Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Skate 2 Limited Edition dezvaluit

  1. #1 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar

    Exclamation Skate 2 Limited Edition dezvaluit

    Electronic Arts a pus deja la bataie 350 de editii limitate a jocului Skate 2 creat de catre EA Blackbox. Din pacate acest bundle(dupa cum l-au numit unii) va iesi in 200 de exemplare pentru Xbox 360 si in 150 pentru Playstation 3. Pachetul contine jocul (evident) si un skateboard deck, culmea, este unul adevart creat de catre cei de la Control Skateboards Inc., semnat de catre insusi Chris Beintema cu numarul din seria de 350. Pe cealalta parte a deck-ului este desenat un schelet care tine in maini logoul jocului.
    Pachetul costa in America doar $84.95, fapt care, din pacate pentru mine, este un moment de mare tristete. Noi nu am avea cum sa punem mana pe acest pachet pentru ca se pare ca nu prea mai sunt disponibile la preorder. Nu putem decat spera ca cineva care si la cumparat deja il va scoate la vanzare pe ebay sau amazon. Chiar nu cred ca a fost necesar sa scoata atat de putine exemplare, o strategie dezamagitoare pentru unii si profitabila pentru altii.
    Attached Images Attached Images skate2_limited_ed.jpg

  2. #2 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Superb Pacat ca nu au scos mai multe. Multumim pentru stire, nu am mai vazut de mult un Limited cu ceva atat de interesant

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pacat ca e doar in America, dar de data aceasta chiar est Limited Edition.

  4. #4 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    heh
    Eu sunt skater de la 12 ani...Chris a fost idolul meu pana la 17 ani...ce ar fi insemnat pt mine sa am un deck semnat de el...
    oricum jocul asta este o bucurie pt orice skater gamer..sa mai vezi si altceva decat seriile tony hawks etc unde totul se baza pe a face scheme cat mai ireale si nenaturale pt scor..

  5. #5 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Asta e un adevarat Limited Edition

  6. #6 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    EA a dat un nou sens editiilor limitate. Pentru Mirror's Edge au avut editie la fel de fun si limitata. Pacat ca sunt doar pentru USA.

  7. #7 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Si pentru Dead Space au avut o editie limitata.

  8. #8 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Iti dai seama că a făcut scurtă la m�nă omu semn�nd 350 de plăci ... LOL ... Dacă făceau ăstia 1000 de exemplare !!!!

  9. #9 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Mai bine faceau 360 de bucati!

  10. #10 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Si pentru PS3, doar 3

  11. #11 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Si pentru PS3, doar 3
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Mai bine faceau 360 de bucati!

    Fanboyz.... Can't live with them, can't live without them

  12. #12 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    eh
    eu o sa astept 2 luni cam asa pana sa cumpar jocul...poate am noroc si gasesc pe undeva pe cineva care a scos la vanzare editia limitata a jocului...daca nu,ghinionul meu si voi lua doar jocul...

  13. #13 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Asta doar daca vrei sa iei pentru PS3.
    Pe Xbox 360 EA nu scoate deloc Region Free. Cu siguranta vei gasi pe Ebay dar la un pret de cel putin 3 ori mai mare.

  14. #14 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    eh
    sa vedem

  15. #15 SP
    Junior Member console_predato's Avatar
    Am un prieten care e intermediar la eastbay pt romania poate o sa aduca el sa vedem cat e tranportul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. InFamous 2 Hero Edition dezvaluit By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 09-02-2011, 12:04
  2. Battlefield 3 Limited Edition dezvaluit By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 06-02-2011, 23:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts