Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: PlayFest 2010

  1. #1 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

    PlayFest 2010

    PlayTech organizeaza pe data de 26 Noiembrie un eveniment unic in Romania, PlayFest 2010, primul eveniment de gaming 3D din Romania. La acest eveniment vei avea ocazia sa joci pe PC Call of Duty Black Ops in 3D in cadrul unei competiti cu premii. Deasemenea, vei putea castiga si alte premii si vei putea incerca alte jocuri in 3D. PlayFest 2010 va avea loc pe 26 noiembrie in incinta clubului Le Studio - R2 (Regie) din Bucuresti. Inscrierile se fac pe site-ul PlayFest.Playtech.ro.
    Attached Images Attached Images 06.jpg 4052.jpg

  2. #2 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Frumos.. era si cazul sa intram si noi in rand cu ceilalti si sa facem din ce in ce mai multe evenimente de gaming

  3. #3 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Hai sa facem gasca si sa mergem Console Games takes over Playfest!

  4. #4 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Frumos.. era si cazul sa intram si noi in rand cu ceilalti si sa facem din ce in ce mai multe evenimente de gaming
    si eu am observat ca in ultimul timp avem tot mai multe lansari de jocuri si gaming event-uri. Suntem pe drumul cel bun . Daca inainte un event era odata la cateva luni , acuma avem unu la 2-3 saptamani (si mai des )

  5. #5 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    si presupun ca trebuie sa ai 18 ani

  6. #6 SP
    Member zempty's Avatar
    Avand in vedere ca se tine in R2 ( parca acolo a fost si la BC2 ) cel mai probabil o sa fie seara , si din cate stiu nu lasa minori prin cluburi ...

  7. #7 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Organizarea la lansarea BC2 a lăsat un pic de dorit, sper ca de data asta să fie mai ok.

    @Laurentiu, count me in pentru gașca aia

  8. #8 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by zempty View Post
    Avand in vedere ca se tine in R2 ( parca acolo a fost si la BC2 ) cel mai probabil o sa fie seara , si din cate stiu nu lasa minori prin cluburi ...
    Da, evenimentul are loc la ora 20:00 (Vezi a doua imagine)
    C�t despre v�rsta minimă, nu ştiu dar o să mă interesez.

  9. #9 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Sigur e cu limita de varsta, mai ales pentru a juca, nu neaparat sa fii acolo.
    Din cate imi amintesc, jocurile cu pac pac cer varsta minima de 18 ani in general...

  10. #10 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Daca accepta si persoane sub 18 ani, count me in gasca CG

  11. #11 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Desenează-ți și tu o mustață or something să pari mai matur, din c�te �mi aduc aminte la BC2 nu s-a cerut buletinul sau ceva de genul ăsta.

  12. #12 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Exista o perioada anume pana cand se pot face inscrierile?

  13. #13 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Exista o perioada anume pana cand se pot face inscrierile?
    Tu �nscriete de acum, chiar dacă nu ai 18 ani, aşa a fost şi la concursul MOH unul dintre c�ştigătorii ce trebuiau să meargă la poligon nu era major şi avea nevoie de aprobare din partea părinţilor.

  14. #14 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Pe site nu scrie nimic legat de acest aspect.

    PlayFest.Playtech.ro

  15. #15 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Pe 26 este evenimentul 3D si pe 27 vin cei de la No Mercy, eu zic să nu mai plecăm de acolo!

  16. #16 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    So guys, ce se mai aude cu gașca aia CG, care veniți p�nă la urmă?

  17. #17 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Daca ne strangem destui, poate ma inscriu si eu... si asa sunt cam in pana de bani and stuff.

  18. #18 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Deci p�nă la urmă a ajuns cineva la eveniment? Eu n-am mai putut să merg, am avut alte planuri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts