Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10
Results 181 to 183 of 183

Thread: De ce s-a inchis PSN?

  1. #181 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Chestia asta cu PSN-ul gratis si ca nu trebuie sa fim nemultumiti e cu dus intors. Sony cand a scos pe piata PS3-ul l-a scos cu acest serviciu inclus si a specificat de la inceput ca e gratis. Cati crezi ca mai cumparau PS3-ul daca nu aveai posibilitatea sa joci multiplayer online.
    Toti sunt suparati pt ce s-a intamplat, inclusiv eu (care n-am jucat niciodata online). Dar chestii de astea se intampla peste tot, inclusiv la "chestii" mult mai serioase. Tie nu ti se intrerupe niciodata apa sau curentul ? Din senin, fara explicatii si mai ales fara "bonusuri" pentru deranj.

    Sony au fost atacati. E si vina lor ca n-au avut sistemul mai robust, dar nu poti face nimic perfect. Gandeste-te la asta ca la un accident. Daca vine o tornada si doboara stalpii de tensiune si ramai fara curent cateva zile cum crezi ca e ? Crezi ca primesti curent pe gratis apoi ?

    Orice serviciu sau produs e oferit cu anumite limitari, nu poate nimeni sa-ti garanteze ca un serviciu va functiona 100% fara intreruperi, pentru ca toti depind si de altii (furnizori de curent, Internet, etc) si orice problema te poate afecta, indiferent cate masuri de siguranta iti iei.

    Eu zic sa ne bucuram ca a revenit PSN-ul si sa ne bucuram si de bonusuri, nu sa le criticam.

  2. #182 SP
    Member rulzmaker's Avatar

  3. #183 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Este vorba doar despre siteurile Sony pe care foloseai același PSN email & pass pentru autentificare (sau cel puțin așa am �nțeles eu).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10

Similar Threads

  1. Studioul Zipper Interactive va fi inchis By Tudoran in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 03-04-2012, 21:58
  2. MTV Games s-a inchis By Mika in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 04-02-2011, 02:14
  3. Pandemic Studios Brisbane Inchis By Mika in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 15-01-2009, 22:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts