Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: E3 2010: LBP2 se lanseza in Noiembrie

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    E3 2010: LBP2 se lanseza in Noiembrie

    Daca ar fi sa aruncam o privire pe lista exclusivitatilor din acest an, am observa o anumita "moda". O parte din titluri au fost lansate la inceputul anului, iar aici tin sa mentionez Heavy Rain sau God of War 3, in timp ce restul sunt lansate in toamna. Nimic neobisnuit, asa se intampla mereu. Totusi anul asta mi s-a parut pana acum... cam sarac. Am avut parte de cateva dezamagiri, cred ca cel mai bun exemplu este White Knight Chronicles, de jocuri bunicele si de jocuri foarte bune care ne-au marcat. Totusi, 2 titluri intr-un an? Anul trecut a fost un an extraordinar pentru Sony, fiind lansate jocuri ca Uncharted 2, Killzone 2, Ratchet and Clank: A Crack in Time sa Demon's Souls.

    Ultima parte a anului o sa ne aduca insa destule jocuri bune si foarte bune. Suntem siguri de prezenta PS Move (pe care nu l-as considera cu adevarat extraordinar daca nu ar exista Socom, RE si Heavy Rain), Gran Turismo 5 (tineti minte: 2 Noiembrie e ziua cea mare) si... Little Big Planet 2! Sony tocmai a anuntat ca va lansa noua creatie a MediaMolecule in Noiembrie, jocul va avea suport pentru PS Move si va fi mai mult o platforma care va servi la crearea unor jocuri. So... Noiembrie e o luna mare pentru Playstation, numai daca ne uitam la exclusivitati putem observa GT5, LBP2 si DC Universe Online. Poate se strecoara in aceasta perioada si The Last Guardian, The Agency si Final Fantasy XIV.

    Acum, dupa ce am vazut conferinta Sony, am o singura certitudine: 2011 va fi un an bestial. Vom vedea titluri precum Killzone 3, Motostorm Apocalypse, alte jocuri de Move, inFamous 2, Agent si... poate Resistance 3.
    Attached Images Attached Images 64768d1276686423-littlebigplanet-2-littlebigplanet-2-24c182b09142af.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Vom vedea titluri ca Killzone 3, Motostorm Apocalypse, alte jocuri de Move, inFamous 2, Agent si... poate Resistance 3.
    plus The Last Guardian, Uncharted 3 (maybe), Final Fantasy Versus XIII, Horizon, etc.

  3. #3 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Thx for the news Erik, desi poate titlul ar fi trebuit sa fie ceva de genul "line-up-ul Sony pentru a doua jumatate a anului 2010 si anul 2011".

  4. #4 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    Thx for the news Erik, desi poate titlul ar fi trebuit sa fie ceva de genul "line-up-ul Sony pentru a doua jumatate a anului 2010 si anul 2011".
    s-ar potrivi mai bine cu a spus SublimingSun. Sau daca vrei pui lista asta de jocuri la hot story or something

  5. #5 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Nu, lista e super buna ca news, numai ca se vorbeste mai mult de line-up decat de LBP2, e doar o chestie de titlu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts