Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Demo Bioshock PS3 pe 2 octombrie

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Demo Bioshock PS3 pe 2 octombrie

    Inainte de lansarea versiunii full a blockbuster-ului, care a cucerit jucatorii de PC si pe cei de XBOX 360, o versiune demo va poposi in consolele Playstation 3 pe data de 2 octombrie. Mai multe detalii inca nu se cunosc despre demo, despre ce va contine, ce portiune din joc se va juca. Dar macar vine. Desi nu are niciun rost. Cine are PS3 stie cum e jocul de la review-urile de Xbox 360 sau de la prieteni. Deci pentru ce sa scoata un demo? Varianta full este programata sa se lanseze pe data de 21 octombrie, jocul fiind produs de 2K Games. So, Welcome to the Rapture, Playstation 3.
    Attached Images Attached Images bioshock_ps3.jpg

  2. #2 SP
    Member canibalu's Avatar
    Este foarte bine ca scot un demo...sunt unii oameni carora nu l-a placut jocul...
    . Hai ca tre a plec...spor la posturi

  3. #3 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    De spoilers ai auzit? Poate unii nu au jucat deloc si vor sa il joace ei nu sa le strice altii surpriza.

  4. #4 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Mie mi se pare foarte bine ca au un demo. Ce daca am citit reviewuri sau am vazut la prieteni ? Vreau sa vad cum ruleaza pe PS3, si sa joc si eu singur.

  5. #5 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Ruleaza la fel. Cum crezi ca il ruleaza?

  6. #6 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Si daca nu stiu ce inseamna "la fel" ? Daca nu am un PC destul de bun sau un 360 ca sa il joc ?

  7. #7 SP
    Member canibalu's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    De spoilers ai auzit? Poate unii nu au jucat deloc si vor sa il joace ei nu sa le strice altii surpriza.
    Imi cer scuze ca am dezvaluit secretele jocului si ca am dat de gol firul narativ...sunt sigur ca nu-l va mai cumpara nimeni sau cei care-l vor lua ma vor injura in fiecare secunda petrecuta in joc...scuze din nou

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    canibalu: orice reviewer care se respecta nu foloseste spoilers nici macar in video reviews... Orice news writer, daca spune ceva ce ar strica experienta playerului, ori va folosi spoiler alert, ori va scoate informatia respectiva. Indiferent ca jocul este de acum 10 ani sau inca nu a aparut.

    Si btw, sunt unii care-l asteapta cu sufletul la gura, chiar daca e un joc aparut de un an pe Xbox 360. Nu toti au Xbox 360... you know ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-07-2011, 20:57
  2. Demo NFS: Shift pe 1 octombrie pe PSN si XBL By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 05-10-2009, 23:38
  3. Left 4 Dead 2 demo in Octombrie By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 23-09-2009, 13:45
  4. PES 2009 Demo pe 2 octombrie By istrategie in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 29-09-2008, 19:44
  5. Resistance 2 Multiplayer Demo in Octombrie By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 10-09-2008, 22:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts