Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 127 of 360 FirstFirst ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 227 ... LastLast
Results 2,521 to 2,540 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #2521 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Buuun, deci pana la urma e vb de exclusivitate. Nasol...deci maine vedem doar Man Utd. - Liverpool

  2. #2522 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  3. #2523 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Maradona de Romania . Sa fim seriosi, a dat si el un gol din lovitura libera si gata este mare fotbalist. Plus ca aceste nicknames mi se par penibile .

  4. #2524 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Se pare ca nu ai vazut si cum dribla.

  5. #2525 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Chiar am vazut de cand a intrat. O schimbare de directie (dribling ) si un sut peste poarta. Nu spun eu ca este un fotbalist slab, dar pana la presupusul 'Messi de Romania' este drum lung.

  6. #2526 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Pai nu oricine stie aceste schimbari de directie la 90 grade.

    Si n-am prea vazut prin Liga 1 lovitura libera de la 17-18 m in care mingea s-o ia cat de cat in jos dupa ce trece de zid.

  7. #2527 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    #mufc XI: De Gea; Rafael, Jones, Vidic, Evra; Mata, Fellaini, Carrick, Januzaj; Rooney, van Persie
    #LFC team: Mignolet, Johnson, Skrtel, Agger, Flanagan, Gerrard, Allen, Henderson, Sterling, Suarez, Sturridge

    Din fericire fara Valencia, Young si Cleverley la United, deci o sa joace cel mai bun 11.

  8. #2528 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Rafael asta e dat dracu', nu înţeleg de ce nu a fost eliminat...

  9. #2529 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Deoarece se arbitreaza in spiritul legii.

  10. #2530 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pardon, in spiritul jocului...deşi nu era cazul, o intrare la rupere si henţ intenţionat

  11. #2531 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    parca n-a mai fost meciul de altadata...nici bucuria parca nu mai e asa mare stiind ca utd a devenit o echipa mediocra..m-am bucurat mai mult la victoria din 2009 cand erau pe val..


    apropo de premier league si dolce va puteti face abonament sa vedeti meciurile pe net.este 4 euro pe luna.

    www.dolcetv.ro

    1798615_669945239728567_59604631_n.jpg

  12. #2532 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Sunt curios care e limita Glazerilor, a fost deja dovedit de prea multe ori ca Moyes la United e o gluma proasta.

  13. #2533 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Spurs - Arsenal nu se vede pe Eurosport ?

  14. #2534 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Din pacate nu...doar pe Dolce, un stream bun cineva?

  15. #2535 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Deci astia de la Eursport sunt bisnitari! Au luat drepturile de transmisie, lumea s-a plans ca nu le vede pe RDS, iar acum ei le dau mai departe.

  16. #2536 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Exagerezi, de ce nu au cumpărat cei de la Rds?

  17. #2537 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Nu exagerez, dar am impresia ca au luat drepturile pentru PL astfel incat abonatii RDS sa faca presiuni si postul sa ramana in grila celor de la RDS. Acum cand lucrurile au fost rezolvate, ei au vandut mai departe.

  18. #2538 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au vândut anumite opţiuni, afaceri
    Puteau si cei de la RDS sa negocieze, nu au vrut, au pierdut si F1, vedem ce se întâmpla cu meciurile din Liga 1, apoi alegem ce e mai bine pt noi.

    LE gol Arsenal, min 1

  19. #2539 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Din pacate nu...doar pe Dolce, un stream bun cineva?
    Stream 1 HD

  20. #2540 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    www.Sports-TV.EU | TV Online Romania | Dolce Sport HD Live | Digi Sport 1 HD Live Online | Meciuri Live recomand siteul pentru orice eveniment sportiv, are mai multe linkuri am am vazut meciul HD de la SkySports

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 127 of 360 FirstFirst ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 227 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts