Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 3 of 3

Thread: No More Heroes 2 va fi ultimul joc al seriei pe Wii

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    No More Heroes 2 va fi ultimul joc al seriei pe Wii

    No More Heroes a fost un joc bun, iar No More Heroes 2 pare a fi si mai bun decat acesta. Producatorul jocului afirma ca seria nu va mai primi nici un joc, sau cel putin nu pe Wii. Cei ce vor sa vada seria pe Xbox 360 sau Playstation 3 vor fi dezamagiti. Urmatorul joc, numit cel mai probabil No More Heroes 3, va fi lansat pe urmatoarea consola a celor de la Nintendo: Wii 2 sau Wii HD sau cum vor decide sa o numeasca. Intrebarea este: Cand? Cred ca toti vrem un Wii ceva mai capabil pentru a putea suporta jocurile multiplatform, dar si jocuri mai avansate.
    Attached Images Attached Images no-more-heroes-070911-2.jpg

  2. #2 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    nu prea ma incanta seria ... insa un nou wii suna foarte bine, dar ma cam indoiesc k urmatorul wii va putea suporta jocurile multi-platform... dupa parerea mea wii ar trebui sa ramana wii , adica casual... oricum termenul de motion-sensing la cele doua console (xbox360 si ps3) nu mai este doar un concept si sper k acestia sa nu claxoneze prea mult la audienta casual.........sunt sigur k nimeni nu ar vrea k xbox360 vs ps 3 sa se transforme in wii vs xbox360 vs ps 3

  3. #3 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by no_m3rcy View Post
    nu prea ma incanta seria ... insa un nou wii suna foarte bine, dar ma cam indoiesc k urmatorul wii va putea suporta jocurile multi-platform... dupa parerea mea wii ar trebui sa ramana wii , adica casual... oricum termenul de motion-sensing la cele doua console (xbox360 si ps3) nu mai este doar un concept si sper k acestia sa nu claxoneze prea mult la audienta casual.........sunt sigur k nimeni nu ar vrea k xbox360 vs ps 3 sa se transforme in wii vs xbox360 vs ps 3
    Omule ... punct si de la capat ca imi sangereaza retina.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Licitatie: Joc No More Heroes Wii By Zyklon in forum Licitatii
    Replies: 10 Last Post: 21-03-2012, 01:40
  2. Replies: 0 Last Post: 15-08-2011, 17:39
  3. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 20:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts