Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Need For Speed: Shift - Doar hamburgerii primesc berea buna

  1. #1 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar

    Need For Speed: Shift - Doar hamburgerii primesc berea buna

    Shift este al XII-lea joc din renumita serie Need For Speed, serie de mare succes cu jocuri de la cea mai proasta calitate la opere de arta. Desi de ceva timp incoace, in ciuda promisiunilor facute, producatorii NFS au cam luat o pe aratura in privinta calitatii jocurilor scoase pe piata, anul acesta s au hotarat sa schimbe stilul jocului. Simulator. Need For Speed Shift va aparea in magazine pe data de 15 Septembrie atat in Europa cat si in SUA. Acesta va putea fi jucat pe PC, Xbox360, Playstation3, PSP, Mobile si IPhone.

    Dintre cele 65 de masini pe care le veti putea conduce, doar una apare pe coperta jocului: BMW M3 GT2. Aceasta va este oferita de GameStop doar daca faceti precomanda si bineinteles, daca locuiti in SUA. Inca nu se stie exact daca doar americanii vor avea acces la acest bolid sau acesta va putea fi deblocat la sfarsitul jocului si de catre ceilalti jucatori din afara Statelor Unite.




    Attached Images Attached Images sssss.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    "... cu jocuri de la cea mai proasta calitate la opere de arta". Acele jocuri de "la cea mai proasta calitate" au fost la vremea lor "nave spatiale". Imi aduc aminte cand jucam NFS1 si mai tarziu NFS2 ma lasa fara cuvinte. Puteti face un test sa bagati acum NFS2 si alte jocuri cu masini la vremea aia. NFS PAWNs.
    Ps: Eu unul nu sunt dezamagit ca au trecut la simulator, abia astept sa-l incerc.

    10x for the news Mariusik.

  3. #3 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Ce imi plac de baietii astia... iti pun pe coperta o masina pe care nici macar nu o ai in joc. Awesome!
    GJ EA!

  4. #4 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Probabil cu vreun tweak , ceva .. vom putea conduce si aceasta masina.

  5. #5 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    1. NFS Shift nu va fi simulator. va fi la fel ca Grid. si nu, Grid nu e simulator.

    2. aia nu e coperta. e doar un wallpaper. si daca exista acolo si e oficial, in mod clar va fi jucabil. daca nu direct, va putea fi deblocata, cumparata sau downloadata gratis.

  6. #6 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Coperta:
    cover.png
    Masina de pe coperta: 2009 BMW M3 GT2
    Masina este anuntata de oficialii EA in NFS Shift.

  7. #7 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Normal cred ca ar trebui sa fie unlocked pe la sfarsitul jocului, iar cei care fac precomanda sa o detina de la inceput.

  8. #8 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    "... cu jocuri de la cea mai proasta calitate la opere de arta". Acele jocuri de "la cea mai proasta calitate" au fost la vremea lor "nave spatiale". Imi aduc aminte cand jucam NFS1 si mai tarziu NFS2 ma lasa fara cuvinte. Puteti face un test sa bagati acum NFS2 si alte jocuri cu masini la vremea aia. NFS PAWNs.
    Ps: Eu unul nu sunt dezamagit ca au trecut la simulator, abia astept sa-l incerc.

    10x for the news Mariusik.
    Nu am zis ca primele jocuri din serie au fost cele de proasta calitate. Acelea au fost operele de arta din punctul meu de vedere. De la Underground 2 incoace s a dus totul pe apa sambetei.



    Intradevar, din ce am vazut in trailere nu este simulator, dar ei il promoveaza ca fiind sim.

  9. #9 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Coperta:
    Attachment 30757
    Masina de pe coperta: 2009 BMW M3 GT2
    Masina este anuntata de oficialii EA in NFS Shift.
    E coperta finala ? lol

  10. #10 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Miroase a prea multa reclama la BMW.

  11. #11 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    E coperta finala ? lol
    Eu asa sper ca arata foarte bine si nu pare "fake-made".

    eXist - m-ai prins. Sunt CO-ul de la BMW

  12. #12 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Nu am zis ca primele jocuri din serie au fost cele de proasta calitate. Acelea au fost operele de arta din punctul meu de vedere. De la Underground 2 incoace s a dus totul pe apa sambetei.



    Intradevar, din ce am vazut in trailere nu este simulator, dar ei il promoveaza ca fiind sim.
    Nu neaparat de la Underground 2.

    NFS Hot Steaks 2 n-a fost mare branza.
    Seria se rezuma doar la Porsche Unleashed, NFS 2 SE si eventual NFS3, dupa care a avut un moment de letargie, s-a mai trezit putin cu Underground 2, dar dupa aia a inceput sa recicleze ideile din Hot Steaks, Hot Pursuit s.a.m.d. pe sablonul lui Underground 2.

    Daca EA intelege prin simulator ce a fost Porche Unleashed atunci eu sunt ca si vandut

  13. #13 SP
    Member psycho-07's Avatar
    sper sa fie un joc bun

  14. #14 SP
    Junior Member MareleVlad's Avatar
    @razvanrazy
    1. NFS Shift nu va fi simulator. va fi la fel ca Grid. si nu, Grid nu e simulator.

    2. aia nu e coperta. e doar un wallpaper. si daca exista acolo si e oficial, in mod clar va fi jucabil. daca nu direct, va putea fi deblocata, cumparata sau downloadata gratis.



    ADEVAR GRAIESTI TATI daca vrea cineva simulare sa caute niste jocuri ce aduc a simulare, jocuri gen: Live For Speed sau Forza 2... de abia astept 3-ul.

    NFS **** va fi o copie a lui GRID. Sunt 100%. Si sunt si eu de acord, GRID nu este simulator. Nu exista simulator de masini unde masina sa se invarta in jurul unui ax central... asa au fost toate jocurile de la codemasters, inclusiv race driver 3, colin mcrae etc. De astia de la EA nici nu mai vorbesc, astia numai masini care se intorc pe loc conduc numai tancuri. Singurele jocuri unde am vazut intradevar fizica sunt: Live For Speed si Forza Motorsport 2... iar 3-ul am auzit ca o sa fie si mai deosebit. 3-ul o sa mosteneasca o groaza de concepte de fizica din Live For Speed.... ah, uite ce pot face 3 oameni... 3 genii au facut ce nu pot face toata industria asta de jocuri... merita toata lauda si suportul nostru

  15. #15 SP
    Member zaice's Avatar
    Din ce in ce mai multe racing games se lanseaza anul acesta.Sunt curios daca toate vor avea succes sau nu.Mie cel putin imi place ideea de a tuna masina,de a participa la different tournaments,de a fi un circuit liber si nu inchis.Will se what it will be.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  2. Need for Speed: Shift 2 By Nash in forum Console Club
    Replies: 288 Last Post: 29-05-2011, 13:04
  3. Need For Speed SHIFT---2--- By hashu_1985 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 15-04-2011, 03:15
  4. Need for Speed SHIFT By Dj Mo in forum Console Club
    Replies: 250 Last Post: 02-02-2010, 13:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts