Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Elpresador!

  1. #1 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    Elpresador!

    ...și acuma să explic.

    M-am g�ndit să deschid un topic �n care să postăm clipurile lui elpresador (fiecare cum dorește, care din clipuri dorește, etc) și eventual să le comentăm cu același umor agresiv pe care-l are el.

    Am tot văzut clipurile lui prin diferite topicuri (recunosc...eu am �nceput asta cu postatul clipurilor prin topicuri - am vrut doar să �nviorez atmosfera...nimic altceva) și am realizat că pe mulți �i incomodează, așa că...acum elpresador are propriul lui topic și nu mai incomodează pe nimeni lol

    Mie-mi place de el, mult! �mi place umorul agresiv lol și cum se disperă și dă din m�ini și zbiară lol - my kind of man!

    ...și e aiurea să stai să-i analizezi fiecare vorbă. Mai și exagerează...mai și are dreptate...n-are rost să stăm...să facem analiză pe discurs...c-o dăm �n penibil apoi.

    YouTube Channel - YouTube - ELPRESADOR's Channel
    Twitter - twitter.com/elpresador

    Enjoy the elpresador show!

    Și-am să-ncep cu ultimul lui clip:



    lollol

    ---------- Post added 08-01-2010 at 12:53 PM ----------

    Și �ncă unul bun lol


  2. #2 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar

  3. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ...preferatul meu! lollollollol

  4. #4 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar




    Edit : Ce vrea sa zica cu "Trey 4 life " ? Ce inseamna " trey " ?

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    na! lollollol

    Woooooooo!

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    lol

  7. #7 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Scarbos e omul asta ! Mie imi provoaca greata si cu sonorul oprit ... ce sa mai zic daca il si aud ce vorbeste.

  8. #8 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Scarbos e omul asta ! Mie imi provoaca greata si cu sonorul oprit ... ce sa mai zic daca il si aud ce vorbeste.
    Ciudat. Ma loveste exact acelasi sentiment la fiecare post al tau.
    Ca sa nu fiu complet offtopic ca si userul de mai sus care numai asta face pe fiecare thread, bineinteles fara nici o pedeapsa desi butonul de report a fost folosit, un video de la elpresador.

  9. #9 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Ciudat. Ma loveste exact acelasi sentiment la fiecare post al tau.
    Ca sa nu fiu complet offtopic ca si userul de mai sus care numai asta face pe fiecare thread, bineinteles fara nici o pedeapsa desi butonul de report a fost folosit, un video de la elpresador.
    YouTube- WHY SO SERIOUS KIDS
    Poate ca el nu e fan...Nu cred ca te-ai gandit la chestia asta.
    On: Omul e funny da' uneori e cam retardat.

  10. #10 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Ciudat. Ma loveste exact acelasi sentiment la fiecare post al tau.
    Ca sa nu fiu complet offtopic ca si userul de mai sus care numai asta face pe fiecare thread, bineinteles fara nici o pedeapsa desi butonul de report a fost folosit
    Ma bucur ca imi urmaresti post-urile. Daca vezi ca nu merge butonul de "report", incearca un mail sau un mesaj la moderatorii forumului. Eu cred ca daca faceam ce zici tu mai sus, sigur eram banat de pe acest forum. Las-o mai incet si bucura-te de viata ... sa nu cazi in obsesie.
    Scuze Ronnie de off-topic, dar cand l-am vazut pe ala cum mananca ...

  11. #11 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Aici nu sunt supărări - eu niciodată n-am privit clipurile lui elpresador cu invidie sau ură sau alte chestii.

    ...eu �ncadrez clipurile lui la pamflet

    PAMFL�T, pamflete, s.n. Specie literară (�n versuri sau �n proză) cu caracter satiric, �n care scriitorul �nfierează anumite tare morale, concepții politice, aspecte negative ale realității sociale, trăsături de caracter ale unei persoane etc. � Din fr. pamphlet.
    E un fel de Mircea Badea lol

    Am văzut clipuri �n care �njura și jocuri de PS3 (deci c�nd e corect...e corect)

    Și cred că și-a dat seama că e bine s-o lase mai moale cu critica asupra X360-ului (p�nă la urmă fiecare consolă are + si -) și să vorbească despre...probleme generale. (de ex. problemele on-line din MW2 - acolo toată lumea era de partea lui).

  12. #12 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Cand a vorbit despre MW2 am fost de acord cu el, dar sa zici ca un pom e un camper si sa-l rupi mi se pare.... si funny in acelasi moment lol

  13. #13 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ...

  14. #14 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...l-au dat jos

    http://www.youtube.com/user/ELPRESADOR

    Bă ești nebun?!

    (bine că i-am salvat TOATE clipurile).

    Ce terminați...

  15. #15 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Mafia Microsoft , păcat.

  16. #16 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar




    Mai avem cateva channel-uri pe care mai sunt video-uri cu el .

  17. #17 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Closed, and soon to be deleted as in http://www.consolegames.ro/forum/f59...-what-they-do/.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts