Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Demo God of War III anuntat

  1. #1 SP
    Manager paul's Avatar

    Demo God of War III anuntat

    Pe blogul oficial PlayStation John Hight, Santa Monica Studios, a anuntat ca pachetul "God of War Collection" ce contine un disc Blu-Ray cu cele doua jocuri God of War si God of War 2, remasterizate in HD (1280x720), 2x Anti Aliasing, 60 FPS si cu suport pentru prima data in serie pentru trofee, va contine si un voucher-code cu ajutorul caruia se poate downloada demoul pentru jocul God of War III de pe PlayStation Network. "God of War Collection" se va lansa in Noiembrie acest an, iar God of War III este asteptat pentru Martie 2010.
    Attached Images Attached Images god-war-iii.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bestial. Avem ce juca (rejuca) pana iese God of War 3. Chiar vroiam sa mai fac o trecere prin ele (ca tot am PS3 de 60GB), dar acum, daca tot vin HD... I'm in love !

  3. #3 SP
    Member cobain's Avatar
    Abia astept.. mai ales ca eu nu am jucat nici un joc al seriei

  4. #4 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Aseaaaaaa !!!! Vine artileria grea !

  5. #5 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by cobain View Post
    Abia astept.. mai ales ca eu nu am jucat nici un joc al seriei
    O sa ai o surpriza mai mult decat placuta in acest caz.

  6. #6 SP
    Member Witchalok's Avatar
    @Rasko: Ai semnatura gresita
    Nu sunt in 1080p sunt in 720p. Sau cel putin asa scrie Paul.

    Nu ai fost destul de cuminte

  7. #7 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu e gresita, e intentionat asa...

  8. #8 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Hmm nici eu nu am jucat 1 si 2 Sper sa am timp sa le termin inainte de 3

  9. #9 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by babulu View Post
    Hmm nici eu nu am jucat 1 si 2 Sper sa am timp sa le termin inainte de 3
    O sa ai...Nu o sa le mai poti lasa jos din moment ce incepi aventura. Trust me!

  10. #10 SP
    Junior Member dacblood's Avatar
    GOD1 si 2 sunt probabil cele mai bune jocuri pana acum. Sper ca GOD 3 sa nu fie ultimul joc al seriei (oricum e cam greu sa fie ultimul, nu de alta, dar la ce vanzari au avut nu cred ca renunta asa usor la el)

  11. #11 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    am ps3 de 40 de gb,le voi putea juca???

  12. #12 SP
    Member Catallin's Avatar
    Merge sa le joci pe orice consola, asta e si ideea

    Eram 99% ca o sa iasa si cu demo, acum daca e oficial nu poate decat sa ma bucure.
    Am consola de 60 si pot sa le joc pe cele de PS2 dar la grafica respectiva cu upscale, in nici un caz la 720p si cu trofee. Abia astept si eu sa iasa.

  13. #13 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    si un demo ii f binevenit , da eu abea astept sa apara jocul full . is f curios cum o sa inceapa jocul si mai ales cum o sa se termine . Can;t wait

  14. #14 SP
    Member zaice's Avatar
    God ofwar 1 & 2 masterpieces.Chestiunea cu 1 si 2 remasterizate cireasa de pe tort.Sper ca seria de god of war sa aiba o continuare cat mai indelungata

  15. #15 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    De parca ar avea nevoie de un demo ca sa stim despre ce e vorba...Eu de exemplu nu am jucat nici o parte, dar la cate am citit despre aceasta serie, la cate filmulete si poze am vazut si la cat hype s-a facut, s-a strecurat deja pe lista de "jocuri preferate" . Heck! Ba chiar nu am rabdare si am si facut deja pre-comanda. Vreau sa fiu sigur ca reusesc sa pun mana pe colectie si pe demo

  16. #16 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Quote Originally Posted by Catallin View Post
    Merge sa le joci pe orice consola, asta e si ideea .

    erau discutzi ca primele modele de ps3 nu citeau jocuri de ps2 deasta am intrebat!!!!!

  17. #17 SP
    Member Catallin's Avatar
    Din contra, primele modele sunt compatibile Dar acum jocul este facut pentru PS3 nu mai este joc de PS2 si fiind de PS3 evident ca merge sa le joci pe orice consola PS3.

    !!!!!1111one

  18. #18 SP
    Manager paul's Avatar
    Come December 29th, when you snag your copy of District 9 on Blu-ray, included on the very same disc will be the highly sought after God of War III E3 2009 Demo.
    District 9 Forged Together With God of War III � PlayStation.Blog

  19. #19 SP
    Member Payutzu's Avatar
    oau eu miam luat ps2 pt. a juca gow si acum apare pe ps3
    ce bine ca nu lam jucat pe ps2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts