Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Midnight Club LA noi imagini din Multiplayer

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    Midnight Club LA noi imagini din Multiplayer

    Inca putin pana pe 20 Octombrie. Atunci este programat pentru lansare asteptatul racing game de la baietii de la Rockstar. Si stand ei stand asa degeaba, acestia s-au pus pe un joc de multiplayer, sa se distreze si ei ca probabil jocul o fi terminat. Dupa aceea s-au hotarat sa puna pozele pe net sa le vedem noi si sa mai creasca un pic numarul de precomenzi. Marketing-ul asta, ne omoara cu zilele. Sau mai bine zis de saraceste pe zice trece?
    Attached Images Attached Images midnight_club_la_multiplayer_1.jpg midnight_club_la_multiplayer_2.jpg midnight_club_la_multiplayer_3.jpg midnight_club_la_multiplayer_4.jpg midnight_club_la_multiplayer_5.jpg midnight_club_la_multiplayer_6.jpg midnight_club_la_multiplayer_7.jpg midnight_club_la_multiplayer_9.jpg midnight_club_la_multiplayer_8.jpg midnight_club_la_multiplayer_10.jpg

  2. #2 SP
    Member leggollas11's Avatar
    e un an bun pentru racing simulators [din punctul meu de vedere]. Midnight Club`u` asta pare cel mai bun de pana acum (imo), iar NFS`u a prins iar aroma de underground care e binevenita . Cat despre marketing.... au anuntat o data de lansare.. chiar daca terminau cu 3 luni mai devreme jocul, trebuie sa se tina de data stabilita (in cel mai rau caz unii au prostul obicei de a mai amana.. dar de a scoate mai devreme eu nu am auzit). Jocul cu siguranta e gata de ceva vreme, dar te`ai gandit ca poate pozele sunt facute in timpul beta-testelor dinainte de lansare?

  3. #3 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Am spus "probabil o fi terminat". Nu am nicio informatie despre asta, s-a vrut ca articolul sa fie mai funny. Era totusi 2 noaptea .

  4. #4 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    e un an bun pentru racing simulators [din punctul meu de vedere]. Midnight Club`u` asta pare cel mai bun de pana acum (imo), iar NFS`u a prins iar aroma de underground care e binevenita . Cat despre marketing.... au anuntat o data de lansare.. chiar daca terminau cu 3 luni mai devreme jocul, trebuie sa se tina de data stabilita (in cel mai rau caz unii au prostul obicei de a mai amana.. dar de a scoate mai devreme eu nu am auzit). Jocul cu siguranta e gata de ceva vreme, dar te`ai gandit ca poate pozele sunt facute in timpul beta-testelor dinainte de lansare?
    Daca Midnight Club si NFS sunt "racing sims" inseamna ca forza este simulator de avion ?

  5. #5 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    pai forza e arcade... sau ma insel?

  6. #6 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Da da, forza e arcade 110%

  7. #7 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Daca Midnight Club si NFS sunt \\"racing sims\\" inseamna ca forza este simulator de avion ?
    Prea tare
    Si totusi sa sti... ca multora li se pare Forza un joc foarte greu, cum mi s-a parut si mie cand am pus prima data mana pe el (cand aveam 360-u). De atunci pot sa zic ca mi-a revenit apetitul pentru simulatoare si le respect mult mai mult fata de alte jocuri de racing
    Cat despre Midnight Club LA, este un arcade pur-sange, dar mi-e teama sa nu faca vre-o greseala cu acele puteri speciale. Totusi tind sa cred ca nu vor exagera si isi va pastra caracterul specific din seriile precedente.

  8. #8 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    pacat ca l-au reprogramat pe 21 octombrie,eu chiar asteptam sa se lanseze azi,facusem si o comanda pe care am anulat-o.

  9. #9 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    naspa .

  10. #10 SP
    Member leggollas11's Avatar
    am uitat de forza... scuzele de riguare... nu era cazu` sa`mi sariti in cap si desi NFS si M.C. sunt //race arcade`uri//, mie personal imi vine alt gen de joc cand aud cuvantul ARCADE... de aceea pt. mine sunt tot racing simulators.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Noi imagini din Battlefield 3 By MonkY in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 14-10-2011, 23:53
  2. Imagini noi din RAGE By Mika in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 08-08-2009, 14:11
  3. Noi imagini din Uncharted 2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 05-02-2009, 15:41
  4. The Godfather 2 - Imagini din multiplayer By SpitFire in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 16-01-2009, 19:33
  5. Noi imagini din Fable 2 By MonkY in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 26-08-2008, 23:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts