Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Imagini noi din Batman: Arkham Asylum (10)

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Imagini noi din Batman: Arkham Asylum (10)

    Intotdeauna mi-a placut Batman, de mic colectionand zeci de figurine cu acest personaj. Cand am vazut ca a iesit filmul Dark Knight mi-a parut rau ca nu iese si un joc impreuna cu acesta (desi cel mai probabil urma sa fie un esec). Dar vestea anuntarii urmatorului joc, Arkham Asylum m-a facut sa sar in sus de fericire. Desi au fost prezentate putine lucruri legate de acest joc, eu il astept cu nerabdare, iar astazi 10 imagini noi au fost lansate care pentru mine sunt mana cereasca. Imaginile cu pricina sunt cele de mai jos:
    Attached Images Attached Images 12-22-2008-12-27-01-pm.jpg i8992_12222008122817pm.jpg i8991_12222008122805pm.jpg i8990_12222008122753pm.jpg i8989_12222008122740pm.jpg i8988_12222008122729pm.jpg i8986_12222008122647pm.jpg i8985_12222008122634pm.jpg i8984_12222008122614pm.jpg i8983_12222008122542pm.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Bai nene, da toate personajele sunt bine facute in jocul asta, parca zici ca sunt culturisti Nu zic ca e ceva rau, dar parca e un pic cam exagerat sa fie toti asa de musculosi... Poate au folosit steroizi ceva, cinestie
    In rest arata ok, din ce se vede pana acu. Sper sa apara si un gameplay ca sa vedem cum sta treaba si acolo

  3. #3 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Nu am prea mari sperante ca va fi un joc bun , dar poate voi fi surprins.Combatul se pare ca va fi doar cu pumnii , fapt ce imi inspira incredere pentru ca ramane loial seriei , costumul este foarte bine ales fiind cel mai recunoscut din comics , singurul lucru care ma ingrijoreaza este Batmobilul (presupun ca va avea vehicle sections) nu avem nici o imagine cu el , eu sper sa nu fie ca in "Batman Begins" pentru ca nu il reprezinta deloc pe Batman cel din comics

  4. #4 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Nu stiu, poate sunt eu obosit, dar Batman in jocul asta arata ca si cum i-ar spune lui Robin "Suck my toes, bitch", dupa o zi grea de munca fighting bad guys and **** ...

    You should never put spandex and muscles in the same mix...

  5. #5 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Arata destul de bine.Astept un gameplay trailer ca sa-mi dau cu parerea despre joc desi pare ok pana acum

  6. #6 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Din pozele pe care le a pus Mika jocul arata frumos,depinde cum va fi Gameplay-ul

  7. #7 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Dupa cum arata modelele am impresia ca se vor misca nerealist. Nu stiu de ce. In ceea ce priveste Batmobilul, nu cred ca vom avea parte de nivele cu acesta. Posibil ca toata actiunea sa se petreaca in Arkham Asylum.

  8. #8 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    eu cred ca cei care erau fani Batman si nu Superman,Spiderman sau eu mai stiu ce super erou,il placeau pe Batman pentru ca el era cel mai normal dintre toti la modul ca nu avea nici o super putere si ca singura putere a lui erau banii,foarte multi bani.
    Eu cel putin de asta am apreciat mai mult supereroul asta decat pe ceilalti.
    Din pacate a ajuns putin cam prea comercial decat era si este mai popular decat restul decand cu ultimul film.
    Oricum arata superb jocul,abea astept sa il joc

  9. #9 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Eu ma bucur ca se mai scoate cv si pe subiectul SuperEroi.

  10. #10 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Hmm...arata super...sper sa fie un joc de cel putin nota 8

  11. #11 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Grafica nu va fi la fel ca in SS
    Va fi mult mai slaba.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Noi imagini din Batman: Arkham Asylum By istrategie in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 03-02-2009, 00:22
  2. 16 noi imagini din Batman: Arkham Asylum By Bobby in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 18-09-2008, 11:54
  3. Primele poze din Batman: Arkham Asylum By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 18-08-2008, 18:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts