Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 23 of 23

Thread: Zvon: Natal va costa 150$

  1. #21 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cred ca ne intersectam cu threadul Project Natal - Console Games Forum. Mai bine continuam acolo, fiind threadul initial

  2. #22 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu, noi comparam cu ce au de oferit Sony si Nintendo, concurenta celor de la MS.

    Wii - WiiMote + Nunchack te duce la 60$
    PS3 - PSEye + PS Move + joc costa cam 100$, daca adaugi si Nunchack-ul va costa putin mai mult, dar tot nu va ajunge la 150$.

  3. #23 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    Asta e parerea mea : Ps eye toy a fost in 2003 tehnologie noua in stadiul de prototic iar Natal-ul e o versiune imbunatatita a acestuia . Orice ar fi , o sa se vanda foarte bine , la fel ca si toate celelalte motion controllere .(people like that s#!t )
    eu nu cred ca Natal si Move se vor vinde bine daca vor fi peste 100USD/EUR. cel putin nu in prima faza. da, vor fi early adopters insa daca te uiti la felia de casual gaming de pe X360 si PS3, reprezentata la ora actuala de Lips, Singstar, Buzz, so on o sa observati cateva lucruri interesante. in plus, un arcade in state e sub 200USD. pai ce fac? vand Natal la pretul unei console? imposibil asa ceva, adica e posibil insa tre sa fii dus cu pluta sa faci o asemenea greseala. alt motiv pentru care nu cred ca o sa fie pretul asta ar fi numarul limitat de titluri la lansare.

    cit despre comparatia cu Wii, lol, am explicat in alt topic de ce MS/Sony nu sunt competitori directi ai Nintendo asa ca nu mai faceti comparatii intre accesoriile acestor console. nu va ajuta cu nimic si nici nu e sanatos sa credeti ca MS/Sony vor tine cont de preturile Nintendo.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Piesele Kinect costa doar 56$ By Quasivasi in forum Stories & Other News
    Replies: 16 Last Post: 28-05-2011, 21:37
  2. Replies: 1 Last Post: 04-06-2010, 10:21
  3. Replies: 9 Last Post: 03-06-2010, 16:08
  4. Zvon: detalii despre lansarea Project Natal By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 17-11-2009, 10:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts