Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Activision 2009 line-up

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Activision 2009 line-up

    Activision a confirmat in cadrul unei conferinte de presa in New York ca va lansa in decursul anului viitor urmatoarele titluri din seriile deja celebre. Astfel a fost anuntat Guitar Hero 5, urmatorul titlu al seriei Tony Hawk, care va fi lansat pe PS3, X360, Wii si DS in octombrie, si un joc racing in universul James Bond. Marea surpriza este insa Call of Duty: Modern Warfare 2, care va fi lansat in toamna lui 2009. Asteptam mai multe detalii despre aceste titluri in viitorul apropiat.
    Attached Images Attached Images activision_2009_lineup.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Activisison anunta Call of Duty 6

    Abia astept Call of Duty:Modern Warfare 2.Primul mi-a placut foarte mult.Astept si Guitar Hero 5,restul nu ma prea intereseaza.2009 va fi un an greu cu atatea titluri bune deja anuntate

  3. #3 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    same here, mi-a placut extrem de mult cod 2 si cod4 , toate cod-urile or fost super ok dar 2 si 4-le a fost online excelent si single player superb!

  4. #4 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    MY GOD !!! COD MW2
    I just came !

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    OMG. Best news this...month. No, make that "this year".

  6. #6 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    ajunge CoD o serie precum FIFA.

    Nu e ca si cum nu ma asteptam la o continuare, dar sa imi dai aceeasi marie cu alta palarie pt 60 de dolari pentru ca nu petrece timp suficient in productie. Nu mersi

  7. #7 SP
    Junior Member cata_x360's Avatar
    COD MW2, sper macar sa se ridice macar la nivelul la MW 1, care a excelat in multiplayer, parerea mea cel mai bun FPS al anului . BTW mersi pentru news.

  8. #8 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    ajunge CoD o serie precum FIFA.

    Nu e ca si cum nu ma asteptam la o continuare, dar sa imi dai aceeasi marie cu alta palarie pt 60 de dolari pentru ca nu petrece timp suficient in productie. Nu mersi
    Da, they're milking the cow some more
    Dar eu il astept mai mult ca pe orice . Sunt innebunit dupa armele din epoca prezenta

  9. #9 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Activision seama din ce in ce mai mult cu EA de acum 2-3 ani, cand scoteau sequeluri pe banda rulanta...
    Presimt o criza la ei in maxim 5 ani

  10. #10 SP
    Junior Member PortoCalioSu's Avatar
    hoho ce de vesti bune....:X...sa speram ca, call of duty va fi mai lung :X

  11. #11 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Call of Duty: Modern Warfare 2....cea mai buna veste pt mine...abia astept sa apara...eu consider CoD 4 Nr1...sper ca urmatorul sa-l detroneze

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Zvon: Un nou IP de la ActiVision By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 04-09-2010, 21:25
  2. E3 2009: Activision la E3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 01-06-2009, 19:39
  3. Ubisoft line-up 2009-2010 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 14-05-2009, 22:59
  4. Activision Lucreaza la DJ Hero By Mika in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 21-09-2008, 21:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts