Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Gears of War 2 Title Update Pe Drum

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Gears of War 2 Title Update Pe Drum

    Just in time for the show! Cea mai buna veste pe ziua de azi vine din partea lui Mark Rein (presedinte la Epic Games) care a anuntat mai devreme pe forumurile Epic ca Gears of War 2 va primi un update in curand pentru a repara o mare parte din probleme si in acelasi timp adaugand o serie noua de achievement-uri. Fara o data exacta Rein specifica ca "toate lucrurile indica ca patch-ul va iesi in Ianuarie". Mark Rein precizeaza ca urmatoarele vor fi reparate:

    Glitch-uri:

    • Posibilitatea de a folosi un "scut invizibl"
    • Posibilitatea de a folosi melee-ul prin ziduri
    • Posibilitatea de a avea munitie infinita la Lancer si de a folosi un scut in tandem cu o arma care necesita doua maini.
    Imbunatiri online:

    • Penalitati mai mari pentru cei care ies in timpul meciului.
    • Protectie sporita la respawn impotriva drujbei sau a grenadelor plantate
    • Posibilitatea de a vedea cine cara meatflag-ul in Submission apasand butonul Tac/Com
    Achievements:

    • Progresia din War Journal va contine si numere acum
    • Frecventa cu care va fi anuntat progresul facut pentru un achievement in timpul jocului va creste
    • Si desigur, achievement-uri noi pentru DLC
    Shotgun fixes:

    • Shotgun-ul va putea fi folosit mai bine in meciurile in care lag-ul este prezent
    • Au rezolvat bug-ul prin care "shotgun and boomshot rounds could strike the ground when firing from the hip" (??)
    Presedintele Epic Games ne promite ca in curand vom putea vedea o lista mai detaliata tot ce a fost spus pana acum fiind doar rezumatul title update-ului ce va urma. Let it come!
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  2. #2 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    daca rezolva si problema cauzata de jucatorii "plini" de skill, ar deveni glitch free (momentan)

  3. #3 SP
    Member I condoe I's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    daca rezolva si problema cauzata de jucatorii "plini" de skill, ar deveni glitch free (momentan)
    Dincolo de gluma, glitchurile astea au si ele rolul lor. Probabil nu s-ar mai scrie milioane de posturi pe forumuri, mii de filmulete uploadate pe youtube, scuze de genul ''...e buggg !!!'', certuri intre gameri etc

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Protectie sporita la respawn impotriva drujbei sau a grenadelor plantate
    ...zid invizibil?

    Au rezolvat bug-ul prin care "shotgun and boomshot rounds could strike the ground when firing from the hip" (??)
    ...aici cred că Mo poate să ne spună - la fazele alea �n care murea aiurea c�nd tragea cu Boomshot-ul.

  5. #5 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Huh, in sfarsit !!!

  6. #6 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Bun... Bun ! ...

  7. #7 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Păi și dacă rezolvă at�tea glitch-uri, noi beta-testerii folosiți involuntar ce-o să facem? Deocamdată nu mi-e teamă prea mare, că mai răm�n probleme de rezolvat, dar după patch-ul trei chiar că o să-mi fie frică.

  8. #8 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Sanjuro View Post
    Păi și dacă rezolvă at�tea glitch-uri, noi beta-testerii folosiți involuntar ce-o să facem? Deocamdată nu mi-e teamă prea mare, că mai răm�n probleme de rezolvat, dar după patch-ul trei chiar că o să-mi fie frică.
    tu oricum te joci pe pc, asa ca nu tre sa te deranjeze... asteapta GoW 2 varianta pentru PC si poate ca nu o sa iti mai fie frica

  9. #9 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    tu oricum te joci pe pc, asa ca nu tre sa te deranjeze... asteapta GoW 2 varianta pentru PC si poate ca nu o sa iti mai fie frica
    Foarte tare...și gratuit �n același timp. Te felicit! Păcat că n-am făcut-o și prima oară...Consideră-te aplaudat și pentru reply-urile pe care mi le-ai dat și pe thread-ul jocului.

    Un mic edit: este dreptul meu să-mi exprim nemulțumirea față de un joc pe care l-am plătit de două ori și care se află �n continuare �n colecția mea alături de consola Xbox 360. Nu �nțeleg care este problema că am la dispoziție o alegere. Ce ai cu mine?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:07
  2. Gears of War 2 Title Update#2 By Mika in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 21-01-2009, 22:36
  3. Fable II Title Update By Mika in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 14-01-2009, 17:05
  4. Patch pentru Gears of War 2: Pe Drum! By Mika in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2008, 15:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts