Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Square Enix: predictii pentru FF 13

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Square Enix: predictii pentru FF 13

    Final Fantasy XIII, un joc asteptat de aproape toata lumea, va fi lansat in Japonia in Decembrie, in timp ce versiunile pentru Europa/America vor fi lansate in primavara anului viitor. Square Enix spera la vanzari bune, mai exact la minim 6 milioane de copii vandute. Avand in vedere succesul seriei, dar si al recentului Dragon Quest IX, e posibil ca Final Fantasy XIII sa depaseasca acest prag, dar pentru a reusi acest lucru trebuie sa fie un joc de calitate.
    Attached Images Attached Images ffxiii_02.jpg

  2. #2 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Urasc sa fiu grammar nazi, dar ce e cu dubla aia negatie de la final?

  3. #3 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    e clar k FFXIII e primul meu joc de anul viitor...... damn Witchalock!!, u chiar citesti stirile astea numai de dragul gramaticii? i mean.... its FFXIII man!! atata timp cat intelegi ce scrie e bine

  4. #4 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Nu e vorba de asta. Stirea se termina initial cu ceva gen "daca va fi un joc de calitate, ceea ce ma indoiesc ca nu va fi cazul". Am citit in graba dupa care am dat click pe poza, si in mintea mea ramasese "calitate" si "ma indoiesc". Asa ca a trebuit sa dau back sa citesc din nou sa vad daca am inteles eu bine, si anume ca el se indoieste ca va fi un joc de calitate.

    Nu intelesesem bine din cauza dublei negatii, asa ca am zis sa atrag atentia asupra problemei.

    Witchalok,
    Doing his best to improve communication.

    P.S.: Sorry erik
    P.P.S: nu m-a interesat deloc seria FF pana nu am luat si eu FF 7 de pe PSN acum o saptamana. Chiar daca grafica prezinta un mic impediment, e totusi un joc excelent, chiar daca luptele sunt cam repetitive.

  5. #5 SP
    Member zaice's Avatar
    Sunt curios si eu daca va fi cel mai bine vandut joc.Cred ca va produce o adevarata frenezie in Japonia(ca si pana acuma)lansarea jocului.Imi aduc minte un reportaj la CNN, acum 2 ,3 ani , cozi facute cu zile inainte la magazine, corturi/scaune/saltele la rand in asteptarea achiztionarii unui joc/consola lansate in Japonia.This passion makes game industry to develope.Good news

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 02-08-2013, 17:38
  2. Replies: 0 Last Post: 27-09-2012, 03:52
  3. Replies: 0 Last Post: 17-06-2010, 11:05
  4. Noile jocuri Square Enix pentru consolele portabile By rodarkone in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 06-08-2008, 09:56
  5. Square Enix anunta jocuri noi pentru PSP By rodarkone in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 03-08-2008, 17:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts