Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Multiplayer in InFamous 2?

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Multiplayer in InFamous 2?

    David Sullivan a confirmat la inceputul anului existenta unei continuari a jocului InFamous prin intermediul unui post pe Twitter. Sony nu a dezvaluit inca InFamous 2. Astazi un job aparut pe internet ne dezvaluie prezenta multiplayer-ului in InFamous 2. InFamous a fost lansat la sfarsitul lunii Mai. Jocul a primit reviewuri bune si a reusit sa depaseasca 1 milion de copii vandute. Se pare ca din ce in ce mai multi producatori includ moduri online in jocurile lor, acum cateva zile a aparut un zvon conform caruia Dead Space 2 va avea multiplayer.
    Attached Images Attached Images 121808_infamous_01.jpg

  2. #2 SP
    Member Payutzu's Avatar
    ce naspa ca infamous 2 nu va mai avea acelasi personaj

  3. #3 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    Quote Originally Posted by Payutzu View Post
    ce naspa ca infamous 2 nu va mai avea acelasi personaj
    de unde stii u ca in infamous2 nu va mai acelasi pers(Cole )?

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    If you can't make it better... just add multiplayer !

  5. #5 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Strica jocurile, nici inFamous nici Dead Space nu ar trebui sa aiba multiplayer.Sunt jocuri carora nu li se potriveste multiplayerul

  6. #6 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    CO OP de bine de rau merge la Dead Space ...dar la infamous give me a break...esti obisnuit din 1 sa fi singur impotriva tuturor,e ca si cum s-ar trezi sa faca multiplayer la god of war si sa joci team deathmatch.Nu se incadreaza deloc..

  7. #7 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Ce ma enerveaza pe mine in cazul acestor 2 jocuri este ca ne da mai intai informatii despre multiplayer pe care mine personal nu ma intereseaza deloc daca vreau multiplayer stii ce jocuri sunt bune pentru asa ceva eu ma astept sa imi niste date despre storyline sau gameplay nu multiplayer.

  8. #8 SP
    Member televizor's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Ce ma enerveaza pe mine in cazul acestor 2 jocuri este ca ne da mai intai informatii despre multiplayer pe care mine personal nu ma intereseaza deloc daca vreau multiplayer stii ce jocuri sunt bune pentru asa ceva eu ma astept sa imi niste date despre storyline sau gameplay nu multiplayer.
    nu a dat nicio companie detalii despre multi in cele 2 jocuri de mai sus, au fost doar leakuite (sau sunt zvonuri)

  9. #9 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    CO OP de bine de rau merge la Dead Space ...dar la infamous give me a break...esti obisnuit din 1 sa fi singur impotriva tuturor,e ca si cum s-ar trezi sa faca multiplayer la god of war si sa joci team deathmatch.Nu se incadreaza deloc..
    Team Deathmatch la God of War... hmm... do want !

    Serios acum, nici mie nu mi se pare ca i s-ar potrivi multiplayer jocului. Poate doar ceva parkour, cine ajunge cel mai repede intr-un anumit punct ( kills allowed ). Now that would be awesome !

  10. #10 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Strica jocurile, nici inFamous nici Dead Space nu ar trebui sa aiba multiplayer.Sunt jocuri carora nu li se potriveste multiplayerul
    Bioshock idem.

  11. #11 SP
    Member Painkiller's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Strica jocurile, nici inFamous nici Dead Space nu ar trebui sa aiba multiplayer.Sunt jocuri carora nu li se potriveste multiplayerul
    nu strica jocurile deloc. in primul rand, partea de multiplayer cam la toate jocurile sunt facute de alt studio, cred ca si la uncharted 2 este aceeasi situatie. cati dintre voi ati spus la inceput:"multiplayer in uncharted 2, astia sunt dusi cu capu'", si cati dintre voi rupeti acuma discul in consola? si este ceva in neregula cu singleplayer-ul la uncharted 2? nu!
    asa o sa fie mai mult ca sigur si in bioshock 2 si in infamous si in dead space. moduri multiplayer, total stand alone fata de campania singleplayer nu au cum sa strice jocul. deci, go for multiplayer, sa vedem ce iese. tot mai multe jocuri care au fost single only vad ca o sa aiba multi in sequel.

  12. #12 SP
    Member Payutzu's Avatar
    stiu ca pe alt sait romanesc tot despre jocuri asta scrie nu voi da nume ca nu fac reclama gratuita la site

    ---------- Post added 18-11-2009 at 06:49 PM ----------

    stiu ca pe alt site romanesc tot despre jocuri asa scrie acum daca ofi adevarat saau nu nustiu dar nu spun numele ca nu fac reclama gratuita la site

  13. #13 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by Painkiller View Post
    nu strica jocurile deloc. in primul rand, partea de multiplayer cam la toate jocurile sunt facute de alt studio, cred ca si la uncharted 2 este aceeasi situatie. cati dintre voi ati spus la inceput:"multiplayer in uncharted 2, astia sunt dusi cu capu'", si cati dintre voi rupeti acuma discul in consola? si este ceva in neregula cu singleplayer-ul la uncharted 2? nu!
    asa o sa fie mai mult ca sigur si in bioshock 2 si in infamous si in dead space. moduri multiplayer, total stand alone fata de campania singleplayer nu au cum sa strice jocul. deci, go for multiplayer, sa vedem ce iese. tot mai multe jocuri care au fost single only vad ca o sa aiba multi in sequel.
    In primul rand, Uncharted are cred cel mai prost multiplayer(bug-uri, erori, etc cei cu care joc seara de seara stiu) si in al 2-lea rand
    unii joaca Uncharted pentru ca deocamdata poate n-au bani pentru MW2 sau altele.

    P.S S-a stiut de la bun inceput ca baza va fii singleplayer-ul la UC2

  14. #14 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    In primul rand, Uncharted are cred cel mai prost multiplayer(bug-uri, erori, etc cei cu care joc seara de seara stiu) si in al 2-lea rand
    unii joaca Uncharted pentru ca deocamdata poate n-au bani pentru MW2 sau altele.

    P.S S-a stiut de la bun inceput ca baza va fii singleplayer-ul la UC2
    Prost...poate, dar cel mai prost... Cat timp ai scris aberatia asta, mai faceai cateva frag-uri.

  15. #15 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Prost...poate
    U on crystal meth?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Multiplayer By AndyTiME in forum GSM
    Replies: 0 Last Post: 29-05-2013, 20:32
  2. Replies: 0 Last Post: 24-06-2011, 11:58
  3. Multiplayer By Christien in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 17 Last Post: 30-11-2010, 18:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts