Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 105

Thread: Lansarea Need for Speed: Hot Pursuit in Romania

  1. #1 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

    Lansarea Need for Speed: Hot Pursuit in Romania

    Avand in vedere ca Vineri, 19 Noiembrie, se lanseaza doua jocuri mult asteptate de comunitatea noastra, Assasin's Creed:Brotherhood si Need for Speed: Hot Pursuit, multi gameri sau intrebat "Domne, dar eu la ce lansare sa merg ?". Nu mai trebuie sa alegeti, Best Distribution a anuntat ca lansarea noului Need for Speed va avea loc la ora 19:00 in magazinul Diverta din Sun Plaza. Deci, veniti frumos la lansarea lui Assasin's Creed: Brotherhood de la ora 17:00 din Diverta Sun Plaza, salutati forumistii prezenti la eveniment, castigati cateva concursuri si ramaneti pentru lansarea lui Need for Speed Hot Pursuit. Momentan, site-ul ESL.ro este down, dar in curand acolo veti putea gasi regulamentul concursului ce se va desfasura la lansarea noului joc Need for Speed, pentru inscrieri trebuie sa trimiteti un mail la [email protected] care sa contina: nume, prenume, varsta, un nr de telefon si adresa de resedinta.
    Attached Images Attached Images 82508d1289466129-demo-ul-nfs-hot-pursuit-fost-descarcat-de-2-milioane-de-gameri-porsche-20pan-20.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    2in1 = vai de bugetul nostru de criza...

  3. #3 SP
    Member zempty's Avatar
    Sun Plaza e Mall-ul acela din Berceni ? oricum comunitate de gameri din Romania incepe sa se ridice usor usor , avem cate o lansare pe luna in cazul de fata 2

  4. #4 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Super tare, vineri numai plecam din Diverta. lol Presupun ca toti cei care vin la lansarea AC:B vor ramane si la Hot Pursuit.
    De abia astept.

  5. #5 SP
    Junior Member BlingBling's Avatar
    am si eu o nelamurire, Assasin's Creed:Brotherhood parca era la ora 17:00 nu la 15:00

  6. #6 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Ai dreptate, mulţumesc mult că ai observat, rog un mod+ să editeze ştirea.

  7. #7 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Hai ca m-am bagat si la asta, just for the lulz .. dar dupa cum stiu ca fac cei de la ESL organizarile..

  8. #8 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Fixed

  9. #9 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Premii:



    Locul I: Volan Thrustmaster Ferrari F430 Force Feedback PC + joc NEED FOR SPEED HOT PURSUIT PC LIMITED EDITION

    Locul II: Gamepad Ferrari Wireless Ferrari F430 Scuderia PC/PS3 + NEED FOR SPEED HOT PURSUIT PS3 LIMITED EDITION

    Locul III: Gamepad Thrustmaster DUAL TRIGGER 3-in-1 RUMBLE FORCE PC/PS2/PS3, GAMING Gamepad + NEED FOR SPEED HOT PURSUIT PS3 LIMITED EDITION

  10. #10 SP
    Member Alexander S77's Avatar
    Quote Originally Posted by zempty View Post
    Sun Plaza e Mall-ul acela din Berceni ? oricum comunitate de gameri din Romania incepe sa se ridice usor usor , avem cate o lansare pe luna in cazul de fata 2
    Daca Ubisoft a venit pana aici in Romanica noastra sa-si faca reprezentanta inseamna ca suntem vazuti bine. In curand si Google va avea reprezentanta in Romania, fiind o tara unde se gasesc printre cei mai talentati programatori, iar salariile sunt niste nimicuri pentru astfel de investitori.
    Comunitatea de gameri se mareste tot mai mult, dupa cum ai vazut au inceput si sa faca reclama tv la jocuri (Fifa 11). Deja gaming-ul este vazut ca un fenomen foarte important in Romania. Sa speram ca astfel de giganti vor investi tot mai mult in Romania, astfel vom avea si noi inca o portita deschisa catre viitor.

  11. #11 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    2in1 = vai de bugetul nostru de criza...
    De fapt vai de bugetul nostru, al gamerilor, pentru că apar at�t de multe titluri �n perioada asta și trebuiesc cumpărate, de unde tată, de unde, vorba c�ntecului

    Trilulilu - chucho - de unde tata de unde (cu A-One, barac si vlad dobrescu) - Muzic? Diverse

    Ontopic, destul de consistente premiile, eu unul m-aș mulțumi chiar și cu locul 2 sau 3

  12. #12 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    aaa can't wait! ne vedem acolo!

  13. #13 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Vin la Assassin's Creed BH, dar m-am inscris si la concursul NFS HP.

  14. #14 SP
    Member Alexander S77's Avatar
    Noi venim la AC BH dupa care mergem sa mancam ceva prin mall (...aripi picante lol ) si revenim la Diverta pentru NFS HP, deci ne intalnim cu totii in fata magazinului Diverta la 16:45 (noi astia de pe forum), e ok?

  15. #15 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    in dati ca astea-mi vine sa plang ca nu locuiesc in Bucuresti nu e corect...

  16. #16 SP
    Junior Member roberto28's Avatar
    Vin si la Assassin's Creed Brotherhood, m-am inscris si la NFS Hot Pursuit. Deabia astept :X

  17. #17 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Stau si la NFS, o sa fie fun sa jucam niste curse la fata locului.

  18. #18 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexander S77 View Post
    Daca Ubisoft a venit pana aici in Romanica noastra sa-si faca reprezentanta inseamna ca suntem vazuti bine. In curand si Google va avea reprezentanta in Romania, fiind o tara unde se gasesc printre cei mai talentati programatori, iar salariile sunt niste nimicuri pentru astfel de investitori.
    Pardon... Ubisoft are de ani buni reprezentanta si studiouri in Romania. Iar Google e in Romania de ceva timp. Ba chiar ma asalteaza cu promotii in RON Mai rau e cu cei care sunt in Romania demult, si degeaba (hmm... Microsoft... oare?)

  19. #19 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexander S77 View Post
    Noi venim la AC BH dupa care mergem sa mancam ceva prin mall (...aripi picante lol ) si revenim la Diverta pentru NFS HP, deci ne intalnim cu totii in fata magazinului Diverta la 16:45 (noi astia de pe forum), e ok?
    Eh, tot ne intalnim in Diverta, cati oameni pot sa fie?

  20. #20 SP
    Member HollowMan's Avatar
    /facepalm iar se lanseaza jocuri EA in Romania iar EA-ul habar nu are de chestia asta!

    Chiar nu inteleg cum se intampla astfel de faze.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Need for Speed: Hot Pursuit / Remastered By ReNeGaDe124 in forum Console Club
    Replies: 577 Last Post: 05-11-2020, 17:52
  2. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts