Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Rezurrection, un nou DLC pentru Call of Duty: Black Ops

  1. #1 SP
    Member batmanfan's Avatar

    Rezurrection, un nou DLC pentru Call of Duty: Black Ops

    Publisher-ul Activision nu se mai opreşte din lansarea de noi pachete de conţinut suplimentar pentru Call of Duty: Black Ops. Dupa DLC-urile First Strike, Escalation si Annihilation, fiecare dintre acestea oferind cinci harti noi pentru modul multiplayer al jocului, urmeaza un nou astfel de pack, numit Rezurrection, de aceasta data dedicat in intregime modului de joc Zombies. Rezurrection va aduce patru harţi clasice din Call of Duty: World at War - Night (Nacht der Untoten), Asylum (Verruckt), Swamp (Shi No Numai) si Factory (Der Riese) - remasterizate in HD, precum si o harta nou-nouta: Moon, �n care mortii vii ataca Luna.

    Dupa cum ne-am obişnuit deja, Call of Duty: Black Ops - Rezurrection DLC va putea fi achizitionat mai intai de pe Xbox 360 (Xbox Live), incepand cu 23 august, in schimbul a 1200 de puncte Microsoft (15$), versiunile de PC si PlayStation 3 urmand a fi lansate la o data ulterioara.
    Attached Images Attached Images rezurrectionmoon2.jpg rezurrectionder-riese1.jpg codbodlc422x28zombierez.jpg

  2. #2 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    4 DLC-uri! Deja e, mult prea mult...

  3. #3 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris View Post
    4 DLC-uri! Deja e, mult prea mult...
    Ce e asa mult? asta arata bine, nu ca alea din MW2

  4. #4 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Ei bine, eu nu ma refeream la cum arata. Ma refer la faptul ca le scot pe banda rulanta.

  5. #5 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris View Post
    Ei bine, eu nu ma refeream la cum arata. Ma refer la faptul ca le scot pe banda rulanta.
    Cu atat mai bine...more content.

  6. #6 SP
    Member Game101's Avatar
    Se stia de mult ca o sa fie 4.Toate dlcurile alcatuiesc cuvantul F.E.A.R daca luati prima litera din fiecare map pack.De la al 2 lea pachet se stia ca vor fi 4.

  7. #7 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Ai uitat un lucru extrem de important: Cei ce au Hardened sau Prestige edition vor lua acest DLC gratis.

  8. #8 SP
    Member -=Gamer X=-'s Avatar
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    Ai uitat un lucru extrem de important: Cei ce au Hardened sau Prestige edition vor lua acest DLC gratis.
    Da, si tare multi sunt. Ca si cum Guvernul ar spune ca va oferi ajutoare maternale gratis mamelor cu peste 8 copii in intretinere.

  9. #9 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Siiiiii...se scoate si pe wii sau ramanem la jocuri de genul Mister's Bean Wacky World?

  10. #10 SP
    Member Game101's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    Ai uitat un lucru extrem de important: Cei ce au Hardened sau Prestige edition vor lua acest DLC gratis.
    Nu stiam acest lucru,mersi de informatie.

  11. #11 SP
    Junior Member kickass's Avatar
    Peste doua luni apare mw3 ,de ce la-ar cumpara cineva?

  12. #12 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by kickass View Post
    Peste doua luni apare mw3 ,de ce la-ar cumpara cineva?
    Nu esti obligat sa il cumperi, insa multi se mai joaca Black Ops si se vor juca cel putin pana apare MW3.

  13. #13 SP
    Junior Member PERFECT ME's Avatar
    Rezurrection are pentru cei fara Hardened sau Prestige toate map-urile de Nazi Zombies din World at War imbunatatite.

  14. #14 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Respect Treyarch! Primul DLC de Black Ops pe care am sa-l iau. Pe restul n-am dat banii deoarece 15 dolari pe o singura harta era absurd (harta de zombie, MP-ul nu ma mai intereseaza de mult).

  15. #15 SP
    Member -=Gamer X=-'s Avatar

    din lac in putz

    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    Respect Treyarch! Primul DLC de Black Ops pe care am sa-l iau. Pe restul n-am dat banii deoarece 15 dolari pe o singura harta era absurd (harta de zombie, MP-ul nu ma mai intereseaza de mult).
    Si harta de zombie fara MP nu e absurda ?

    Adevarul e ca nici eu n-am mai intrat sa fac un MP online de cateva luni. Dar recunoaste si tu (ca nu ti se intampla nimic)...ai cumparat COD pentru experienta din MP nu pentru altceva, prin asta se caracterizeaza jocul in primul si in primul rand.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-08-2011, 21:18
  2. Call of Duty: Black Ops First Strike DLC By Zombozo in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 18-01-2011, 19:53
  3. Call of Duty: Black Ops First Strike DLC anuntat By Anderul in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 25-12-2010, 23:22

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts