Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 156 of 360 FirstFirst ... 56 106 146 154 155 156 157 158 166 206 256 ... LastLast
Results 3,101 to 3,120 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #3101 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Noaptea mintii ))))

  2. #3102 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hai 6 si Sneijder?

  3. #3103 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    La ce echipa joaca Torres ? ))

  4. #3104 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Imi miroase a umilintadaca era arbitrajul mai corect, era o bijuterie de meci.

  5. #3105 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Daca era arbitrajul si mai corect, Costa lua rosu pentru capul acela dat lui Martins Indi in careu, si asa, poate mai veneau vreo 2 . Si la ce sa te astepti cand tu il bagi in teren pe Torres in loc sa-l bagi pe Villa. Si inca o greseala mare a spaniolilor a fost ca l-au lasat acasa pe Llorente (pe langa ca a avut un sezon excelent, are si un joc al naibi de bun, cu capul), si era excelent pentru centrari. Dar na, nu a fost sa fie...si acuma ramane de vazut cum isi vor revenii spaniolii. Un lucru este sigur, Cassillas noaptea asta si-o va petrece sub dusul rece.

  6. #3106 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    znbudr2.jpg

  7. #3107 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1402696758157.jpg
    Cand ma gandesc ca Regele fotbalului romanesc spunea ca Olanda nu se califica din grupa asta...

    LE: Alta umilință? Deja 2-0 dupa 12 min.

  8. #3108 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mare e gradina lu' Dumnezeu uploadfromtaptalk1402698145621.jpg

  9. #3109 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    De ce meciuri am avut parte astăzi! Păcat de toate arbitrajele de până acum... Mult prea multe greșeli de arbitraj...

  10. #3110 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum vreo luna citeam intr-un ziar localnic olandez despre CM si erau foarte siguri pe ei. Nu stiu de ce Olanda nu e considerata printre favorite, ei spuneau ca din Europa doar Spania poate sa le puna probleme, in rest doar de Argentina/Brazilia se tem. Dupa asa un inceput, dupa ce au umilit Spania eu as zice ca sunt chiar printre favoriti acum.

    Am mai zis eu de Real Madrid si alte alea, dar Casillas trebuie schimbat. Si de la nationala, si mai ales la Real Madrid. A facut niste gafe prea mari pentru un asemenea nivel si a inspirat o nesiguranta incredibila. Nu mai e ce a fost. A avut Pletikosa niste interventii de mare portar in meciul cu Brazilia, Casillas trebuia sa fie la un alt nivel, dar pentru mine a fost cel mai slab de pe teren. Ramos, Pique nu stiu ce au facut. Pana si Xabi Alonso a marcat cu greu. Ma bucur ca a pierdut Spania, altfel era monoton.

  11. #3111 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sunt cei mai buni din Europa... pana dau de Germania

  12. #3112 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Nu mai poate Barcelona (Xavi + Iniesta), nu mai poate nici Spania. E simplu.

  13. #3113 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Tare sunt curios cine iese top scorer la CM.

  14. #3114 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    uploadfromtaptalk1402744877272.jpg

  15. #3115 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Tare sunt curios cine iese top scorer la CM.
    Eu cred ca Neymar. Toata echipa joaca pentru el.

  16. #3116 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Van "Pepsi"

  17. #3117 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Grecii nu inteleg nimic de 20 de minute

  18. #3118 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Mda, bine macar ca sunt acolo ))

  19. #3119 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  20. #3120 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Stie cineva daca Guarin e apt de joc ? Nu inteleg de ce nu a jucat astazi pentru Columbia.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts