Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: E3 2010: Portal 2 vine si pe PS3

  1. #1 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    E3 2010: Portal 2 vine si pe PS3

    Dupa aparitia primului joc Portal, care a avut un succes nebun, iata ca astazi a fost anuntat la E3 si al 2-lea titlu din serie. Fata de jocul precedent, acesta va fi disponibil si pe Playstation 3. Gabe Newell a relatat ca versiunea de PS3 va fi cea mai buna dintre versiunile de console. O data exacta de lansare nu este inca cunoscuta, jocul este asteptat sa apara in anul 2011.
    Attached Images Attached Images portal2.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    ma mir ca versiunea de ps3 va fi cea mai buna avand in vedere ca orange boxul pt ps3 a fost mai prost facut decat pt celalate platforme . Sa speram ca daca tot o sa apara portal 2 pt ps3 , atunci o sa anunte si Left 4 dead 3 pt ps3 . atunci o sa dau un double pre order la valve

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eeeh, cand vine vorba de Gabe Newell... te astepti oricand sa arunce cu (pardon de expresie) in fasole... Nu stiu daca va aduceti aminte cand spunea ca "developing processes for the console in general was a waste of everybody's time and a disaster on many levels"... Se pare ca daca el are memoria scurta, altii (de exp. wikipedia) nu uita

  4. #4 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eeeh, cand vine vorba de Gabe Newell... te astepti oricand sa arunce cu (pardon de expresie) in fasole... Nu stiu daca va aduceti aminte cand spunea ca "developing processes for the console in general was a waste of everybody's time and a disaster on many levels"... Se pare ca daca el are memoria scurta, altii (de exp. wikipedia) nu uita
    Pai, nu a uitat. Cand a venit pe scena a spus ceva de genul: "Cred ca va amintiti comentariile mele referitoare la console, asa ca le multumesc celor de la Sony pentru ospitalitate....si pentru ca nu mi-au dat pumni in fatalol"

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eeeh, cand iese banul... ce mai conteaza cuvantul unui om in ziua de azi ? Oricum e bine... ca iese Portal 2. Desi cred ca l-as fi iertat complet daca venea cu Half Life Episode 3...

  6. #6 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Dupa aparitia primului joc Portal, care a avut un succes nebun, iata ca astazi a fost anuntat la E3 si al 2-lea titlu din serie. Fata de jocul precedent, acesta va fi disponibil si pe Playstation 3. Gabe Newell a relatat ca versiunea de PS3 va fi cea mai buna dintre versiunile de console. O data exacta de lansare nu este inca cunoscuta, jocul este asteptat sa apara in anul 2011.
    Man, Portal 2 a fost anuntat de ceva timp, azi au anuntat doar versiunea de PS3. Si un al doilea lucru omis de tine, Portal a fost lansat si pe PS3.

  7. #7 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Tot spuneti ca va fi cea mai buna versiune disponibila pe console, dar, in afara de ce a precizat durduliul sef al valve, v-ati dat seama de ce? Vine cu Steamworks, iar asta e o veste mult mai importanta decat aparitia jocului in sine.

  8. #8 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Cineva sa inchida valva si sa sudeze capacul. Ies chestii ciudate si miroase urat.

  9. #9 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Cineva sa inchida valva si sa sudeze capacul. Ies chestii ciudate si miroase urat.
    Da, cel mai bun joc al ultimei decade(
    ) si un FPS inovativ(portal). Chiar ca ies chestii ciudate si miroase urat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 2 Last Post: 16-06-2010, 22:14
  2. E3 2010: Heavy Rain vine pe PS Move By naz in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 16-06-2010, 16:33
  3. Zvon: Portal 2 vine si pe PS3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 17-04-2010, 01:10
  4. Supreme Commander 2 vine in 2010 By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 18-11-2009, 21:54
  5. Replies: 6 Last Post: 04-06-2009, 19:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts