Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 31 of 31

Thread: Lansarea Call of Duty: Black Ops in Romania

  1. #21 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by dilibau666 View Post
    Pai si trebuie neeaparat sa ne inscriem nu putem pur si simplu venii acolo si gata?daca venim asa pur si simplu ce se intampla?si ora de incepere?sigur e 14.30?SPER sa imi raspundeti nu de alta dar chiar as veni!
    P.S.si am si mullllt peste 18 ani
    Pai daca ai mullllt peste 18 ani ar fi trebuit sa vezi ca ti'a dat omul ala mura'n gura toate detaliile pt. inscriere, chiar si ora la care se va desfasura evenimentul. Si probabil nu a scris stirea din proprie imaginatie doar ca se plictisea prea rau in casa.

  2. #22 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Concursul �ncepe la ora 15, participanții trebuie să fie �nsă acolo la 14.30 pentru a fi luați �n evidență or something.

  3. #23 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by dilibau666 View Post
    Pai si trebuie neeaparat sa ne inscriem nu putem pur si simplu venii acolo si gata?daca venim asa pur si simplu ce se intampla?si ora de incepere?sigur e 14.30?SPER sa imi raspundeti nu de alta dar chiar as veni!
    P.S.si am si mullllt peste 18 ani
    Daca vrei sa participi la concurs, trebuie sa trimiti un mail cu acele detalii. Daca nu, poti sa mergi linistit sa te uiti cum se desfasoara lansarea. Aceasta incepe la ora 15.00, cei care participa trebuie sa ajunga mai devreme pentru a beneficia de covrigi calzi, masaj la picioare si dansatoare la bara

  4. #24 SP
    Junior Member Mircea-1998's Avatar
    Buna
    am si eu o intrebare!
    Deci pe 9 o sa fie concursul ala sau ce este dar o sa fie si black ops de vanzare acolo nu??
    Intreb asta din cauza ca am sub 18 si vreau neaparat sa am Black Ops!
    Multumesc

    ---------- Post added 09-11-2010 at 07:32 AM ----------

    Trebuie neaparat sa ne inscriem???
    Nu putem sa venim si sa cumparam jocul??
    O sa fie de vanzare nu???.

  5. #25 SP
    Senior Member tray's Avatar
    cica sa fim la 14:30 si randul meu sa joc prima runda a fost la 17:00 , am plecat ca dura prea mult, sunt curios la cat se termina totul

  6. #26 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Da, organizarea a lăsat de dorit, mă așteptam să se �nt�mple așa, deși la 14.30 am fost acolo, concursul a �nceput abia pe la 15:30.

    Eu am jucat �n tura doi și am eșuat lamentabil pe locul patru, dar nici nu mă așteptam la mai mult, n-am mai pus un maus �n m�nă �ntr-un FPS de foooarte multă vreme

    Măcar m-am ales cu o pereche de dog tags și o invitație de două persoane la Playfest 3D
    Attached Images Attached Images img_5372.jpg

  7. #27 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Da am fost si eu sa arunc un ochi caci deh... varsta asta. Am sperat ca voi avea macar ocazia sa pun mana pe mouse sa ma invart pe harta, fie si pentru 2 minute si am fost acolo de la 14:00, dar tipii de la ESL erau calare si n-am mai zis nimic. Am ramas cu o parere totusi.. iar parerea mea este ca nu merita, cel putin deocamdata.

    P.S. Graft tu erai cu sapca pe cap?

  8. #28 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Da, eram singurul cu șapcă de acolo, dar �nafară de Laurențiu n-am mai recunoscut pe nimeni de pe CG. Trebuia să mă tragi de m�necă

  9. #29 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Nu eram foarte sigur ca erai tu, am iesit din mall si te-am vazut ca ai trecut strada si tarziu mi-am amintit niste poze cu tine de pe '' Omul din spatele controllerului ''.

  10. #30 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Ce tare, concursul se tine pe PC si premiile sunt pentru console, makes perfect sense...
    Ai dreptate, dar din pacate nu s-au produs editii Prestige si Hardened de PC. Macar te poti juca cu masinuta daca o castigi

    Castile sunt super pentru PC gamers.

  11. #31 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Răzvan, ai cumva idee dacă concursul Playfest de pe 26 se desfășoară tot pe PC-uri? Nu de alta, dar parcă mi-aș aduce controller de acasă data viitoare (�n cazul �n care am voie, evident).

    ---------- Post added 09-11-2010 at 10:20 PM ----------

    LE: oh wait, scrie pe site, se va juca tot pe PC. Damn.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops By Nash in forum Console Club
    Replies: 1721 Last Post: 11-08-2012, 14:15
  2. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  3. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts