Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Data de lansare pentru SvR 2011

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Data de lansare pentru SvR 2011

    In fiecare an sunt lansate jocuri sportive. Cei mai mari producatori sunt EA si 2K, cele 2 companii fiind responsabile pentru seriile Fifa, NBA, NHL, PGA Tour, NBA 2K si NHL 2K. Acestora li se alatura si THQ, creatorii seriei Smackdown VS Raw. Asa cum era de asteptat, in acest an va fi lansat SvR 2011. Jocul va fi prezent in magazine incepand cu data de 29 Octombrie, iar platformele pe care va fi disponibil sunt Xbox 360, PS3, Wii, PS2 si PSP. Din fericire vom avea si cateva imbunatatiri, mai ales din punct de vedere grafic ( animatii si texturi mai bune).
    Attached Images Attached Images 03263936-photo-wwe-smackdown-vs-raw-2011.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Abia astept sa apara. SvR 2010 ( Psp ) a fost chiar foarte bun ( ma tinut foarte mult in fata Psp-ului, lucru destul de neasteptat pentru un joc sportiv - poate chiar pentru un joc, in opinia mea). Thx pentru stire !

  3. #3 SP
    Junior Member jeff93's Avatar
    Excelent joc....abia astept sa apara...am intels de pe siteul smackdownvsraw ca si efectele sunt mai realiste...ma refer la ruptul meselor daramarea scarilor sangele si alte chestii dintrastea...producatori au atras multi game-ari catre acest joc!!!si chiar merita jucat!....abia astept sa-l iau!!!!!chiar de la lansare:X!!!!

  4. #4 SP
    Junior Member zanutau's Avatar
    SUnt multe imbunatatiri Si O sa apara si SVR Superstar

  5. #5 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    hmmmmm sper sa aiba macar de data asta un story luuung... de exemplu 2008 are un story super 2009 road to wrestlemania ii scurt si naspa si chestia aia cu stelele la meciu in 2009 si 2010 ii chiar ft naspa! + pe psp nu apare masa comentatorilor dc?!?!? ador sa rup masa pe xbox! sper ca pe 2011 sa apara si masa de comentatori

  6. #6 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    sincer nu pot sa inteleg ce va place la svr. e unul din foarte putinele jocuri care am regretat ca le-am cumparat.

  7. #7 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Rulzmaker, totul sta in cunoastere . Daca stii 3 sferturi din staruri, o optime din miscari si te atrage un pic gameplay-ul, ti se va parea un joc foarte bun. De ex., mie imi place destul de mult SvR, deoarece cunosc superstarurile si ceva miscari, insa in WWE Legends of Wrestlemania, din moment ce nu cunosc mai mult de 3-4 caractere, mi se pare un joc de umplutura .

  8. #8 SP
    Junior Member jeff93's Avatar
    Acum serios!!!Ce fan al wrestlingului nu ar vrea acest joc, pe bune!!..tocmai asta e chestia....putini sunt care nu se uita la wrestling si adora acest joc.Majoritatea adora wrestlingul!!!Eu unu ma uit la wrestling din 2006...devenisem dependent de wrestling...incet incet am inceput sa n prea mai ma uit...ba n-am avut timp ba nu stiu ce....si cand au apaurt seriile SvR ma duceam sa joc demo-uri prin magazine....la 2008 am vazut ca bagasera multe chestii noi si chiar mi-a placut...mi-am luat frumos o consola si jocul si am inceput sa-l joc..ACUM SINCER SA FIU M-AI MULT IMI PLACE JOCUL DECAT REALITATEA:X!!!!....Speram ca si 2010 sa vina cu cat mai multe chestii noi...sa ne tina in fata consolelor!!!...si cei cu pareri proaste...nu mai intrati si postati ca nici noi nu intram la jocurile voastre preferate sa le criticam!!!

    In legatura cu masa comentatorilor, "tmsgaby"...chiar ar fi pacat sa nu aiba masa comentatorilor in 2010 pe PSP...si comentariu!!macar comentariu sa-i aud paia cum reactioneaza la manevrele sinucigase...e prea marfa:X!!!!

  9. #9 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    E un forum, toata lumea are dreptul la o opinie, chiar daca adora sau critica un joc.

  10. #10 SP
    Junior Member jeff93's Avatar
    mda...ai dreptate intrun fel

  11. #11 SP
    Junior Member jeff93's Avatar
    ooo....vroiam sa postez de mult dar n-am avut timp...pentru cei care nu au aflat inca, vom avea si echipa NXT in acest game:X!!!!
    Chiar au facut schimbari majore la el!!!

  12. #12 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Nu mai induce lumea in eroare.
    NXT nu este confirmat nicaieri ci doar zvonuri s-au auzit.

  13. #13 SP
    Junior Member jeff93's Avatar
    e confirmat pe site-ul lor!!!!..LOL!!!)

  14. #14 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Facepalm
    Cum zici tu

  15. #15 SP
    Junior Member jeff93's Avatar

  16. #16 SP
    Junior Member robbyy10's Avatar
    de ce a trebuit sa postezi pentru a face un ?

    btw:s-a anuntat rosterul si s-au pus niste poze cu modelele wrestlerilor...unii sunt foarte reusiti,dar altii sunt facuti praf(Edge,Jericho,CM Punk,HBK)

    WWE: Inside WWE > News > SmackDown vs. Raw 2011 > Photos > Superstars and Divas of WWE SmackDown vs. Raw 2011

    aici sunt modelele characterelor disponibile in joc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Data de lansare pentru Yakuza 4 in US/UK By naz in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 03-09-2010, 19:55
  2. PES 2011 primeste data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 20-08-2010, 10:18
  3. Data de lansare pentru Prototype By erik95 in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 11-04-2009, 02:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts