Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 95 of 95

Thread: Lansarea Assassin's Creed: Brotherhood

  1. #81 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    am fost si eu acolo putin. am stat la "marele" discurs si putin dupa (eram tipu gras, in tricou verde ) si sunt fooaaaarte curios cine era domnul acela in varsta, asa razvratit impotriva jocurilor originale.

    Ce pot sa zic. Organizare inexistenta. Spatiu mult prea mic. prea multa lume. caldura. aer din parti.

    Pana la urma a reusit cineva sa joace in multy ? ca se tot plangea lumea acolo ca nu merge.

    As fi vrut si eu un hanorac d-ala. arata chiar misto, da...
    Am incercat putin din MP, am stat 15 min sa intru, o sa visez numai '' waiting for other abstergo agents ''. Nu le aveam cu controllerul de PS3 dar a fost cat de cat bine organizat AC: B fata de Need for Shift.

  2. #82 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Chiar a facut faza aia cu assassin's creed....efectiv a aruncat jocu si au sarit disperatii
    Ce tarani, nu pot sa cred.

    Apropos, Justin Bieber was there lol

  3. #83 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Sa ma laud si eu.

    Intrebare: Cine este actorul care ii da vocea lui Desmond Miles?
    Raspuns: Nolan North... doh..
    Attached Images Attached Images dscf8493.jpg

  4. #84 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Sa ma laud si eu.

    Intrebare: Cine este actorul care ii da vocea lui Desmond Miles?
    Raspuns: Nolan North... doh..
    Stii ca te blestem draga!!!

  5. #85 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Stii ca te blestem draga!!!
    Vorbeste dreaga la plural...il blestemam

  6. #86 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Am fost si eu asa de aproape de joc, pacat ca il aruncase cam sus, am reusit decat sa-l deviez in capul unui spectator pe-acolo... Ca a cazut dupa niste cutii si nu am mai ajuns .

  7. #87 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Ce tarani, nu pot sa cred.

    Apropos, Justin Bieber was there lol
    De gay-ul ala nu am ce zice, ma abtin cand vine vorba de emo... Cred ca toti il injura, frate castigi ceva dar in c***t sa castigi atatea cate a luat ala. Oricum totul tine de tupeu sa te bagi la ingramadeala!

  8. #88 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Si totusi, de unde facuse rost de NFS, presupun ca nu-l cumparase. Sau i-a mintit pe aia ca a gasit "fata" ?

  9. #89 SP
    UberDude Honord's Avatar
    L-a castigat, a fost o faza scurta in care prezentatorul a chemat multimea si s-a dus tipul ala si cu prietenii lui doar, a raspuns la o intrebare si a castigat.

  10. #90 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Imi pare rau ca n-am putut sa ajung , m-au agatat baietii din regie la un turneu de fifa

  11. #91 SP
    Member amidacos's Avatar
    Am zis si eu Noland North da te-a auzit pe tine Am castigat si eu un poster, o cana si 2 coduri cu DLC-uri Si un hanorac, dar precum era marimea S l-am daruita prietenului meu mai mic

    ---------- Post added 20-11-2010 at 08:44 AM ----------

    Uite-ma si pe mine aici
    Console Games Forum - Graft's Album: Lansarea Assasin's Creed Brotherhood - Picture
    Ala mai gras care tine mana pe umaru lu Eziolol

  12. #92 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Sa va spun si eu impresia mea.
    A fost interesant, spatiul de joaca foarte mic si extrem de multa lume, la AC:B a fost bataie pe premii, toata lumea fugea dupa Jacint pentru un poster, joc, cana, tricou, dlc, hanorac. Nu prea m-am agitat sa ma joc ca era bataie pe cele 6 televizoare cu AC:B.

  13. #93 SP
    Member Alexander S77's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Am urcat aici pozele de la lansare, enjoy.
    Multumim frumos Graft pentru poze!

  14. #94 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Am zis �n threadul cu lansarea NFS, dar repet și aici: cei care ați fost la lansare și apăreți �n poze, adăugați un comentariu și explicați care sunteți, să ne recunoaștem �ntre noi mai ușor pe viitor.

    Albumul foto �l găsiți aici.

  15. #95 SP
    Junior Member Nico's Avatar
    Am fost si eu la ambele lansari. Sunt fata din poza aceasta:
    Console Games Forum - Graft's Album: Lansarea Assasin's Creed Brotherhood - Picture
    (e singura in care apar, alta nu am gasit mai buna lol)

    Lansarea a fost ok. As fi preferat sa fie tragere la sorti, ca fiecare sa aiba sanse egale, dar asta e parerea mea. Mi-a placut prezentarea, fata de cei de la Need for Speed: Hot Pursuit care au vorbit incet si nu s-a inteles nimic.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 06-07-2011, 15:33
  2. Assassin's Creed: Brotherhood By zamolxes2004 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 3 Last Post: 22-02-2011, 14:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts