Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Results 1 to 8 of 8

Thread: Intelectualii

  1. #1 SP
    Member dexx's Avatar

    Intelectualii

    Intelectualii ep. 00 "Entry"

    Intelectualii ep. 01 "What's wrong with SCOCI?!"


    Este un mic serial (pamflet) facut de mine si prietenii mei , la inceput pentru amuzament , dar cu timpul incepem sa facem mai mult decat un hobby din el ... daca vom avea un mic succes cu sezonul 1 , sezonul 2 va fi superior din orice punct de vedere , atat tehnic cat si interpretat . Verificati si descrierea de la videoclipuri inainte sa lasati vre-un comment aiurea ... anyways , watch and laugh !

    P.S : Un like si impartasirea videoclipurilor ne-ar ajuta foarte mult ! Va multumim .

  2. #2 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Nu.....nu...nu...nu...nu..nu....nu....nu....nu.nu. ..nu....nu....nu....nu...nu...nu..nu....





    LE: Nu o lua in nume de rau, dar pur si simplu NU! Si este vreun, nu vre-un.

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nici macar nu am putut sa le urmaresc. Ma lovesc de mesajul "This video is private". WTF !?!?! ideea nu e sa le vada lumea ?

  4. #4 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai acum le-a scos cand a vazut ca nu are succes . Crede-ma nu pierzi nimic, mai amuzant e sa ma uit pe Trinitas.

  5. #5 SP
    Member carcru's Avatar
    Cred că au primit dislike-uri prea multe.. Oricum, ce �ncercau ei să facă nu era strălucit deloc, mai bine răm�n la ideea lu' eagle. ;D

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    ce stiti voi? video-urile alea erau prea smechere pentru youtube. deaia nu le mai gasesti nicaieri .

    ma rog hai sa iti si zic parearea. nu imi place sa fac (prea mult) misto de oameni si deaia le mai dau un sfat ajutator sau ceva. dar am vazut ambele video-uri si nu erau cine stie ce. De regula ar trebui sa vezi cum a fost primit episodul pilot si dupaia sa mai faci. ai pierdut timp pretios facand al 2lea episod... ideea nu era cine stie ce, nu avea faze nostime (da tu probabil nici nu ai vrut sa il faci nostim), camera tremura si altele. asa ca ori incepi un proiect nou ...nu stiu cum sa zic... maybe showbizz ain't cut for you, kid. Nu stiu daca il consideri un sfat ajutator da cel putin ai aflat parerea mea si a altor useri.

  7. #7 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Ai putea face un vlog cu anumite teme per episod, sa vezi daca esti facut pentru asa ceva. Sincer, pe mine daca ma pui in fata unei camere, sa-mi iei un interviu sau sa joc ( ca actor), clachez, nu este de mine asa ca ii las pe altii. Am cantat, la chitara, in fata a 30 si ceva de persoane, am crezut ca mor, am zis ca nu mai cant in viata mea, decat pentru mine .


    LE: Ma rog, daca bagi ceva alcool in mine, 4-5 beri in sus, iti cant si populara.

  8. #8 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Hehe, tura mea. Am vazut la tv mai demult un critic de muzica ce o zic ca daca incurajezi oamenii ii ajuti mai mult si ca pana la urma o sa iasa ceva mai bun decat daca ii critici. Io nu-l cred . Daca inspiratia voastra o fost:
    atunci altfel.
    Eu is curios sincer cum ai vazut tu videoul. Incearca sa fii un pic obiectiv. Daca il facea altcineva ai fi ras? Ai fi aplaudat? Ai fi zis "Ce idee geniala, de ce nu m-am gandit eu la asta" sau "Astia o sa-i intreaca pe Robotzi"?
    Io zic sa mai incercati daca v-ati distrat da' sa aveti o idee buna ca asta o fost c�h, adica is 4 "tocilari" vreo 5 min si la sfarsit bomba, urla si fug in club. Tre' curaj sa apari pe youtube asa ca io astept noi seriale sper interesante .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts