Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Forza 3 s-a vandut in peste un milion de exemplare + un nou DLC

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Forza 3 s-a vandut in peste un milion de exemplare + un nou DLC

    Turn 10, studioul care s-a ocupat de dezvoltarea jocului Forza Motorsport 3, a declarat astazi ca jocul s-a vandut in peste un milion de exemplare de cand s-a lansat pe Xbox 360. Producatorii jocului au mai dezvaluit si cateva statistici cu privire la multiplayerul din joc: "the Forza community has collectively logged over 6.6 million man hours playing online in more than 64 million connected sessions while driving over 590 million miles". Astazi a fost lansat si DLC "Hot Holidays Car Pack" care poate fi achizitionat la pretul de 400 ($5). Pachetul contine zece din "the world's most anticipated super cars and purpose-built race cars of 2009 and 2010". Puteti copia un "free sample" ce include un Audi S4 2010. Turn 10 a mai anuntat faptul ca vor mai oferi un DLC pe data de 12 ianuarie 2010.

    Hot Holidays Car Pack
    1. 2010 Ferrari 599XX
    2. 2010 Mercedes SLR Stirling Moss
    3. 2010 Lamborghini LP6700-4 SV
    4. 2010 Porsche Panamera Turbo
    5. 2010 Ferrari 458 Italia
    6. 2010 Jaguar XFR
    7. 2010 Audi S4
    8. 2009 Aston Martin #007 AMR Lola
    9. 2009 Audi #2 Sport Team Joest R15 TDI
    10. 2010 Nissan GT-R Spec V
    Attached Images Attached Images forza3.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    In sfarsit un R1 de la Aston Martin

  3. #3 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Eu si masinile suntem pe doua linii mai mult decat paralele, dar Audi S4 de ce este considerata super car? Adica fata de ce avioane sunt acolo un audi S4 mi se pare cam micut. Audi S4 nu e tot una cu A4 doar ca are niste chestii in plus pe la motor, sau sunt eu idiot?

  4. #4 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Ferrari 458 Italia

  5. #5 SP
    Junior Member bolo's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Eu si masinile suntem pe doua linii mai mult decat paralele, dar Audi S4 de ce este considerata super car? Adica fata de ce avioane sunt acolo un audi S4 mi se pare cam micut. Audi S4 nu e tot una cu A4 doar ca are niste chestii in plus pe la motor, sau sunt eu idiot?
    Are motorul schimbat. Audi S4 are un motor de 3.0 litri V6 supercharged pe cand A4 are un motor de 2.0 litri FSI. S4 produce 333 cp iar A4 produce 211 cp. Adevarat S4 e mic copil pe langa celelalte masini de acolo dar e un model nou cu multe tehnologii noi implementate de audi.

  6. #6 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Eu si masinile suntem pe doua linii mai mult decat paralele, dar Audi S4 de ce este considerata super car? Adica fata de ce avioane sunt acolo un audi S4 mi se pare cam micut. Audi S4 nu e tot una cu A4 doar ca are niste chestii in plus pe la motor, sau sunt eu idiot?
    Sunt mai multe clase de masini, de la masini mai putin puternice la supermasini, de la masini de strada la prototipuri.
    S4 e versiunea sport a lui A4; la 333 de cai putere e chiar o masina supersport.
    Isi gaseste perfect locul in colectie.

    ---------- Post added 09-12-2009 at 11:03 AM ----------

    Destul de slabe vanzari pentru un asa joc.
    Dar ce sa faci daca majoritatea prefera SHIFT

  7. #7 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Eu si masinile suntem pe doua linii mai mult decat paralele, dar Audi S4 de ce este considerata super car? Adica fata de ce avioane sunt acolo un audi S4 mi se pare cam micut. Audi S4 nu e tot una cu A4 doar ca are niste chestii in plus pe la motor, sau sunt eu idiot?

    Domnu', am fost acum 1 luna cu un S4 si se cutremura asfaltul sub tine. Din punctul meu de vedere este extrem de aproape de ce inseamna un super car, cum de fapt este si M5-ul, S6 etc. Doar ca e mai incognito datorita caroseriei.

  8. #8 SP
    Member weriwulf's Avatar
    De abia am jucat demo-ul si pot sa spun ca mi-a lasat o impresie buna.

  9. #9 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    Daca si S4 mai e super car atunci Audi RS4 ce mai e? S4 nu e in aceeasi clasa cu M3, M5 ci RS4 e, da poate le confundati pe cele doua.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 04-02-2014, 17:36
  2. Replies: 2 Last Post: 25-01-2014, 13:38
  3. Replies: 9 Last Post: 30-05-2012, 15:36
  4. Replies: 5 Last Post: 14-05-2012, 14:50
  5. Replies: 1 Last Post: 14-12-2008, 11:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts