Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Mafia II release date

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Mafia II release date

    Probabil ca multi dintre voi ati fost dezamagiti cand ati auzit ca Mafia II va fi amanat pentru 2010. Cred ca mai exista o sansa ca jocul celor de la 2K Czech sa apara anul acesta. Swapgame este un site de inchiriat jocuri pentru UK. Potrivit acestui site Mafia II se va lansa pe 25 septembrie 2009. Cei de la LivePlayStation i-au contactat pe cei de la Swapgame pentru a verifica veridicitatea stirei, acestia au raspuns
    Games come up on the site as release dates are definitely confirmed by publishers and as they provide the media assets such as packshots, trailers etc
    Aceasta cred ca este una dintre cele mai bune stiri din ultima perioada (cel putin pentru mine).

    Swapgame
    Attached Images Attached Images mafiaii.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member MafiotuL's Avatar
    Să sperăm că aşa e! Abia aştept să-l joc...

  3. #3 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu cred ca e adevarat.

  4. #4 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Eu unul il astept cu nerabdare,dar sa stii ca mai mult mi-ar palce sa apara in 2010 ca daca il scot in toamna isi pierde din vanzari deoarece se lanseaza tiltui grele:COD MW2,uncahrted2,etc.Daca l-ar lansa in 2010 ar intra alaturi de God Of War 3 si sper s anu ma insel ...I am Alive
    Repet altfel nu cred ca va avea aceleasi vanzari rapide daca l-ar lansa in toamna desi se potriveste ca vine iarna si in joc ninge

  5. #5 SP
    Junior Member digw33d's Avatar
    Ar fi muuult prea frumos sa fie adevarat...dar totusi, sa speram ca se confirma.

  6. #6 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Ar fi o prostie.De ce se grabesc cand au tot timpul la dispozitie.Dar cred ca stirea nu e adevarata.

    LE:Consol3,uncharted 2 vine in noiembrie(sau octombirie).Numai stiu sigur.Am citit in psw(ps3 magazine)-w insemnand un 3 intors-

  7. #7 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    o idee ar fi sa lanseze jocul in ziua in care incepe si povestea din joc. mie mi-ar placea mult sa fie asa si ar fi o chestie de marketing ffff buna.

  8. #8 SP
    Junior Member digw33d's Avatar
    asta ar insemna pe undeva prin februarie anul viitor

  9. #9 SP
    Banned TheWarlord's Avatar
    de cand magazinele anonime sunt surse de incredere in domeniul lansarilor de jocuri? jocul a fost amanat in anul fiscal 2010 .. conform 2K Games.. publisherul jocului.. this is not news

  10. #10 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by TheWarlord View Post
    de cand magazinele anonime sunt surse de incredere in domeniul lansarilor de jocuri? jocul a fost amanat in anul fiscal 2010 .. conform 2K Games.. publisherul jocului.. this is not news
    swapgame.com nu este un site anonim. Intamplarea face sa fie cel mai mare si mai important site de inchirieri jocuri din UK.

  11. #11 SP
    Banned TheWarlord's Avatar
    intr-adevar asta spune multe .. faptul ca publisherul zice ceva nu conteaza..

  12. #12 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Ar fi perfect sa fie lansat anul asta, insa ma indoiesc. In primul rand vreau doar sa fie un joc bun

  13. #13 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    da man stiu asta, eu am scris ce am citit aici. dar recunosc ca e aproape imposibil sa apara pe 25 septembrie.

  14. #14 SP
    Junior Member digw33d's Avatar
    Chestia asta cu release date-ul e foarte dubioasa, iata ce-am gasit pe un alt site, si'anume gametracker.com:

    UK / Continental Europe
    09 Oct 2009


    United States
    26 Jan 2010


    Australia
    T.B.C.

    Nu stiu cat de viabila sau credibila poate fi sursa dar....

  15. #15 SP
    Member dexx's Avatar
    Cred ca deja sunt destule jocuri care vor aparea in toamna aceasta....iar Mafia 2 , cred ca va fi lansat in 2010 , nu prea ar avea de ce sa se grabeasca....dar din cate am vazut jocul este aproape gata , cateva "finisaje" si este gata pentru lansare . Nah , acum nu se stie , ceva care sa ne confirme ca este 100% adevarat ca se va lansa pe 25 septembrie ar fi bine , dat fiind ca intentioneaza sa scoata jocul pe 25 septembrie .

    Pe mine nu ma intereseaza data de lansare , atata' timp cat jocul va iesi 100% pe piata .

  16. #16 SP
    Member colossus's Avatar
    sper sa fie ceva reusit

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Mass Effect 3 - Release Date By Anderul in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-12-2010, 10:41
  2. Resonance of Fate release date By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 23-10-2009, 17:44
  3. EyePet Release Date By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 31-08-2009, 23:23
  4. Dark Void release date By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 19-08-2009, 17:21
  5. Forza Motorsport release date in USA By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 30-07-2009, 10:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts