre aceste personaje ...

  4. #2304 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Sunt judecati pentru sex cu o prostituata minora. Cei doi nu sunt prostituati, cum reiese din ce-ai zis tu.

  5. #2305 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by COD.221 View Post
    wow . marca.es scrie :

    Karim Benzema & Franck Ribéry sunt judecati pentru prostitutie cu o minora. -clic-

    Fc Barcelona a platit pentru Neymar Da Silva Santos 95 mil.€ si nu 57 cum a declarat Sandro Rosell, -clic-
    Contractul a ajuns pe masa judecatorilor iar cifrele au iesit la iveala . era ceva putred la mijloc, doar e catalan am avut un mic discurs zilele trecute despre aceste personaje ...
    Tu vrei sa devii noul user "catalinneatza"? Imi dai ca sursa un articol din AS si Marca despre Barcelona, serios? Si din nou, suferintele tale din copilarie nu au legatura cu fotbalul de la FC Barcelona.

  6. #2306 SP
    Member COD.221's Avatar
    Am uit sa fac o adaptare ca la carte, doar am tradus titlul , vinovat.

  7. #2307 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Quote Originally Posted by gicazizu View Post
    Sunt judecati pentru sex cu o prostituata minora. Cei doi nu sunt prostituati, cum reiese din ce-ai zis tu.
    sunt pesti in timpul liber

  8. #2308 SP
    Member COD.221's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Tu vrei sa devii noul user "catalinneatza"? Imi dai ca sursa un articol din AS si Marca despre Barcelona, serios? Si din nou, suferintele tale din copilarie nu au legatura cu fotbalul de la FC Barcelona.
    Pai daca ai citit articolul ai intelege despre ce este vorba, contractul a iesiti la iveala deci nu mai conteaza cine sau ce scrie, sunt 95 mil. € NEGRU pe ALB , ce nu se intelege ? raspund tot eu - Acolo scrie marca.es (ziar CONTRA Barça dupa gandirea ta) si prin urmare nici nu te obosesti sa citesti articolul, te apuci sa strigi aici bla bla bla . In articol este specificat foarte clar de unde au aceste dovezi, Eduardo Inda si Esteban Urreiztieta de la ziarul EL MUNDO , ce conteaza si ei sunt contra Barça, hai sa nu mai citim nimic .

    Si cum era de asteptat nu ai inteles nimic din ce am scris zilele trecute, dar in schimb dai dovada ca am avut dreptate, "toata lumea este contra Barça, totii suntem invidioasi etc." - dupa spusele tale chiar exista o conspiratie contra Barça,...


    PS.::.
    ai face bine sa termini cu povestile despre copilaria mea, nu bagi la cap? sunt un om normal, nu am fost maltratat nu are nimic de vazut discutia asta cu ce se discuta aici !.!

  9. #2309 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Imi bagi vorbe in gura, domnule, fii putin mai atent.

    Nu e nici o conspiratie contra Barcelonei, cum nu a fost nici o conspiratie pro Barca, cum sustine lumea inclus pe aici. Nu e toata lumea contra Barcei, si sunt destui invidiosi pe Barca, cum sunt destui si pe RM/Bayern/Man UTD/Chelsea etc.

    Am inteles exact pozitia ta, nu-mi spune ca nu am inteles nimic. Ai stat 12 ani in Catalunya, te-au urat aia pe acolo si tu pe ei, nu suporti tot ceea ce inseamna aceasta regiune, inclusiv cluburile de fotbal. Asta este clar. Dar nu imi da referinte din As Si Marca despre Barcelona, ziare apropiate clubului rival( declarate). Ce dracu, e ca si cum crezi ce scrie in sport.ro sau in tabloidele din UK.

    Pe mine personal ma doare in cot ce cred catalanii despre mine ca roman, sau cum sunt ei tigani pe acolo cu alti spanioli. Eu sustin clubul de fotbal FC BArcelona si jucatorii ei, fosti sau viitori. Consider ca joaca un fotbal pe gustul meu, mustesc de talent in echipa, si au un centru de juniori cum au putini in lume. Restul e cancan. Revenim la fotbal?

  10. #2310 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Asta cu de unul singur mi se pare un pic exagerat, vorbim de fotbal, nu tenis Cand apare fotbalul 1 vs. 1 mai vedem

    LE am observat ca ai spus "aproape"
    Pai ce au facut coechipierii lui Ronaldo ( in afara de Joao Moutinho care a jucat foarte foarte bine ) ? Iti garantez eu ca daca nu juca Ronaldo Portugalia era out.

  11. #2311 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Cum si daca nu era Ibrahimovic, Portugalia matura cu Suedia(fara Cr Ronaldo).

  12. #2312 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Pai ce au facut coechipierii lui Ronaldo ( in afara de Joao Moutinho care a jucat foarte foarte bine ) ? Iti garantez eu ca daca nu juca Ronaldo Portugalia era out.
    Nu ai înţeles nimic din ce am spus...

  13. #2313 SP
    Member COD.221's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Revenim la fotbal?
    Te indepartezi singur de subiect , eu am adus o stire despre contractul FALS al lui Neymar si tu sari cu gura pe ziarele care au publicat asta, este irelevant !. Toate ziarele internationale au publicat "same s**t" , e si normal odata ce toata lumea stie cine este Neymar si Barça - o stire ZERO cancan o minciuna scoasa la iveala si (punct) - La stirile PROtv au spus ca suma urca la 105 mil. €(cu interese i.v.a) ,.,

    La varsta ta ar trebui sa faci singur diferenta dintre o stire cancan si ceva legat de fotbal, nici pe mine nu ma intereseaza cat de impotent e Messi, nu ma ajuta cu nimic, credeam ca este cineva aici interesat sa stie adevaratul pret cu care Neymar a fost cumparat, si surpriza am dat peste un fan Barça care se simte foarte ofensat de ziarele care au publicat stirea _

  14. #2314 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Bai baiatule, si ce treaba are cu cat a fost cumparat Neymar cu sportul in sine???
    Puteau sa il ia cu 105 sau 300 de milioane, ce treaba are asta cu cat de bine stie Neymar sa il faca muci pe Arbeloa cand sunt 1vs1?

    Tot ce spun este ca Marca si As au interese pro Real, si vor avea intotdeauna articole anti Barcelona, ce e asa greu de inteles?

    Si iar imi dai cu e a zis la Protv(aka sport.ro)....in fine. O lasam ca tine. Catalanii sunt niste mizerabili mincinosi, sa dormi si tu mai bine.

  15. #2315 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    This is so entertaining...
    Attached Images Attached Images george-popcorn.gif

  16. #2316 SP
    Member COD.221's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Puteau sa il ia cu 105 sau 300 de milioane, ce treaba are asta cu cat de bine stie Neymar sa il faca muci pe Arbeloa cand sunt 1vs1?
    - Omule e vorba de un transfer la care au mintit pretul de cumparare !.! Un singur lucru am spus si ala adevarat, daca asa reactionezi la fiecare stire despre clubul tau iubit no offense dar locul tau nu e aici , aici dezbatem fotbalul in general nu conteaza de ce echipa este vorba, mai bine cauta un forum de Barcelonisti,

    - Hai sa o dam uitari ! schimbi de tema la fiecare new post, deja vad ca o iei personal, acum o dai in apararea lui Neymar(de parca am zis eu ceva despre cum joaca omul ala fotbal), o dai la intors ca nu are nimic de vazut pretul lui Neymar cu fotbalul, -> fac o sugestie la "Vocea Romaniei" poate tema asta o sa fie dezbatuta acolo .

    _OFF !_
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    sa dormi si tu mai bine.
    Sa inteleg ca tu ai probleme cu somnul ?

  17. #2317 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Superb meci, Man Utd vs. Sunderland, deh...Anglia

  18. #2318 SP
    Banned gicazizu's Avatar

  19. #2319 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    COD.221, ok atunci, va las sa dezbateti fotbalul in general aici.

    Last post here.

  20. #2320 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://www.bbc.com/sport/0/football/25849959
    Juan Mata: Chelsea accept Manchester United's £37m bid
    PS mare greşeală au facut astia de la Chelsea

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 360 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts