Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Accesorii pentru Call of Duty Black Ops

  1. #1 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

    Accesorii pentru Call of Duty Black Ops

    Noul joc din franciza Call of Duty beneficiaza de accesorii suplimentare produse de cei de la Mad Catz. Cei de la Gizmodo au pus mana pe cateva poze cu aceste accesori, si anume: controllere pentru Xbox 360 și PlayStation 3 ce au 3 butoane programabile pe partea din spate a controler-ului, plus o functie ce face stick-urile analogice sa �ncetineasca, numita precision aiming. Ele vor costa 50euro/bucata pentru ambele platforme, cu mentiunea ca cel de Xbox360 nu este wireless deoarece Microsoft nu ofera licente de wireless pentru controllere 3rd party. Deasemenea, Mad Catz mai ofera si ochelari anti-oboseala si un headset wireless ce poate fi conectat la acesti ochelari, din pacate inca nu se stie un pret pentru ochelari si headset. Call of Duty Black Ops va fi lansat pe 9 Noiembrie 2010 pentru Xbox360, PS3 si PC.
    Attached Images Attached Images black_ops_1.jpg black_ops_2.jpg black_ops_3.jpg black_ops_4.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Pretty funky controller-ul de PS3

  3. #3 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    De cand astept un controler de ps3(oficial) asemanator cu cel de xbox 360 care are 185.376.982 de clase peste chestia aia de plastic cu butoane numit dualshock!!!

  4. #4 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by makiaveliproject View Post
    De cand astept un controler de ps3(oficial) asemanator cu cel de xbox 360 care are 185.376.982 de clase peste chestia aia de plastic cu butoane numit dualshock!!!
    In special D-Padul ala genial...

    Vor fi si variante wireless ale controllerelor astora?

  5. #5 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Adevarul este ca am exact aceeasi parere despre controller-ul de PS3. Ma descurc cu el, la nevoie, dar cel de 360 era mult mai potrivit pentru mine (am mainile mari ).

  6. #6 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Eu vad ca sunt diferite...cel de ps3, arata ca unul de ps3, si cel de 360, arata ca unul de 360...( ma refer la pozitionarea butoanelor)

    Ce super e lumina rosie de la analog

    Edit: Dupa cum scrie in anunt, doar cel de ps3 o sa fie wireless.

  7. #7 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    In special D-Padul ala genial...

    Vor fi si variante wireless ale controllerelor astora?
    Cel de PS3 este wireless, cel de xbox360 nu este deoarece Microsoft nu permite prodatorilor 3rd-party sa faca unul wireless...cel putin asta cred ca e motivul pentru care cel de xbox nu este wireless.

  8. #8 SP
    Member Xbox's Avatar
    vai de viata mea ce frumoase sunt , cel mai mult imi place cel de x360 . e fenomenal . poate cu ideea asta a celor de la Mad Catz , scot si microsoft un nou controller ..:X:X.
    app , se va putea juca si alte jocuri inafara de cod black ops?

  9. #9 SP
    Member obidan's Avatar
    Quote Originally Posted by Xbox View Post
    vai de viata mea ce frumoase sunt , cel mai mult imi place cel de x360 . e fenomenal . poate cu ideea asta a celor de la Mad Catz , scot si microsoft un nou controller ..:X:X.
    app , se va putea juca si alte jocuri inafara de cod black ops?
    Nu ma, o sa poti sa joci numai Call of Duty, daca nu joci Call of Duty ti se arde controller-ul in mana.
    Logic ca poti sa joci alte jocuri, unde-ai mai vazut tu altcumva?

  10. #10 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by obidan View Post
    Nu ma, o sa poti sa joci numai Call of Duty, daca nu joci Call of Duty ti se arde controller-ul in mana.
    Logic ca poti sa joci alte jocuri, unde-ai mai vazut tu altcumva?
    Eu zic sa nu mai faci misto de xbox si sa-i spui pe bune ca nu se poate juca nimic altceva cu el decat COD . Este blocat cu un cod special de la Microsoft , iar daca il incerci la alte jocuri se blocheaza definitiv si ramai cu banii dati . Pfff ce naspa ....eu d'asta nici nu-mi iau .....

  11. #11 SP
    Member andreivladp's Avatar
    mie nu-mi place logo-ul cod pe ele...dar se ia cu cuiullol

  12. #12 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Ar fi super un bundle COD:Black OPS+Controller

  13. #13 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    niste parturi, asta sunt. 50 euro?!

  14. #14 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Pe mine ma amuza ceva, acum cateva luni unacomn facuse o emisiune in care vorbea despre urmatorul COD(Nu era inca anuntat, era doar o gluma), si acolo aparea si un controler special la pretul de 100 dolari aproape ca a nimerit-o. Oricum, eu nu sunt foarte incantat de controlere, sunt multe prea mari, oricum razer o sa lanseze un controler interesant pentru xbox360 la un pret foarte ok.

  15. #15 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Nu strica un controller mai maricel pt. PS3.

  16. #16 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    Nu strica un controller mai maricel pt. PS3.
    Asta e parerea ta, eu ma simt mai bine cu cel de ps3.

  17. #17 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Umm... da, e parerea mea.

    In mainile mele sta mai bine un controller mai mare, dar este strict o preferinta, ma descurc onorabil si cu ds3-ul din dotare.

  18. #18 SP
    Member dilibau666's Avatar
    si unde sunt butoanele programabile?am inteles in DOS da de ce nu le vedem in poza totusi?

  19. #19 SP
    Member maweryck's Avatar
    nu stiu de ce ...dar chiar vreau sa incerc controllerul asta de PS3 , arata super bine , negru mat, plus ca poate e si mai ergonomic ... daca era si albastru in loc de rosu-roz era si mai barbatesc . Sunt tare curios cum sunt ochelarii anti-oboseala

    LE : Bine-nteles , din pacate nu o sa pot sa joc decat Black Ops cu el

  20. #20 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Ce forma futuristica au ambele controllere. Vad ca este o moda acum sa lanseze tot felul de accesorii pentru anumite jocuri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 30 Last Post: 04-05-2010, 15:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts