Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Prince of Persia DLC pe 26 februarie

  1. #1 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar

    Prince of Persia DLC pe 26 februarie

    Nu vreau sa stric placerea cuiva care nu a jucat acest joc si sa trantesc un mare spoiler, asa ca voi incerca sa fiu cat mai subtil. Nu este asa ca toti cei care ati terminat Prince of Persia ati ramas putin bulversati la finalul acestuia? Mie cel putin mi s-a parut ca nu s-a terminat si asteptam sa continue. Se pare ca Ubisoft nu vrea sa ne lasa in intuneric total pana la aparitia celui de-al doilea joc din serie si pe data de 26 februarie ne ofera un DLC care va servi ca epilog al evenimentelor din joc, oferindu-ne un nou boss, o noua zona de explorat, noi miscari, doua noi skin-uri pentru print si o putere noua pentru Elika.
    Nu a fost anuntat inca pretul pentru acest DLC dar sunt sigur ca cei carora le-a placut jocul il asteapta cu sufletul la gura si il vor lua fara a sta prea mult pe ganduri. Eu sunt unul din aceasta categorie
    Attached Images Attached Images pop_wallpaper.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    hihiihi... 10x!

  3. #3 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Astea da vesti bune , good job Mo. Thx.

  4. #4 SP
    Member Bokolino's Avatar
    yeeeeeeeeeeeeeeeees!!!!

  5. #5 SP
    Member zaice's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Nu vreau sa stric placerea cuiva care nu a jucat acest joc si sa trantesc un mare spoiler, asa ca voi incerca sa fiu cat mai subtil. Nu este asa ca toti cei care ati terminat Prince of Persia ati ramas putin bulversati la finalul acestuia? Mie cel putin mi s-a parut ca nu s-a terminat si asteptam sa continue. Se pare ca Ubisoft nu vrea sa ne lasa in intuneric total pana la aparitia celui de-al doilea joc din serie si pe data de 26 februarie ne ofera un DLC care va servi ca epilog al evenimentelor din joc, oferindu-ne un nou boss, o noua zona de explorat, noi miscari, doua noi skin-uri pentru print si o putere noua pentru Elika.
    Nu a fost anuntat inca pretul pentru acest DLC dar sunt sigur ca cei carora le-a placut jocul il asteapta cu sufletul la gura si il vor lua fara a sta prea mult pe ganduri. Eu sunt unul din aceasta categorie
    Iata unul din avantajele de a detine un xbox 360 sau ps3,de a putea beneficia de un DLC. . Personal l-am terminat jocul pe PC,finalul mi s-a parut cu o tenta de continuare NO SPOILERS .In concluzie, un joc interesant, conquest palpitant, mediu inconjurator interactiv, dar sper ca pe viitor(este doar o parere, parerea poate ca este gresita, dat fiind faptul ca poate acest gen se bazeaza pe a explora mediul inconjurator mai mult decat a interactiona cu personajele negative)sa existe mai multe personaje implicate in story(mai multi bosi, mai multe personaje negative secundare).

  6. #6 SP
    Member UrSuLeTzU's Avatar
    Good news!

  7. #7 SP
    Max
    Member Max's Avatar

  8. #8 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Wow...nu ma asteptam10X for the news Mo

  9. #9 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Dap, il iau si eu fara discutie pe 26, imediat cum apare!

  10. #10 SP
    Member Bokolino's Avatar
    mi se pare mie sau texturile sunt mai clare??

  11. #11 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Quote Originally Posted by zaice View Post
    Iata unul din avantajele de a detine un xbox 360 sau ps3,de a putea beneficia de un DLC. . Personal l-am terminat jocul pe PC
    Cel mai probabil apare pe console prima data (platit) si dupa o luna pe pc (free) - Ubistyle
    Quote Originally Posted by Official Ubi Website
    "DLC : Information on the pricing and platforms is yet to be announced."

  12. #12 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Sunt curios...am ramas cu un semn de intrebare dupa sfarsitul jocului...si vreau sa vad cu ce intervine DLC-ul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Valkyria Chronicles: ultimul DLC pe 25 februarie By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 20-02-2010, 22:56
  2. Prince of Persia DLC vine pe 5 Martie By sekhemet in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 07-03-2009, 21:24
  3. Prince of Persia Trophies By istrategie in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2008, 13:54
  4. Prince of Persia 4 By consol3 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 13-10-2008, 19:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts