Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 333 of 360 FirstFirst ... 233 283 323 331 332 333 334 335 343 ... LastLast
Results 6,641 to 6,660 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #6641 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ms. Nice to be back.

  2. #6642 SP
    Member Sepy's Avatar
    Poi mai omule eu nu pot decat sa rad de ceea ce faci !!!
    Cam cat timp pierzi din viata ta cautand dovezi ? Sau ai toate astea salvate undeva ?
    Esti un terminator al fotbalului si fair play - ului

  3. #6643 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Tu poti sa razi cat vrei, tot in ridicol cazi.

    Nu trebuie sa caut dovezi, trebuie doar sa ma uit la meciuri. Spre deosebire de tine, am discernamantul si memoria de a retine faze din meciurile pe care le urmaresc. Daca tu te uiti meciuri, uiti de la mana pana la gura si apoi urli ca un copil "Uefalona, arbitrii tin cu Barca de ani de zile.." etc, nu sunt decat frustrari ale unui asa numit "fan" al echipe Real, fara cultura fotbalistica sau discernamant. Sau poate doar te uiti pe livescore.

    Memoria ma ajuta sa dau peste nas uitucilor ca tine care arunca cu prostii in stanga si in dreapta fara sa judece ce scriu.

    Recunosc, sunt in acceasi claoca pentru ca ma cobor la acest nivel, dar asa de dim cand beau cafeaua, ma ajuta sa zambesc uneori.

    Incepem sa vb si despre fotbal any time soon, sau tot in offtopic o tinem?

  4. #6644 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    David Luiz inapoi la Chelsea pentru £30m, nu prea inteleg... a mai dat si o gramada de bani pe el PSG cand l-a adus

  5. #6645 SP
    Member maudrunk5's Avatar
    .....

  6. #6646 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Ești exact pe aceeași lungime de unda cu comentatorul, luați-vă de mână. Morata, jucătorul din offside nu joaca mingea, chiar se și împiedică de un apărător făcând loc mingi sa treacă care e lovita de Asensio sau cum la chema și doar după ce e respinsa de portar ajunge la Morata. Casca ochi mai bine

  7. #6647 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Bine, osa casc ochi mai bine data vitoare.

  8. #6648 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Joaca Utd...zici că-i Steaua, Blind își merită numele

    LE: Nici cu Bravo nu mi-e rușine, are joc de picior cică, hahaha

  9. #6649 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    2 maini moarte la united, blind si mkhitaryan, acum sa vedem daca mou e antrenor, la pauza asta. si ce sansa de 2-2 a avut ibra... meci nebun, cu 2 aparari praf

  10. #6650 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Mkhitaryan zici ca e un peste pe uscat ... Oricum, e un super fotbalist, dar, paradoxal, nu-l vad in Premier League. Nu va trece prin minte o repatriere a lui la Dortmund precum cea a lui Gotze ?

  11. #6651 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Frumoasa cota la Barca-Alaves. 28

  12. #6652 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Mkhitaryan zici ca e un peste pe uscat ... Oricum, e un super fotbalist, dar, paradoxal, nu-l vad in Premier League. Nu va trece prin minte o repatriere a lui la Dortmund precum cea a lui Gotze ?
    Chiar Kagawa, se potriveste mai bine . Oricum, eu am incredere in el, a aratat foarte bine in meciurile precedente cand a intrat pe final. Mourinho cred ca a nimerit tactica astazi, dar a gresit primul 11. Lingard si Mkhi nu numai ca au fost anonimi in prima repriza, dar au si pierdut o gramada de mingi.

  13. #6653 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nemeritata aceasta victorie pentru RM, asta nu inseamna ca nu ma bucur de ea, mai ales ca au fost doua goluri foarte frumoase. bine ca nu a dat ronaldo gol la faza aia, nu stiu ce naiba a vazut arbitru... sau ca nu s-a dat penalty la vreo faza...

  14. #6654 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    btw foarte misto coregrafia celor de la legia varsovia, facand referire la faza de acum 2 ani, cand au fost eliminati abuziv din CL dupa 6-1 cu celtic.
    Attached Images Attached Images 14344688_961075397334176_4806670060495203819_n.jpg

  15. #6655 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Ce cota la victorie avea Zenit cand era condusa cu 3-0 in minutul 70? Stie careva?

  16. #6656 SP
    Member shaqkers's Avatar
    23 sau 26

  17. #6657 SP
    Banned asperas's Avatar
    Bravo pt FC Stana

  18. #6658 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Man United a ajuns la a treia infrangere consecutiva....

  19. #6659 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    img_20160918_170157.jpg

  20. #6660 SP
    Member vladthegamer's Avatar


    ---------- Post added 18-09-2016 at 22:52 ----------


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 333 of 360 FirstFirst ... 233 283 323 331 332 333 334 335 343 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts