Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Data de lansare pentru Fifa 11

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Data de lansare pentru Fifa 11

    EA a anuntat data de lansare pentru urmatorul titlu din seria Fifa. Fifa 2011 va aparea pe rafturile magazinelor din US pe 28 Septembrie, in timp ce gamerii din Europa si Asia vor astepta ceva mai mult, jocul lansandu-se aici abia pe 1 Octombrie. Lansarea ceva mai tarzie in Europa poate fi o surpriza, avand in vedere ca fotbalul este un sport mult mai popular in Europa. Fifa 2011 va aduce si cateva imbunatatiri semnificative cum ar fi Pro Passing sau Personality+. Un alt feature prezentat azi este Creation Centre care le permite fanilor sa-si creeze proprile echipe, dar si jucatori. Vom avea si custom soundtracks in joc.
    Attached Images Attached Images 28654d1247597579-data-de-lansare-pentru-fifa-2010-fifa.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Collectors Edition vine cu Vuvuzela Gudie

  3. #3 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Nu ... asta ar fi trebuit sa fie la Fifa World Cup 2010 Cu vuvuzela

  4. #4 SP
    Junior Member Muska's Avatar
    Oh yeah

  5. #5 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Ar fi bine sa aduca ce promit si anume "imbunatatiri semnificative", pt. ca in anii precedenti am primit numai bratari si trei fire de par colorate la fiecare jucator.

  6. #6 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sincer, mie mi s-au parut imbunatatiri semnificative de la an la an.

    Adevarat, nu meritau banii de un joc intreg, dar a avut destule chestii noi.

    Ca sa-ti dai seama cu adevarat de diferentele de gameplay, cel mai usor joci versiunea noua, vre-o 10 meciuri pana te acomodezi, dupa care revi la versiunea veche. Vei vedea ca sunt niste chestii noi, cu care deja te-ai obisnuit si nu-ti mai place sa joci fara.
    Asa mi s-a parut mie diferenta mare intre Fifa 10 si Fifa WC. A adus unele imbunatatiri la gameplay ce m-au facut sa nu mai joc Fifa 10.

  7. #7 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @razvanrazy tot timpul a fost asa, inca din 2003, dar majoritatea zic ca fifa201_ = fifa2003 (exagerez bineinteles). daca joci mult timp o versiune si dupa joci un demo al unei versiuni noi, vei vedea imediat schimbarile si stii ca este un joc nou. daca joci un meci, doua nu vei sesiza nicio imbunatatire. oricum fifa11 va avea mult mai multe schimbari decat fifa10, nu au fost toate anuntat inca. urmariti forumul celor de la EA si o sa vedeti despre ce vorbesc

  8. #8 SP
    PET
    Member PET's Avatar
    Sincer sa fiu sunt destul de entuziasmat. N-am mai jucat fifa de multa vreme avand in vedere ca n-am avut consola. Mi-am luat consola in Noiembrie 2009 iar primul joc cumparat a fost Fifa10 alaturi de Forza Motorsport 3 (cam 460 ron ).

    Ei, faza asta cu Personality+ si Pro Passing e superba. Pana acum observai jucatorii doar prin viteza si strenght. Cine joaca Fifa10 stie cat de greu e sa-l deposedezi pe Drogba.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Data de lansare pentru Fifa 2010 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 16-07-2009, 11:46
  2. Data de lansare pentru Wolfenstein By erik95 in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 29-05-2009, 16:41
  3. Data de lansare pentru Bioshock 2 By istrategie in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 28-05-2009, 09:53
  4. Data de lansare pentru Overlord 2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 01-05-2009, 21:59
  5. Data de lansare pentru I Am Alive By Mika in forum Console News
    Replies: 21 Last Post: 22-01-2009, 23:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts