Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Mass Effect 2 Collectors Edition

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Mass Effect 2 Collectors Edition

    Probabil unul dintre cele mai asteptate jocuri ale anului viitor, Mass Effect 2, primeste o editie de colectie. Aceasta va contine jocul Mass Effect 2, artbook de 48 de pagini, primul numar al benzii desenate Mass Effect Redemption si un DVD ce contine making of si behind the scenes. Versiunea de Xbox 360 va costa 70$, iar cea de PC va fi cu 10$ mai ieftina. Mass Effect 2 va fi lansat pe 26 Ianuarie 2010 in US, iar europenii vor primi jocul putin mai tarziu, pe 29.
    Attached Images Attached Images masseffect2.jpg me2-se.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Art box-ul e demential!

  3. #3 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    erik ai putea sa renunti la probabilul acela de la inceput .... Mass Effect 2 este cu siguranta unul din cele mai asteptate jocuri ale anului viitor

  4. #4 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Este cu siguranta jocul care m-a lasat mut, nu credem ca este posibil sa apara o poveste care sa ma captiveze atat de mult. Plus grafic si gameplay de nota 10. Sper ca Dragon Age : Origins sa se ridice la acelasi nivel fii facut tot de Bioware, daca nu macar nu mai e mult de astptat pana la Mass Effect 2.
    Off topic : 70 $ imi pare mult ( in conditiile in care pe primul am dat 30 $ ). Nu-mi sariti in cap dar vanzarile de masini au scazut lately si nu mai merg treburile ca inainte ( in sesul ca bugetul se subtiaza pe fiecare luna care trece ).

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu consider $70 un pret de lansare prea mare avand in vedere ca editia normala e $60.

  6. #6 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Este cu siguranta jocul care m-a lasat mut, nu credem ca este posibil sa apara o poveste care sa ma captiveze atat de mult. Plus grafic si gameplay de nota 10. Sper ca Dragon Age : Origins sa se ridice la acelasi nivel fii facut tot de Bioware, daca nu macar nu mai e mult de astptat pana la Mass Effect 2.
    Off topic : 70 $ imi pare mult ( in conditiile in care pe primul am dat 30 $ ). Nu-mi sariti in cap dar vanzarile de masini au scazut lately si nu mai merg treburile ca inainte ( in sesul ca bugetul se subtiaza pe fiecare luna care trece ).
    da, e cale lunga de la 30 la 70, insa nu cred ca ai dat 30 la lansare asa ca ai doua optiuni. ori dai 70 (respectiv 60) la lansare si iti iei ceva nou, ori astepti 6-8 luni si iei cu 30. din punctul asta de vedere e ca la masini, din alt punct de vedere, nu cred ca iti cumperi 15-20 de masini pe an, nu-i asa?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 7 Last Post: 01-07-2010, 17:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts