Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 36 of 36

Thread: God of War 3 confirmat pentru martie 2010

  1. #21 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Unii si-au luat PS3 special pentru God of War 3 si acum nu au ce sa se joace un an

  2. #22 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Unii si-au luat PS3 special pentru God of War 3 si acum nu au ce sa se joace un an
    Da, ai perfecta dreptate! Pe PS3 nu mai apare nimic bun pana in 2010! :

  3. #23 SP
    Member UrSuLeTzU's Avatar
    This iz the year of the ps3... NOT!

  4. #24 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    nu-i asa ca si tu vrei un pistol? ti-l oferim bucurosi...gratis.

    acum pe bune, tu chiar crezi ca CoD5 e facut de la zero sau ca s-a inceput dezvoltarea lui cu un an in urma? apoi CoD 5 e un fel de CoD4.5 si nu un adevarat urmas al lui CoD4 deci comparatia nu sta in picioare.

    GOW3 este un joc dezvoltat pentru o platforma diferita, este un joc luat de la zero. Un astfel de joc necesita timp, iar daca pina in martie 2010 nu e gata...ok..sa fie martie 2011, insa sa fie impecabil din toate punctele de vedere, sa fie un adevarat sequel. trendul asta impus de nfsurile, fifele si codurile anuale este fff periculos. acum multi tind sa generalizeze si sa se intrebe de ce unii pot si altii nu. nu toti produc pe banda rulanta, iar unii chiar se chinuie sa scoata ceva exceptional atunci cind o fac. invatati si voi ca intre cantitate si calitate, cea de a doua trebuie sa primeze INTOTDEAUNA pentru ca un rabat de la calitate nu inseamna decit un produs mai prost la aceiasi bani. cui ii convine asta nu are decit sa plateasca. mie nu. sorry daca am fost mai dur, insa cind vad asemenea afirmatii imi vine mie sa folosesc pistolul.
    da sigur sunt total de acord cu tine , dar asa cum a spus si tphase toti o sa se astepte la un joc nemaivazut si cu destule ore de joc , dar dupa ce o sa il termine in 10 ore o sa spuna a fost bun dar scurt am astepat X ani dupa asa ceva nu prea cred ca merita , plus ca nu are nici MP , eu la faptul acesta m-am referit. si ne mai amagesc unele site-uri precum shopto cu pre-order la god of war 3 care avea relase date 27.03.09 macar sa se informeze inainte sa puna un pre-order cine stie cate persoane nu au facut pre-order la el .

  5. #25 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by UrSuLeTzU View Post
    This iz the year of the ps3... NOT!
    Sunt destul ca sa ia anu :
    Killzone 2
    Final Fantasy
    Uncharted 2
    Heavy Rain
    Tekken

  6. #26 SP
    Member UrSuLeTzU's Avatar
    Final Fantasy? Lol dude.. u wish!

  7. #27 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    eu deja m-am saturat sa tot astept cand am auzit in vara ca o sa se lanseze in martie 2009 ma bucuram nespus si acuma cand aud ca mai un an si cateva luni , deja m-am saturat de atata asteptat , nu stiu ce o sa aibe atata de facut la el cand o sa dureze in jur de 10 ore asa cum au fost toate pana acuma , jos palaria god of war e un joc bestial dar 3 ani pentru un joc de 10 ore cred ca ar trebui sa fie ceva SF , eu sunt foarte dezamagit . Producatori de la Call of Duty cum pot sa faca jocuri superbe in 1-2 ani .
    Call of duty 5 este facut de Treychart (sorry poate il scriu gresit), nu este facut de dev-u lui cod4, deci au avut 2 ani de development, singuru lucru ce or bagat nou este campania, si modu ala online..practic tot la fel joaca vizualu este foarte putin inbunatatit pe orice platforma si 2-3 chesti online in plus ce pot fi bagata printr-un dlc pe psn/xlive.
    Un joc asa mare ca si god of war 3, ce lumea asteapta cgi vizuals cere un anumit fond/timp de lucru nu cred ca imediat dupa gow2 developeri sau pus direct pe lucru... ex;Killzone 2 in 2005 traileru a fost cgi dupa 4 ani de development jocu a ajuns sa arate insfarsit ca traileru cgi like.

  8. #28 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    da sigur sunt total de acord cu tine , dar asa cum a spus si tphase toti o sa se astepte la un joc nemaivazut si cu destule ore de joc , dar dupa ce o sa il termine in 10 ore o sa spuna a fost bun dar scurt am astepat X ani dupa asa ceva nu prea cred ca merita , plus ca nu are nici MP , eu la faptul acesta m-am referit. si ne mai amagesc unele site-uri precum shopto cu pre-order la god of war 3 care avea relase date 27.03.09 macar sa se informeze inainte sa puna un pre-order cine stie cate persoane nu au facut pre-order la el .
    a true GOW fan l-ar juca pe toate dificultatile si crede-ma ca pe very hard iti ia mai mult sa-l termini. plus challenge-urile. 10 ore mi se pare ok. GOW1 si 2 le termini in 8 ore pe normal. chiar nu mi se pare groaznica asteptarea. iar MP.. nu prea vad cum ai putea sa faci un MP la un action/adventure cu Kratos. care e faza cu atata MP?

  9. #29 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    . iar MP.. nu prea vad cum ai putea sa faci un MP la un action/adventure cu Kratos. care e faza cu atata MP?
    Pai nu mai inteles eu ma referem ca avem doar jocul si atat fara MP ,nu ziceam ca sa faca MP la jocuri action/aventure nu se poate , mai inteles gresit.

  10. #30 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    da, imi cer scuze, te-am inteles gresit.
    sorry.

  11. #31 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Cei ce se plang...nu va mai plangeti ca aveti ce juca pana in 2010...consola sa aveti si timp liber:rulz:
    God of War 3 nu o sa ne dezamageasca, iar eu unul sunt fericit ca apare in 2010. Au mai mult timp sa faca un joc excelent!

  12. #32 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by weriwulf View Post
    Cei ce se plang...nu va mai plangeti ca aveti ce juca pana in 2010...consola sa aveti si timp liber:rulz:
    God of War 3 nu o sa ne dezamageasca, iar eu unul sunt fericit ca apare in 2010. Au mai mult timp sa faca un joc excelent!
    may the God of War hear your prayers !

  13. #33 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    legat de multiplayer am auzit ca va fii ceva cu arena 1 vs 1 sau 2 vs 2 si va avea co-op ,asa se zice

  14. #34 SP
    Member yoyokid's Avatar
    eu cred ca e o veste buna..pt ca au timp sa lucreze la elChiar ma bucur ca nu apare anu asta si legat de MP au anuntat oficial ca nu va exista..

  15. #35 SP
    Junior Member xtremeanimal7's Avatar
    dc spuneti martie 2010 daca pe ign.com este data o data de lansare Q4 2009?poate apare din septembrie pana in dec nu la anul

  16. #36 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pe prima pagina a site-ului este o stire mai recenta...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. E3 2010: Golden Eye 007 confirmat pentru Wii By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 15-06-2010, 08:06
  2. E3 2009: God of War 3 in Martie 2010 By Mika in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 03-06-2009, 11:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts