Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Fable 2 DLC apare saptamana viitoare

  1. #1 SP
    Member SpitFire's Avatar

    Fable 2 DLC apare saptamana viitoare

    Primul DLC pentru Fable 2 va fi disponibil pe marketplace in data de marti, 13 ianuarie, a confirmat un developer de la Lionhead pe blogul lui. Lionhead a lansat si 2 noi screenshot-uri odata cu stirea, unde eroul poarta o armura ceva mai diferita fata de cum eram obisnuiti cu cele din Fable 2. Costa 800 Microsoft Points , add-on-ul contine insula Knothole alaturi de trei noi catacombe, diferite articole noi, arme noi, si mai multe noi personaje cu care veti putea interactiona. Adresa blogului: Fable 2 Development : Release Date of Knothole Island
    Attached Images Attached Images fable2_1.jpg fable2_2.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thx for the news. Dar please read the Rules ! Cel putin prima poza atasata unui news trebuie sa aiba 1280x720. Daca nu exista ceva legat de news-ul respectiv, se face rapid ceva in Photoshop (de preferat profi si nu rapid ). Totodata, iti recomand sa nu mai dai copy/paste din Word, IE sau orice altceva, intrucat apar introduse tag-uri de FONT si alte jucarii care strica formatul. In cazul tau, a aparut un FONT=Arial. E foarte usor sa scapi de formatare de obicei. Selectezi textul si apesi pe primul buton (in Advanced Editor - Remove Text Formatting). Bafta !

  3. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Esteeeeeee!

    Mai scot eroii la puțină mișcare

  4. #4 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Good news. Thx !!

  5. #5 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Thx for the news. Dar please read the Rules ! Cel putin prima poza atasata unui news trebuie sa aiba 1280x720. Daca nu exista ceva legat de news-ul respectiv, se face rapid ceva in Photoshop (de preferat profi si nu rapid ). Totodata, iti recomand sa nu mai dai copy/paste din Word, IE sau orice altceva, intrucat apar introduse tag-uri de FONT si alte jucarii care strica formatul. In cazul tau, a aparut un FONT=Arial. E foarte usor sa scapi de formatare de obicei. Selectezi textul si apesi pe primul buton (in Advanced Editor - Remove Text Formatting). Bafta !
    Thx for the tips. Nu am dat copy/paste de nicaieri... am dat copy paste la news-ul care era in engleza, apoi l-am tradus direct aici, nu am mai stat cu word si alte prostii. Pana acum stirile le-am scris cu Arial si credeam ca asta era fontul default. O sa fac cum ai zis, mersi ca m-ai anuntat
    LE: Acum am vazut ca mi s-a dat edit: "Adresa blogului: Fable 2 Development : Release Date of Knothole Island" Nu era ok daca linkul era in cuvantul "a confirmat un developer de la Lionhead pe blogul lui." ?

  6. #6 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Am si eu o intrebare...
    Am downloadat pack-ul free si nu mi-a aparut nici macar Morgan. Asa e normal sa se intample? Am inteles ca nu ai acces la insula, dar am citit pe nu stiu ce forum ca trebuie sa-ti apara Morgan ala in Bowerstone Market.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 6 Last Post: 22-04-2010, 19:46
  2. Just Cause 2 Demo saptamana viitoare By Razvan in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 27-02-2010, 22:24
  3. Zombie Apocalypse se lanseaza saptamana viitoare By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 23-09-2009, 13:57
  4. DLC pentru Batman saptamana viitoare By Mika in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 12-09-2009, 17:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts