Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Personajele din Gears of War in Lost Planet 2

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Personajele din Gears of War in Lost Planet 2

    Capcom a anuntat astazi ca infatisarea personajelor Marcus Fenix si Dominic Santiago din Gears of War va putea fi folosita in Lost Planet 2 sub forma unor costume bonus. O decizie interesanta si probabil exclusiv pentru Xbox 360, Lost Planet 2 facandu-si aparitia in luna Mai si pe consola celor de la Sony, PlayStation 3. Impreuna cu anuntul avem parte si de un video in care ii vedem pe cei doi facand ce stiu sa faca mai bine - omorand gandaci imensi; dar nu gandaci imensi de care omoara de obicei - alt tip de gandaci imensi.
    Attached Images Attached Images gears-lost-planet-2.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Mika's Avatar

  3. #3 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Vezi ca alea sunt costume

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...iar cei care pilotează elicopterul sunt Cole și Baird

  5. #5 SP
    Member FusioN's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Capcom a anuntat astazi ca infatisarea personajelor Marcus Fenix si Dominic Santiago din Gears of War va putea fi folosita in Lost Planet 2 sub forma unor costumuri bonus.
    Lol

  6. #6 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Imi plac foarte mult cross-over-urile astea intre jocuri. Sunt dovada ca mai exista ceva omenie in randul publisherilor. Pana acum am vazut doar intre items BioWare cu BioWare si Visceral cu ei insisi.

    Bring on the goodies.

  7. #7 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    sa nu uitam si Little big planet . Puteai sa ai diferite costume si cu Snake sau Nathan Drake . Si astia au un pic de omenie , vorba ta . Si is complet de acord cu tine ,Khan . Sa avem cat mai multe cross-over-uri de genu asta .

  8. #8 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Imi plac foarte mult cross-over-urile astea intre jocuri. Sunt dovada ca mai exista ceva omenie in randul publisherilor. Pana acum am vazut doar intre items BioWare cu BioWare si Visceral cu ei insisi.

    Bring on the goodies.
    //offtopic

    Same here!

    �n Matt Hazard: BBB e unul dintre cele mai tari lol (defapt sunt mai multe - stagii)

    Bioshock - Mirror's edge - Portal - etc lol (o salată )

    Fenomenul cross-over e des �nt�lnit �n jocurile Fighting (cel mai recent fiind Tatsunoko vs. Capcom: Cross Generation of Heroes only on ).

  9. #9 SP
    Member Atrium's Avatar
    Oare or sa fie disponibile "skin-urile" astea si pt single player ? Din cate am vazut pe Vg247 parca ziceau ca ar fi doar pentru multiplayer.

    Oricum, fata de stirea asta am sentimente amestecate. Parca mi-ar placea, parca m-ar lasa indiferent, parca nu as vrea lol.

    Sa vedem cum o sa fie jocul si dupa aia ma pronunt

  10. #10 SP
    Manager paul's Avatar
    ...
    Attached Images Attached Images 100126lp2_marcus.jpg 100126lp2_dom-marcus.jpg 100126lp2_dom.jpg

  11. #11 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    omorand gandaci imensi; dar nu gandaci imensi de care omoara de obicei - alt tip de gandaci imensi.
    Foaie verde... Gandaci de bucatarie.

  12. #12 SP
    Member Vami's Avatar
    cred ca va fi doar pentru versiunea de 360 daca ar fi si pe cea de ps3 ar fi marfa.

  13. #13 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Vami View Post
    cred ca va fi doar pentru versiunea de 360 daca ar fi si pe cea de ps3 ar fi marfa.
    Pentru versiunea PS3 - apare o mașină din RIDGE RACER!

  14. #14 SP
    Member Vami's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Pentru versiunea PS3 - apare o mașină din RIDGE RACER!
    ) It's RIDGE RACER !

  15. #15 SP
    Member Payutzu's Avatar
    super stire ,I love ps3

  16. #16 SP
    Member zaice's Avatar
    Superba lovitura de imagine combinarea celor 2 lumi.Astept cu nerabdare lost Planet 2.Great game

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. 16 Poze Noi din Gears of War 2 By Mika in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 17-01-2012, 12:31
  2. Lost Planet 2: sufera din cauza DVD-DL By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 22-02-2010, 13:49
  3. Noi screenshot-uri din Lost Planet 2 By consol3 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 14-05-2009, 20:54
  4. Replies: 8 Last Post: 19-11-2008, 01:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts