Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Lansare Globala Pentru Fallout 3

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Lansare Globala Pentru Fallout 3

    Mai bine mai tarziu decat niciodata. Probabil asa au gandit cei de la Bethesda cand au decis lansarea oficiala a jocului Fallout 3 in mai multe tari de multe ori uitate de alti producatori. Dupa ce au incheiat un contract cu Connect Entertainment, jocul lor va fi distribuit in 19 tari noi pe Xbox 360, PlayStation 3 si pe PC. Tarile care vor beneficia de lansare oficiala sunt localizate fie in Orientul Mijlociu fie in Balcani. Nu va bucurati inca! Din pacate, desi jocul se va lansa oficial in Bulgaria, Macedonia sau Muntenegru, Romania nu beneficiaza de acelasi tratament. Cand sunt excluse toate tarile mici inteleg, dar lansezi jocul in Macedonia si in Bulgaria si nu il lansezi in Romania. I just don't get it.

    Lista completa cu tarile:

    Greece, Malta, Cyprus, Turkey, United Arab Emirates, Kuwait, Oman, Saudi Arabia, Yemen, Lebanon, Qatar, Egypt, Bulgaria, Slovenia, Croatia, Bosnia & Herzegovina, Serbia, Macedonia and Montenegro
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  2. #2 SP
    Member piratu360's Avatar
    deci eu cred ca e bataie de joc....parerea mea...

  3. #3 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Mda, niste incompetenti...

  4. #4 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Mda intotdeauna suntem ocoliti

  5. #5 SP
    Junior Member cata_x360's Avatar
    Noroc cu Ubisoft ca altfel nu aveam nici o lansare oficiala in Romania. Cred ca nici macar nu exista pe harta pentru ceilalti producatori.

  6. #6 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Exista discutii pentru lansarea jocului in Romania, dar nu sunt finalizate inca.

    cata_x360 - exista lansari oficiale la noi pentru o gramada de jocuri, what are you talking about ?

  7. #7 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Si daca se lanseaza in Romania cu ce ne aranjeaza?

  8. #8 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Recunoasatere ca existam si noi pe planeta asta din partea producatorilor de jocuri si poate in viitor Microsoft/Sony?

  9. #9 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Mdea! Sper sa apuci pana la pensie.

  10. #10 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Microsoft stie ca existam, insa nu vor sa aduca prea curind divizia de gaming in Romania. Am pus intrebarea la una din conferintele lor in timpul unei pauze, pauza in care am discutat cu Regional Sales Manager pe Romania. A inceput sa-mi justifice ca piata de gaming din Romania nu este inca destul de matura si alte aberatii, sincer m-a deranjat parerea lor despre noi, ba chiar i-am aratat ca exista o comunitate de gaming destul de mare in Romania si am incercat sa-i explic ca desi pirateria este destul de raspindita totusi sint foarte multi utilizatori care cumpara jocuri licentiate si ca situatia este cam aceeasi ca in cazul sistemelor de operare ba chiar mai buna (cred eu). Dealtfel i-am subliniat faptul ca daca divizia de gaming MS ar fi lansata oficial in Ro ar incuraja si mai mult cumpararea de jocuri si soft-uri originale.
    In final concluzia a fost ca el nu poate decit sa ofere un feedback si ca deciziile finale sint luate de catre consiliul de conducere.

    Sper ca nu v-am plictisit cu povestea asta. O zi buna.

  11. #11 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    In niciun caz nu ne-ai plictisit. Multumim pentru efortul depus .

  12. #12 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Foarte frumos gestul tiberiu_sim!

  13. #13 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    In niciun caz nu ne plictisesti tu, dar sincer sa fiu ma plictiseste povestea insasi, adica motivatia lor prin care ne cred imberbi. Si astia de la microshiit si aia de la soni. Eu zic ca singura modalitate in a ne face auziti este lansarea a catorva molotoave prin birourile lor de corporatisti imputiti.
    Dar mi-e mila de sticlele alea ca n-au nicio vina.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Reduceri pentru DLC-urile Fallout 3 By Zombozo in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 05-10-2010, 05:58
  2. Data de lansare pentru Fallout: New Vegas By naz in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 14-06-2010, 13:16
  3. Replies: 0 Last Post: 17-09-2009, 19:07
  4. Al patrulea DLC pentru Fallout 3? By Mika in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 19-05-2009, 18:47
  5. DLC anuntat pentru Fallout 3 By Mika in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 27-11-2008, 00:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts