Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 61 to 80 of 88

Thread: Formula 1

  1. #61 SP
    Junior Member catalin0009's Avatar
    k......

    si eu urmaresc fiecare cursa,
    sunt fan ferrari (de prin '97) - greu in ultima perioada...
    am sperat intr-o minune si sa nu mai castige tot vettel anul asta, dar ...nimic...
    sunt satul de el, de reactiile lui si mai ales de teatrul ala prost pe care il "joaca" dupa fiecare cursa...

  2. #62 SP
    Member TheSpider's Avatar
    si eu sunt tot cu Ferrari si sunt destul de frustrat de faptul ca Vettel castiga intr-una, iar Alonso, desi parerea mea e un pilot mai bun, nu reuseste sa dea mai mult din cauza masinii. inca sper ca o sa faca ceva imbunatatiri Ferrari si sper sa le faca la cursa din Ungaria. oricum de la anul cu schimbarea motoarelor s-ar putea sa avem parte de surprize.

  3. #63 SP
    Member TheSpider's Avatar
    in primele antrenamente ferrari arata mult mai bine ca ultimele curse. daca reuseste Alonso o calificare in primii 4 are sanse la victorie

  4. #64 SP
    Junior Member catalin0009's Avatar
    slabute sanse ...
    eu am ajuns sa ma rog sa castige oricine altcineva in afara de vettel... numai sa nu-l mai aud...
    poate grosjean o surprinza ceva pt cursa de azi...

  5. #65 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Personal sunt foarte dezamagit de cursa. Cat despre Grosjean, surprinzator ca de obicei

  6. #66 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Si eu urmaressc cursele...nu prea tin cu nimeni...decat cu Kimi))mi-a placut ce i-a facut azi lui vettel...ala castiga curse pentru ca are tehnician care ii face masina....ca pilot e praf dupa parerea mea.

  7. #67 SP
    Member miami's Avatar
    Felicitari lui Robert Visoiu !!! Kimi the iceman a dovedit inca o data ca este un pilot foarte experimentat, bravo lui.

  8. #68 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si mortal in inteviuri

  9. #69 SP
    Junior Member catalin0009's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    Personal sunt foarte dezamagit de cursa. Cat despre Grosjean, surprinzator ca de obicei
    pacat...
    in timp ce vettel castiga titlul cu aceeasi manevra, lui grosjean i se refuza un podium sau poate chiar victoria...

  10. #70 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Vettel imi provoaca o greata de neimaginat de fiecare data cand e pe podium. De cand a venit Hamilton in F1 doar cu el tin si sper din tot sufletul sa nu castige Vettel titlul anu asta, as prefa sa castige Hamilton sau Alonso.

  11. #71 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Alonso de pe 9 pe 2 . Pacat ca a gresit in calificari in q3. Mi s-a parut ceva mai competitiva masina, adica cel putin in antrenamente, q1,q2 si cursa a mers bine, a fost mereu in primii 2,3

  12. #72 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Un articol bun, mai rar ce-i drept, dar bun. Chiar daca au trecut 20 de ani la fel de emoţionat am fost si acum. Cu aceasta ocazie va recomand si filmul Senna
    http://www.prosport.ro/sport-life/sp...e-ani-12560542

  13. #73 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cat de adevarata o fi partea asta?

    ...La boxe, fratele lui Senna, Leonardo, a fost pe punctul de a sări la gâtul lui Bernie Ecclestone când acesta, muşcând dintr-un măr, l-a anunţat că Ayrton e mort, dar că vrea să facă anunţul abia după terminarea cursei...

  14. #74 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  15. #75 SP
    Junior Member mihdum's Avatar
    As vrea sa bag acest thread in reanimare, fiindca sunt un mare fan al F1. Here goes nothing:

    Am atasat echipele si pilotii pentru 2016, precum si programul etapelor.

    Favoritii clari sunt castigatorii anului trecut, Mercedes AMG Petronas Formula One Team. Vom avea 21 de mari premii, primul (Australia) fiind disputat deja, iar ultimul (Abu Dhabi) fiind pe 27 noiembrie.

    Personal, urmaresc cu mai mare interes clasamentul constructorilor, decat cel al pilotilor.

    Voi reveni inainte si dupa fiecare etapa cu informatii, clasamente, stiri.

    Start your engines!
    Attached Images Attached Images f12016.jpg f120162.jpg

  16. #76 SP
    Junior Member mihdum's Avatar
    Weekend-ul asta, avem etapa 2, Bahrain.

    Cursa se transmite de la 18:00, duminica, pe Digi Sport 2.

    Revin cu info, let's go McLaren!

  17. #77 SP
    Junior Member mihdum's Avatar
    Desi au castigat doar una din cele trei sesiuni de antrenament, tot Hamilton (Mercedes) si Rosberg (Mercedes) vor pleca din pole-position diseara. McLaren din pacate nu il poate folosi pe Alonso, iar Button pleaca abia din pozitia 14. Pilotul de rezerva este Stoffel Vandoorne. Splendid circuit, astept o cursa placuta, insa privind realist lucrurile, Mercedes va face un nou tur de forta probabil.

  18. #78 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Prima cursa au castigato fiindca Ferrari au fost prosti si au pus cauciucuri SS lui Vettel, mai au si bulan pe langa ca au masini bune fmm. Eu nu-i mai suport pe astia de la Mercedes, nu am nimic cu echipa insa pilotii ma enerveaza si m-am saturat de Hamilton ala. Sper sa i-o traga Vettel anu asta, desi ii va fi foarte greu.

  19. #79 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Ei acum stii cum ne simteam noi (fanii Hamilton) in "era" Vettel, cand Hamilton de abia termina cursele cu McLaren si Vettel avea cea mai buna masina

  20. #80 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dar asa a fost mai mereu, si Schumacher cand era mereu campion, McLaren de pe vremea aia cu Hakkinen si ulterior Raikkonen aveau constant probleme la masini, asta pe langa faptul ca nu erau la fel de rapide.

    Eu din cauza asta am renuntat de ani buni sa ma mai uit. Eu ma uitam pentru piloti nu pentru echipe, pentru ca pana la urma e un sport de echipa, pentru ca masina conteaza mai mult decat pilotul.

    Oh well, pe Hamilton ala nu pot sa-l sufar, asa ca oricine altcineva castiga e bine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. Formula 1 By Mika in forum Auto & Moto
    Replies: 44 Last Post: 11-10-2014, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts