Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 87 of 360 FirstFirst ... 37 77 85 86 87 88 89 97 137 187 ... LastLast
Results 1,721 to 1,740 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #1721 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Emoţii mari, sper sa câştige finala, desi Bayern pare mai puternica.

  2. #1722 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Ce am gasit pe un site.

    Franz Beckenbauer pentru BILD: „Barca va lupta cu Bayern pentru fiecare bucata de teren. Cu metode legale si ilegale. Dupa meciul tur, ei sunt raniti in mandria lor.
    Barcelona nu va renunța. Ea va incerca totul pentru a transforma jocul echipei sale. Jucatorii catalani vor provoca, vor folosi toate trucurile din lume!
    Barca va încerca să descurajeze jucatorii lui Bayern prin duelurile unu la unu.
    Miercuri, arbitrul are un rol foarte important.”


  3. #1723 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    exagerari, nu are cum sa intoarca barca rezultatul din tur chiar daca au actori buni. e bine ca vom avea o finala frumoasa cu siguranta

  4. #1724 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  5. #1725 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by D@nT3 View Post
    exagerari, nu are cum sa intoarca barca rezultatul din tur chiar daca au actori buni. e bine ca vom avea o finala frumoasa cu siguranta
    Defapt se referea ca vor incerca sa obtina galben pt jucatori aflati in pericol sa nu prinda finala : : Lahm, Schweinsteiger, Dante Martinez, Gustavo si Gomez sunt amenintati cu suspenxdarea pentru finala daca vor mai primi miercuri cartonas.

  6. #1726 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pai la 4 -0 de ce ii mai baga, si nu ii scuteste pt finala?
    Asa o sa doarma si Beckenbauer mai linistit...

    PS: Esti prea tare cu videourile tale. Mai ales alea cu Pique si Dani Alves.

  7. #1727 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    pai nu cred ca joaca schweinsteiger, toni kroos e peste el, lahm, javi martinez si dante sunt foarte buni si ar fi o pierdere, pt gomez au pe altcineva, nu cred ca vor raspunde nemtii la provocari, poate ribery, el se aprinde usor

    ps funny numele asta schweinsteiger...tradus mot a mot, cataratorul pe porc

  8. #1728 SP
    Senior Member tray's Avatar
    El a zis ca nu ii menajeaza. Acum nu stiu de ce, s-or fi plictisit de a 3-a finala in ultimii 4 ani.

    PS. Nu eu am gasit videourile alea, erau la comentarii in articolul acela.


  9. #1729 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Schweinsteiger si Kroos joaca pe posturi diferite , iar Kroos nu poate juca azi pt ca este accidentat...

  10. #1730 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    kroos joaca mijlocas ofensiv, stiu, schweinsteiger a jucat la inceput mijlocas ofensiv sau "aripa" chiar daca acum e folosit mai mult la inchidere.

  11. #1731 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    L-au prins araboii pe Oli cu blatu: Blat cu Oli şi Şumi în Emirate? » Olăroiu este acuzat la Dubai că i-ar fi cedat deliberat victoria lui Şumudică :: GSP.RO

    ---------- Post added 01-05-2013 at 07:52 AM ----------

    Quote Originally Posted by D@nT3 View Post
    exagerari, nu are cum sa intoarca barca rezultatul din tur chiar daca au actori buni. e bine ca vom avea o finala frumoasa cu siguranta
    Mai tii minte meciul Dinamo-Foresta Falticeni?

  12. #1732 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    4-5 dupa ce a condus dinamo cu 4-0

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  13. #1733 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Barca nu-i Foresta
    PS vad ca s-a mutat Stucan pe forum

  14. #1734 SP
    Member TheSpider's Avatar
    toata lumea zicea ca Guardiola nu era antrenor bun si ca avea o echipa foarte buna. insa eu cred ca acum se vede ce antrenor era. adica lasand la o parte absentele si lotul subtire al Barcei calitatea paselor a scazut dramatic. gresesc intr-una pasele, n-am vazut ca Bayern sa greseasca vre-o pasa. cam asta e diferenta.

  15. #1735 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Intreba cineva mai devreme:
    "Daca se face 4-0 avem prelungiri?"

  16. #1736 SP
    Member adio's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    toata lumea zicea ca Guardiola nu era antrenor bun si ca avea o echipa foarte buna. insa eu cred ca acum se vede ce antrenor era. adica lasand la o parte absentele si lotul subtire al Barcei calitatea paselor a scazut dramatic. gresesc intr-una pasele, n-am vazut ca Bayern sa greseasca vre-o pasa. cam asta e diferenta.
    Cam asa ceva. Eu astept anul viitor sa vad echipa si atunci pot sa zic daca tito stie sau nu cum sta treaba cu antrenoratul. De meciul asta n-are rost sa vb, au jucat execrabil; erau demoralizati inainte sa inceapa meciul, no hope.

  17. #1737 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    sieben, acht, gute nacht !

  18. #1738 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Mihai Stoica
    "Am batut palma cu Real Madrid. Jucam pe 17 septembrie "

    Pe 17 e UCL daca nu ati prins ironia

  19. #1739 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    toata lumea zicea ca Guardiola nu era antrenor bun si ca avea o echipa foarte buna. insa eu cred ca acum se vede ce antrenor era. adica lasand la o parte absentele si lotul subtire al Barcei calitatea paselor a scazut dramatic. gresesc intr-una pasele, n-am vazut ca Bayern sa greseasca vre-o pasa. cam asta e diferenta.
    Tu crezi ca Messi, Xavi, Iniesta, Dani Alves, Pedro, Fabregas, Villa etc. au nevoie de Pep ca sa poata sa dea pase de calitate superioara?

    ---------- Post added 02-05-2013 at 07:08 AM ----------

    Quote Originally Posted by D@nT3 View Post
    Barca nu-i Foresta
    PS vad ca s-a mutat Stucan pe forum
    S-a vazut aseara ca Barca nu-i Foresta, deoarece Barca a mai incasat inca 3 bucati si n-a dat niciuna.

  20. #1740 SP
    Member TheSpider's Avatar
    tu crezi ca ei joaca asa de capu lor?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 87 of 360 FirstFirst ... 37 77 85 86 87 88 89 97 137 187 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts