Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Eidos aduce Thief 4 la GDC 2011

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Eidos aduce Thief 4 la GDC 2011

    Mai 2009, Eidos face marele anunt: Thief 4 exista! Mai mult de un an si jumatate de asteptari, insa primul trailer si/sau primele detalii nu apar. La GDC 2011, care incepe luna viitoare, vom avea si o prezentare neasteptata, intitulata Stealing Sound: Generative Music in Thief, care va avea ca subiect principal generarea muzicii in Thief 4 prin intermediul sistemului GRAMPS si avantajele oferite de acesta. Sa speram ca vedem mai multe la GDC 2011, sau macar sa visam la o prezentare ampla a jocului la E3.
    Attached Images Attached Images thief3_1_8.jpg

  2. #2 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    YAY! Asta da stire!

  3. #3 SP
    Banned cryyo's Avatar
    De fapt starurile lui Eidos la GDC 2011 vor fi atat Thi4f cat si Battlefield 3. Eidos se lauda ca vor “fura” show-ul acestei conferințe cu noua tehnologia GRAMPS care generează muzică dinamic �n funcție de situație, asa cum a remarcat deja si erik95.
    De asemenea, Battlefield 3 se laudă că va folosi noi tehnologii pe PC, dar nici versiunea de PS3 nu va fi abandonată, �ntruc�t aceasta va folosi SPU-urile din procesorul Cell pentru a randa shaderii din joc. Versiunea de Xbox 360 a lui BF3 va fi cea mai puțin avansată tehnologic.

    VG247 � Blog Archive � GDC gets Thief 4 talk, more Battlefield 3 included

  4. #4 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    O.M.G.! Thief e seria copilariei mele, nu pot sa uit serile pierdute cu tata in fata PC-ului adanciti in mistere... deci de-abia astept sa aflu detalii despre Thief 4!

  5. #5 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Am citit si eu zilele astea de proiect. Fiind si un fan al predecesorului Thief: Deadly Shadows, astept cu nerabdare lansarea acestuia.

  6. #6 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Awesomesauce!

  7. #7 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Imi poate spune si mie cineva despre ce este vorba in joc mai pe scurt, va rog? Adica ma refer la Thief in general.

  8. #8 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris View Post
    Imi poate spune si mie cineva despre ce este vorba in joc mai pe scurt, va rog? Adica ma refer la Thief in general.
    Google it. Cred ca pana acum ai fi terminat!

  9. #9 SP
    Junior Member zerogravity93's Avatar
    Cum ar fi sa vedem si primul trailer de la Hitman 5 anul acesta sau cine stie poate chiar o lansare in iarna. Caci cam de mult zaboveste in studiourile celor de la I/O Interactive

  10. #10 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    Oh DAAAAAAAAAAAAA !! De cand astept aceasta stire !!!!!!! Sa speram ca odata cu trailer-ul oficial sa vina si o veste buna,cum ar fi ca se va lansa anu acesta,chiar daca e pe la sfarsit.

  11. #11 SP
    Manager paul's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-08-2011, 21:22
  2. Jocurile nominalizate la premiile GDC 2011 By hibrid13 in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 15-01-2011, 15:33
  3. Replies: 14 Last Post: 12-12-2010, 23:49
  4. Square Enix a cumparat Eidos By DraZziW in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 30-03-2009, 17:39
  5. Eidos Interactive anunta Batman: Arkham Asylum By h0stile in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 15-08-2008, 18:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts