Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Pure 2 a fost in productie

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Pure 2 a fost in productie

    PURE este un ATV Off Road Racer lansat de BlackRock Studios in 2008 pentru Playstation 3, Xbox 360 si PC. Jocul s-a bucurat de un real succes, fiind destul de apreciat. Desigur toata lumea se astepta la un sequel al acestuia. Conform unui post de pe blogul unui fost angajat al BlackRock Studios, PURE 2 s-a aflat la un moment dat in productie. Din pacate acesta a fost anulat in cursul anului 2009 de Disney. Disney nu a confirmat inca anularea jocului. Aveti mai jos cateva concept art create de acest fost angajat al BlackRock Studios.
    Attached Images Attached Images 5095d1220385069-pure-demo-pe-4-septembrie-pure_disney_5.jpg youngko-quark_002.jpg pur2.jpg youngko-kawasaki-001.jpg youngko-kawasaki-002.jpg youngko-quark_003.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Asta este o veste buna. Primul joc (PURE) a fost un joc exceptional. Pe mine unul ma atras intodeauna grafica Disney. Sunt sigur ca nu voi fi dezamagit de acest joc.

  3. #3 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Asta este o veste buna. Primul joc (PURE) a fost un joc exceptional. Pe mine unul ma atras intodeauna grafica Disney. Sunt sigur ca nu voi fi dezamagit de acest joc.
    Ma bucur ca nu vei fi dezamagit de acest joc. Din pacate pentru tine nu ai citit cu atentie stirea, Pure 2 NU va mai fi lansat, pana cand acest lucru nu va fi infirmat de Disney.

  4. #4 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    "Disney nu a confirmat inca anularea jocului." Va iesi el candva.

  5. #5 SP
    Member dexx's Avatar
    Ei bine...asteptam confirmarea pentru ca acel Peugeot arata fenomenal

    Si cu siguranta o sa obtinem mai multe detalii atunci cand disney va confirma lansarea jocului "Pure 2"

  6. #6 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Eu cred ca va iesi si 2-ul. Odata ce a fost in productie, nu vad de ce nu l-ar duce pana la capat. Ma gandesc ca e posibil sa il vedem la ochisori pe la sfarsitu lui 2010, dupa ce se lasa mai moale criza asta.

  7. #7 SP
    Member televizor's Avatar
    Quote Originally Posted by dexx View Post
    Ei bine...asteptam confirmarea pentru ca acel Peugeot arata fenomenal
    Asteptam confirmarea anularii??? Nu mai inteleg nimiiic

    Si da, ai dreptate, acel Peugeot arata fenomental si perfect construit pt off road (adica on-road in Bucuresti)

  8. #8 SP
    Member colossus's Avatar
    invoator ...

  9. #9 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    WTF ? ... Pimp my ATV ? ... kinda lame... ATV-ul este facut pentru offroad, nu pentru agatat "pitzipoance", NU este facut pentru oras, ...Nu dau mai multe detalii, but LAME, oricum acel prototip. Tare as vrea sa vad cum arata cu mult noroi pe el.

    Anyways, on-topic. Sunt un fan al jocului, mi-a placut inca de la DEMO, iar pe urma bineinteles ca l-am cumparat. Chiar m-ar bucura sa stiu ca vor scoate o continuare, nu ca NU vor mai scoate, witch is quite wierd. Imi pica foarte dificil treaba asta. Nici nu stiam ca oamenii lucreaza la part 2, iar eu vad stire ca , NU vor mai lucra la part2.

  10. #10 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Well Pure 1 a fost fain...probabil o sa apara si 2 tinand cont ca primul a fost un joc de succes.

  11. #11 SP
    Member rappy777's Avatar
    Sigur o sa`l iau, pure 1 a fost excelent, pacat ca nu este asa cunoscut acest joc

  12. #12 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Tu ai citit macar stirea? Si ai vazut si cand a fost pusa?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. WarDevil inca in productie By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 18-11-2010, 22:11
  2. Call of Duty 7 in productie By erik95 in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 14-05-2009, 21:19
  3. Gears of War 3 In Productie By Mika in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 12-12-2008, 10:55
  4. Far Cry 3 in Productie By Max in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 28-08-2008, 12:08
  5. Wii 2 in productie ? By MonkY in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 06-08-2008, 09:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts