Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 30 of 30

Thread: Saints Row 2 PS3 la doar 16Lire

  1. #21 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    A fost amanat. Toate magazinele mari de afara il vand incepand de pe 17.
    DVDCrave - XBOX 360 - Saints Row 2
    Saints Row 2 Xbox 360 - Sendit.com
    UK Online Video Games And Consoles Video Games + Free Delivery in Uk orders before 5.30pm dispatched same day - ShopTo.Net

    V-am rugat pe toti sa evitati discutiile despre jocuri ce nu au aparut, la modul "l-am jucat, nu imi place, are grafica naspa".

  2. #22 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    A fost amanat. Toate magazinele mari de afara il vand incepand de pe 17.
    Dude..am un prieten in USA l-a cumparat azi din shop.La fel si Dead Space.
    E din Chicago...

    Uite si un link pentru online,desi n-are treaba online-ul.
    Gamestop.com - Buy Saints Row 2 - Xbox 360

  3. #23 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Pe mine unul nu prea ma tenteaza jocul... Pe partea de online totusi mi se pare destul de ok, pentru cei ce vor sa se distreze.

  4. #24 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    SiCK™ nu iti place nu il joci cat despre standarde sa sti ca am pretenti mari in general ...Mi se pare aiurea sa comparam Gta 4 cu Saint row 2 ...Gta 4 este serios Saint Row 2 mai arcade ...Imi plac ambele am jucat Saint Row 1 pe Xbox 360 Iau 2 pe PS 3 mai diversific am Gta 4 ps 3 ... Nu sunt fanboy dar sincer mi se face scarba cand vad cum se aprind uni ... E doar un joc pana la urma so play on !

  5. #25 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    SiCK™ nu iti place nu il joci cat despre standarde sa sti ca am pretenti mari in general ...Mi se pare aiurea sa comparam Gta 4 cu Saint row 2 ...Gta 4 este serios Saint Row 2 mai arcade ...Imi plac ambele am jucat Saint Row 1 pe Xbox 360 Iau 2 pe PS 3 mai diversific am Gta 4 ps 3 ... Nu sunt fanboy dar sincer mi se face scarba cand vad cum se aprind uni ... E doar un joc pana la urma so play on !
    Pai nu il joc man,nu am de ce sa m-aprind. Nu ma bat cu oameni online pentru un joc...FFS.
    Eu am spus doar cum l-am vazut eu.E forum,se vor discutii...nu ? Poate altul gandeste la fel si nu arunca 60-70 de euro in vant.E un joc care apeleaza mai mult la segmentul care si acum crede ca NFS e cel mai tare simulator din lume.Cam aceeasi mentalitate.

  6. #26 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Defapt e dedicat segmentului care s-a saturat de jocuri pline de adancime care ne invadeaza de cativa ani si care daca le lasi din mana mai mult de 3 saptamani iti prinzi urechile in combinatii, questuri si altele. Asta il iei, il bagi in consola si iti faci de cap, easy as that. Cat despre NFS, nu e cel mai bun simulator, nici macar nu e simulator, dar e cel mai cunoscut joc cu masini si trebuie sa recunoasca toata lumea ca e cel mai jucat si mai faimos joc ce implica masini si curse.

  7. #27 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by SiCK™ View Post
    Dude..am un prieten in USA l-a cumparat azi din shop.La fel si Dead Space.
    E din Chicago...

    Uite si un link pentru online,desi n-are treaba online-ul.
    Gamestop.com - Buy Saints Row 2 - Xbox 360
    Omule. In State apar altfel. Wow.. de parca toate jocuri nu ar avea date de aparatie altfel. Tu esti in Romania si nu Chicago, da? Deci in EU inca nu a aparut jocul. Tu te laudai ca l-ai jucat. Eu am itnrebat cu totul altceva. Eu ti-am spus frumos ca jocul inca in Europa nu a aparut. Ce nu ai inteles din asta?

    Tu Romania-> Europa -> PAL 16-17 octombrie
    Prietenu Tau -> Chicago -> NTSC mai devreme

    Acum ai inteles. Daca tot vad ca te certi cu mine, zi-mi de unde ti-ai cumparat jocul?

  8. #28 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bobby, tu ca moderator ar trebui sa calmezi astfel de situatii, nu sa le aprinzi. Si daca a aparut in US si el l-ar putea avea, nu vad unde e problema ? Eu am primit colete din US si Canada in 2 zile. Iar daca am pe cineva care e pe drum, mi-l ia si mi-l aduce intr-o zi. Acum nu putem opri oamenii sa-si ia jocurile de unde doresc. Si nici nu o sa stam sa facem politie aici la fiecare joc despre care se discuta inainte de lansare...

    Si da, este forum, si pentru asta exista un forum. Pentru discutii, pro si contra... dar fara fighting, pls
    Thx.

  9. #29 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Omule. In State apar altfel. Wow.. de parca toate jocuri nu ar avea date de aparatie altfel. Tu esti in Romania si nu Chicago, da? Deci in EU inca nu a aparut jocul. Tu te laudai ca l-ai jucat. Eu am itnrebat cu totul altceva. Eu ti-am spus frumos ca jocul inca in Europa nu a aparut. Ce nu ai inteles din asta?

    Tu Romania-> Europa -> PAL 16-17 octombrie
    Prietenu Tau -> Chicago -> NTSC mai devreme

    Acum ai inteles. Daca tot vad ca te certi cu mine, zi-mi de unde ti-ai cumparat jocul?
    Singurul care se cearta esti tu.Stai calm,Bobby.
    Nu-s copil mic sa ma cert pe forumuri,ca tie ti se pare asta e treaba ta.Sunt admin (am fost si Mod/S.Mod) altundeva si am vazut destule plangeri,injuraturi,PM-uri,rugaminti etc.. ca sa ma deranjeze si un flame direct.Asta ca sa-ti arat ca nu ma cert,pentru mine e acelasi daca injuri sau o iei pe ocolite.Sincer nu-mi pasa daca tipa unul sau se umfla ca lui ii place una sau alta.Ce sa fac ? Ma iau de gat cu forumisti ? Sa fie sanatos,pentru mine Internetul e entertainment,nu cat de important sunt eu pe un site sau altul.

    Ai spus "fara discutii pana nu apare jocul".Jocul e aparut.Simplu...nu-i treaba ta daca il am din USA si e region free.E aparut si asta conteaza pentru ca respecta ce ai cerut.E ca si cum m-ai intreba ce am mancat si de ce se cultiva aia numai in USA.E Oct.14 si jocul e aparut,nu cred ca e vreo regula cu inspectie personala.

    Puteam sa-l iau de pe torrenti acum aproape 3 saptamani,dar nu l-am luat si oricum nu discutam de el pana azi.

  10. #30 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Yep, ai perfecta dreptate Sick si scuzele de rigoare . Poate apuci sa ii faci si un mic review cand ai timp, ar fi super .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts