Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Far Cry 2 este Gold

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Far Cry 2 este Gold

    Si iata ca inca un joc ne face cu ochiul in acesta toamna: Far Cry 2. First-person shooter-ul de tip sand-box al celor de la Ubisoft este Gold. Jocul ofera o experienta unica: posibilitatea de a aborda orice situatie din foarte multe unghiuri, totul intr-un peisaj care te lasa cu gura cascata. Jocul apare pe 21 octombrie si va recomand ca va faceti precomenzi de pe acum, pentru ca in opinia mea este un joc greu.
    Attached Images Attached Images far-cry2-screenshot.jpg

  2. #2 SP
    Member canibalu's Avatar
    50km patrati....

  3. #3 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Am precomanda de mult la el, abia il astept.

  4. #4 SP
    Member obidan's Avatar
    Si peste 1 ora il vedem pe torrente

  5. #5 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    Quote Originally Posted by obidan View Post
    Si peste 1 ora il vedem pe torrente
    lol.trist dar adevarat.trist pt developeri si mana cereasca pentru cei ce nu-si permit un joc original.

  6. #6 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    mana asta cereasca i-a costat pe multi developeri capul, asa ca ideal ar fi ca cei care nu isi permit, sa nu se joace, dar deh, incep sa cred ca Satana a imbiat-o pe Eva cu un firmware, nu cu un mar, asa ca pacatul originar il cam avem toti in singe.

  7. #7 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by obidan View Post
    Si peste 1 ora il vedem pe torrente
    Asa cum am vazut Gears 2 ? Mda.
    .trist dar adevarat
    Fals.

    Voi chiar nu faceti diferenta intre un leak pe torrents si un tip care are jocul original inainte si care nu face parte din "the scene".

  8. #8 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Far Cry 2 Leaked after going Gold

    Incredibil dar adevarat: Far Cry 2 s-a piratat imediat dupa ce a intrat la multiplicare. Este al doilea joc de calibru, dupa Fallout 3, din aceasta toamna, care ajunge pe torrent cu o saptamana inainte de lansarea oficiala. Ca si in cazul lui Fallout 3, varianta disponibila este cea de Xbox 360. Jocul a fost facut gold acum doua zile si urmeaza sa fie lansat pe 21 octombrie, insa unii dintre noi, deja il testeaza. Oare pana unde mai pot ajunge oamenii astia!?
    Attached Images Attached Images far-cry-2-20081007102845585.jpg

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sorry istrategie, obidan, si ceilalti care ati pus News-uri despre Far Cry 2 pe torrents... insa am zis sa nu mai postam astfel de news, care nu fac bine nimanui... si vom discuta in threadul acesta. Din pacate, cred ca vor ajunge sa lanseze jocurile in secret, ca sa nu mai apara leaks...

  10. #10 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu stiu ce va mira asa mult, nici nu are sens sa faci astfel de stiri. E clar, asa se intampla la orice joc in momentul cand ajunge pe mana cui nu trebuie, fie ca e unul din fabrica de multiplicare, angajat de la magazin sau gamer care reuseste sa il cumpere mai devreme. You can't stop sharing.

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sharing is good. Ce se intampla acolo se numeste stealing

  12. #12 SP
    Member obidan's Avatar
    I told you!!!
    SICK

  13. #13 SP
    Member Xristina's Avatar
    Cred ca ar trebuii sa cititi in paralel si asta.

    EA's DRM, arrogance may cause gamers to skip good titles

  14. #14 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by obidan View Post
    I told you!!!
    SICK
    A fost mai mult de o ora.
    FarCry 2 era asteptat,dar Fable 2 a aparut din "nowhere".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. RAGE este GOLD By Zombozo in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 04-10-2011, 09:36
  2. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19
  3. MAG este Gold By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 24-12-2009, 02:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts